Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Porównajcie

użytkownik usunięty

Porównajcie ją do Dakoty Fanning, Saoirse ma bardzo mało ról na swoim kącie
i ta nominacja do oscara to już naprawdę szok !!!

Jej gra w "Pokucie" jest naprawdę niesamowita jak na trzynastolatkę, więc Oscar, czy choćby nominacja do niego zdecydowanie jej się należą.

silmarien

tak, jej kĄto jest prawie puste.

LeiA

I co z tego? Jakość jest ważniejsza od ilości.

LeiA

I co z tego? Jakość jest ważniejsza od ilości.

Dakota za "sam"też powinna dostać nominacje.

Kupisz14

Co racja to racja. Saoirse naprawdę należał się Oscar i to chyba nie ważne w ilu filmach grała, tylko jak grała. A tak ogólnie to uważam, że Akademia Filmowa bardzo skrzywdziła Dakotę (jak i większośc aktorów) nie nominując jej do Oscara za "Sam", bo za tą rolę statuetka jej się należała. I szkoda, że Hounddog "nie wypalił" (mam na myśli to, że nie był w kinach), bo za tą rolę także mogłaby byc nominowana.

alissa

Mam wrażenie, iż temat ten powstał tylko/głównie dlatego,że Dakota (w przeciwieństwie do Saoirse) występuje w New Moon, a nick i avatar założycielki tematu jest wielce znaczący:D

dags89

Też się tak właśnie domyślam :)


<za krótki>

Kedda

Czy na początku roku 2008 było już wiadomo, że Dakota zagra w którejś tam z części "Zmierzchu"? Cóż, mniejsza o to. Jak już pisałam, nie liczy się ilość filmów, a ich jakość. Inna sprawa, że ja grą Saoirse nie byłam aż tak zachwycona. Ale i Dakota nie powala mnie na kolana. Uwielbiam za to Abigail Breslin :)

mrs_robinson

Ja też uwielbiam Abigail Breslin.

gabrysiaizdebska

obydwie przecietne, a poza tym wygladaja jak siostry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones