Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

W Nostalgii zagrała cudownie, za każdym razem jak oglądam ten film płaczę, jednak jej rola w
Intruzie do mnie nie przemawia. W ogóle nie pasuje mi na Melanie, jest zupełnie nie w tym typie...

Arancia

Mi też nie pasowała na Melanie. Już lepiej by było gdyby była Wandą ;3

Fantasty

Zdecydowanie, bowiem Wandę też dobrali koszmarnie. Ale to chyba nie nowość, zwykle przy robieniu filmów na podstawie książek źle dobierają aktorów.

Arancia

Po pierwsze, ona ma niebieskie oczy, a Melanie miała brązowe ;) Ogólnie kilka takich błędów jest, ale mi nie przeszkadza w roli Intruza, bardziej: zagrała świetnie. Po pierwsze, pokazała różnice między Wandą a Melanie, pokazała miłość jednej do Iana oraz drugiej do Jareda, zachowywała się inaczej będąc każdą z nich. W Nostalgii też była świetna, ogólnie mówiąc jest świetną aktorką. (PS. popatrzcie, że Intruz był robiony w krótkim czasie. ;))

Nadixa

Nie zaprzeczam, że jest dobrą aktorką. Zagrała naprawdę dobrze, ale i tak mi nie odpowiadała.

Arancia

Moim zdaniem jeden film jej nie wyszedł trudno (nie oglądałam jeszcze intruza), ale mówie Wam ze to jest aktorka na miarę Nicole Kidman co najmniej, Ronan jest młodziutka, a przyjmuje role w niekonwencjonalnych czasem filmach jak na tak młodą osobę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones