Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 960 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

ten śmieciowy film nie zasługuję na tak ładną i dobrą aktorkę

torque1853

No tylko szkoda że nie ma żadnego fajnego filmu z nią na 2014 a na 2015 zobaczymy. A bardzo ją lubię

torque1853

Akurat film jest naprawdę dobry i dobrze się stało że Jennifer otrzymała rolę Katniss, lepiej się sprawdziła w tej roli.

martamk4

Zgadzam się z Tobą. ;>

martamk4

w ogóle Saoirse miała grać rolę Katniss w Igrzyskach Śmierci?! o nie, nie, nie :o
dobrze, że nie dostała tej roli, bo by spieprzyła całą serię ;o

krissuu

Hola, hola, to że uważam że Jennifer lepiej sprawdziła się w roli Katniss nie znaczy że uważam Saoirse za beznadziejną aktorkę - od razu wyjaśniam, by nie było nieporozumień.

Nie zgadzam się z stwierdzeniem 'bo by spieprzyła całą serię' no cóż, tego nie wiemy. W filmie 'Nostalgia anioła' zagrała naprawdę wyśmienicie, z uwagą śledziłam losy głównej bohaterki, która nie irytowała mnie tak bardzo jak Bella, grana przez Kristen Stewart w filmie 'Twilight'. Uważam ją za świetną aktorkę, zasługuje na słowa uznania, bo mało kto potrafi tak świetnie pokazać historię bohaterki. Nie chodzi mi tutaj tylko o ten jeden film oczywiście, np. 'Hanna' też zasługuje na uwagę.

martamk4

Saoirse jest świetną aktorką, ale w żadnym wypadku nie pasuje do roli Katniss. Lawrence gra silną, nieraz zimną dziewczynę, która stara się postępować zgodnie z sumieniem i odkryć jednocześnie jak najmniej kart. Są takie momenty, gdy jej wzrok skrywa emocje, których za wszelką cenę nie chce wypuścić, a twarz pozostaje zupełnie bezwzględna.
Nie wyobrażam sobie tego przy wielkich smutnych oczach Saoirse.
Myślę, że może nie nie spieprzyłaby całej serii, ale na pewno pozbawiła ją jednego z najważniejszych atutów, bo Jennifer gra Katniss na poziome dotychczas nieosiągalnym w filmach dla nastolatków. A Saoirse, przy całym swoim talencie, zwyczajnie do tej roli nie pasuje.

Bernierdh

Dokładnie, świetnie to ujęłaś :).

martamk4

Jestem facetem, ale dzięki :)

Bernierdh

Wobec tego wybacz - ująłeś ;).

torque1853

Ojojoj, ojojoj, jesteś taka fajna.

torque1853

ale Igrzyskom na pewno wyszłoby to na dobre :)

torque1853

słowa rozsądku chociaż Jennifer Lawrence byla jedynym plusem ,,Igrzysk'' i tak samo ja lubie. Szkoda ze ludzie tak bardzo mieszają z błotem film ,,Intruz'' ktory mnie bardzo się spodobał.

torque1853

hmm.. a mi by tam pasowala wlasnike, choc Jennifer tez pasuje. Jednak wydaje mi sie , ze saorise lepiej by pasowala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones