Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Druga Ellen Page się znalazła co myśli, że jak pomacha głową na ekranie, to all ją polubią. "Pomacha głową" - chodzi mi o to, że one grając robią strasznie nienaturalne ruchy, takie których się wyuczyły, które często się powtarzają w filmach. Kto się nie zna powie, że dobrze grała w Nostalgia anioła, no ok spox, ale no właśnie...GRAŁA. 100% to była gra, 0 jej, pewnie nawet jak mrugnęła okiem, to zastanawiała się czy dobrze to zrobiła czy nie, w wielu momentach aż za pięknie ta gra wyglądała i przez to strasznie sztuczne to wszystko ;/

reaster

Wskaż mi więc aktorki w jej wieku, które posiadają prawdziwy talent. Mówię poważnie, ciekawi mnie twoja odpowiedź.

reaster

Nie zgadzam się absolutnie z tą wypowiedzią. Jedna z lepszych aktorek młodego pokolenia.Zagrała bardzo dobrze w Lovely Bones, a w Atonement była wręcz rewelacyjna (z reszta slusznie nominacja do oscara). Na pewno o niej uslyszmy nie raz

reaster

Wiele dzieci posada prawdziwy talent Saoirse Ronan też się do takowych zalicza Ja by dzieci nie mogły posiadać talentu to czym wówczas różniła by się taka Jodelle Ferland od Wróblewskiej? Młodzi artyści tęż dzielą się na słabszych i lepszych, utalentowanych i beztalencia.

reaster

Jeżeli chodzi o "wyuczone ruchy" jak o tym mówisz, to tak samo można powiedzieć (możecie mnie za to zabić) o Deppie, Carreyu, Dakocie Fanning czy Pazurze jest to poprostu gra jakiej uczy się w szkołach aktorskich to występów teatralnych. Każdy aktor w teatrze tak gra. Poprostu rolą aktora jest ukazywanie wyraźnych emocji poprzez odruchy niewerbalne. Zauważ że filmy w których owy trik jest używany, takie ma on mieć zadanie. Według mnie jest to atut aniżeli błąd aktorski. Jakby grała tak jak ty chcesz, była by to gra w stylu aktorów telenowel. Poza tym myśle że Ronan, jest nieco bardziej specyficzna, bo ona bardziej posługuje się mimiką twarzy i "grą oczu" jak to robi Mel Gibson. Poza tym mimo że uważam Ronan za dobrą aktorke, prosze nie porównujmy jej do Ellen Page, która bije ją na głowe (wystarczy obejrzeć fragmenty Tracey by się o tym przekonać) Zauważ poza tym jeszcze jedną wspaniałą rzecz u Saoirse, mimo jej "słodkiej twarzyczki" umie zagrać osobę zimnokrwistą, co niestety nieudaje się dokońca A.S.Robb . Według mnie warto docenić jej grę.

reaster

nie naturalne ruchy ? a co ona do cholery jest zawodową aktorka czy jak?! jak na swoje 3,4 filmy w których grała wypadła dobrze w Nostalgii Anioła... pf ekpert się znalazł.

reaster

zgadzam się. najgorsza była scena w "Nostalgii anioła", jak Susie mówiła, że nienawidzi tego jej zabójcy. zrobiła wtedy taką minę jakby poczuła nieprzyjemny zapach, a nie zżerała ją nienawiść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones