Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Rośnie następczyni Cate Blanchet. Zdolna i charyzmatyczna. Z wiekiem wygląda coraz lepiej. Nie
jest aktorską pięknością, za to posiada tą niesamowitą magię i urzeka na ekranie. Miała niezły
początek - Pokuta i nominacja do Oscara. Gra równo, nie ma słabszych ról (Może poza Intruzem, ale
czego się spodziewać po tak kiepskim scenariusz? tak źle napisana rola nie mogła być dobrze
zagrana)

Ona jeszcze będzie wielką aktorką. Oby nie skończyła jak Dakota Fanning, która mimo olbrzymiego
talentu coraz częściej pakuje się w skandalicznie słabe filmy.

Unibet_78

Zgadzam się. Z niecierpliwością czekam na "The Grand Budapest Hotel" z jej udziałem.
Za "Intruza" zabiorę się w towarzystwie kogoś bliskiego oraz z pomocą alkoholu, bo inaczej chyba się nie da. I pomyśleć, że wybrała tę rolę odrzucając Tauriel z "Hobbita"!

loisviolet

Powiem szczerze, że intruz aż tak tragiczny nie jest. Natomiast rólka w Hobbicie to też nie marzenie tej klasy aktorki.

Unibet_78

Jak mówiłam, filmu nie widziałam, opieram się jedynie na (fatalnych) wrażeniach z lektury analizy, w której autorki tekstu rozdział po rozdziale pomagają przebrnąć przez treść książki i zauważają wszystkiego nienormalne tudzież nielogiczne sytuacje. Film to nieco inna forma, wiadomo, często reżyser jest w stanie podratować taką sobie książkę.

Unibet_78

wyszłaby chyba lepiej na tym

Faktorio

No chyba jednak nie bo takiej postaci nie ma w filmie :D

Unibet_78

jest, w drugiej i zapewne również trzeciej części

Faktorio

A faktycznie, mój błąd sorki:) Ale myślę, ze i tak dobrze zrobiła, że nie przyjęła roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones