Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Co sądzicie o Saoirse jako o Susie Salmon, jak Wam pasuje do tej roli...?
Ja nie miałam okazji oglądać jej w żadnym filmie, więc nie mogę oceniać jej zdolności aktorskich, ale szczerze powiem, że Susie w mojej wyobraźni wyglądała nieco inaczej... Co prawda każda osoba, która przeczytała Nostalgię, wyobrażała sobie inaczej główną bohaterkę, ale mi Saoirse nie pasuje... Rzecz gustu ;). Może jak poszukam innych jej zdjęć, to się przekonam... ;) A co Wy o niej sądzicie :D? Czekam na opinie ;)

Lindsey

Mnie także ta aktorka nie pasuje zbytnio do roli Susie. Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie książkową postać. Oglądałam ją w "Pokucie", ale ani sam film, ani jej rola, za którą dostała nominację do Oscara, nie zapadły mi w pamięć. Może po "Nostalgii anioła" coś się zmieni.
Zaskoczeniem dla mnie była natomiast informacja o tym, że Peter Jackson ma zrobić ten film ;)

skrzacik

Ja również widziałam ją w "Pokucie", ale po tym, jak napisałam wcześniejszy post. I jak Tobie, również i mnie jej rola nie zapadła w pamięć. Poczekamy, zobaczymy ;).

Lindsey

Ja mam nieco odmienne zdanie. Oglądając "Pokutę" od razu zwróciłem na nią uwagę i uważam, że jak na tak młody wiek dziewczyna ma duży potencjał. Mam przeczucie, że to właśnie u Jacksona rozwinie skrzydła, dzięki czemu będziemy mieli świetną Susie.

Pozdrawiam:)

koimas

Saoirse w "Pokucie" podobała mi się bardzo, uważam, że rewelacyjnie odtworzyła skomplikowaną postać Briony. Mam nadzieję, że w "Nostalgii Anioła" też sobie poradzi i, że w przyszłości stanie się kolejną świetną aktorką, po Kate Winslet, którą odkrył Jackson :)

Lindsey

Widziałem ją w Pokucie i sądzę że film ten zdobył tyle nagród tylko dzięki niej i reżyserowi. Dziewczyna ma ostatnio szczęście do dobrych reżyserów w Pokucie pokazała wielką klasę a teraz pora żeby ją potwierdzić...

Kupisz14

Uważam, że będzie idealna! Tak sobie ją wyobrażałam! Już nie mogę doczekać się filmu!

Lindsey

Ja też Susie wyobrażała sobie trochę inaczej.Myślałam,że będzie wyglądała...hmmm...bardziej dojrzale...

Lindsey

Nie tak wyobrazalam sobie Susie, ale mam nadzieje ze to bedzie udana kreacja :)

użytkownik usunięty
Lindsey

jest cudowna w tej roli! Nie zdziwiłabym się, gdyby znów została nominowana do Oskara i tym razem go zdobyła.

Lindsey

Jest idealna do tej roli chociaż inaczej sobie ją wyobrażałam, ale trudno znaleźć aktorkę, która by wyglądała tak jak w mojej wyobraźni. Zagrała genialnie, ten strach gdy Pan Harvey na nią patrzał te pełne skupienia spojrzenie gdy otwierała kwiat. Genialna jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones