Sergio LeoneI

8,9
5 309 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sergio Leone
_iron_man_

obydwaj mogą czyścic buty wielu innym

_iron_man_

Copolli i Leone to powinno sie czyścić buty

_iron_man_

Kopola? Hahaha, jak widzę każdy jego film (poza OcII i Czas apokalipsy) to śmiać mi się chce, jeden ze słabszych reżyserów. Leone nakręcił 8 doskonałych filmów, 2 słabsze, ale moja średnia jego filmów to 9,7, Kopoli - 4,2.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Moja średnia filmów Leone to 5,9 . Jest i tak za duża bo jemu dałem ocenę 3.

Bo jesteś ignorantem, zaślepionym w nudne i mdłe klasyczne łesterny (które ja oglądałem na TVP, gdy twoi rodzice jeszcze mieli mleko pod nosem.

"Jest i tak za duża bo jemu dałem ocenę 3"

Powinieneś dać 6, durniu, ze średniej tak wynika. Widać, że jeszcze nie ukończyłeś nauczania początkowego. Pozdrawiam ozięble.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Nie daję nigdy tego co wynika ze średniej i mi tego nie zabronisz, moje konto i oceniam jak chcę.

"Bo jesteś ignorantem, zaślepionym w nudne i mdłe klasyczne łesterny (które ja oglądałem na TVP, gdy twoi rodzice jeszcze mieli mleko pod nosem."
Ty sieroto jeszcze nie dorosłeś do klasycznych westernów.

Przeciwnie! Wyrosłem z nich, tobie też polecam.

Lebron_Rezza

Obydwoje durnie założę się ze nie macie ukończonych 20lat:P

Joker12

A ty zapewne masz skrzydła między nogami i ziejesz ogniem z uszu.
Może się mylę??

kucuser

pewnie, że mam 16 lat widać to zresztą z mojej wypowiedzi ale przynajmniej tego nie kryję. wkurzają mię tacy co się w necie wyzywają a boją się odpowiedzieć jak go silniejszy w szkolę przezywa taka jest prawda. Poczują się lepsi gnojąc kogoś w necie nie znając się a na dotatek kłócąc się o pierdoły. żałosne. potwierdzam tylko fakty. po co ci ten sarkazm popisujesz się przy tych niedojdach? A tak w ogóle kucuser dobrze oceniony reżyser i dobrej muzy słuchasz

Joker12

Tak w ogóle to się o coś pytałem!!!
Jedną z tych "niedojd" mam w znajomych i nawet gościa szanuje.
A na wchodzenie w dupę to jeszcze za wcześnie.

kucuser

Gratuluję znajomych. ile ma 40 lat? tak przynajmniej wynika z jego postów. A co do twojego pytania oczywiście, że się mylisz nie mam skrzydeł miedzy nogami i nie zieję ogniem. A to dlaczego? Bo nie myślę, że jestem zabawny jak napisze coś sarkazmem. A co do włażenia w dupę wiesz co to jest być dla kogoś miłym? włazić w dupę to może twój kolega szefowi którego zapewne jeszcze nie ma.

Joker12

A co mnie obchodzi ile ma lat. To nie ja wypisuje w tematach że ktoś tam nie ma 20 lat.
Po za tym lepszy taki znajomy jak żaden. A ja myślę że jestem zabawny jak napisze coś sarkazmem
i nie jestem hipokrytą który przypieprza się do kogoś że nie ma 20 lat(o zgrozo jakby to był wyznacznik czego kol wiek) samemu mając 16 lat.
"włazić w dupę to może twój kolega szefowi którego zapewne jeszcze nie ma."- kolegi?? czy szefa nie ma?? Zwrot wchodzenie w dupę to synonim bycia miłym, dla kogoś.
Jako że nie podchodzę do Ciebie ze zbytnim szacunkiem(co już zauważyłeś) nie rozumiem na jaką cholerę chwalisz mój gust, tak więc i uznałem że starasz mi się wejść w dupę aby złagodzić dyskusję niż
tak naprawdę być miłym, a mój prawidłowy osąd potwierdza Twój kolejny post.

kucuser

aha

Joker12

Joker, co cię obchodzi, ile ma kto lat?

Lebron_Rezza

gówno mię to obchodzi. po prostu wku*wiają mię wielcy zadziorni "znawcy" którym co trzeci post blokują wypisujesz że oglądałeś film wcześniej od rodziców autora wiec o to mi właśnie chodziło.

Joker12

Nie jestem żadnym znawcą. Moja wypowiedź to był czysty sarkazm. Zresztą, po przeczytaniu wypowiedzi smiczolka, można wywnioskować, iż ma nie więcej niż 10 lat.

kucuser

"o zgrozo jakby to był wyznacznik czego kol wiek"
To jest wyznacznik, ale zrozumiesz to dopiero za kilkanaście lat:)

Lu_0

Zamiast biadolić mógłbyś mi to wytłumaczyć.

użytkownik usunięty
Lu_0

W internecie liczy się tylko mentalność.

Lu_0

Popisałeś się humorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones