Stanisław Jaskułka

6,1
1 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Jaskułka

Jeden z nielicznych

użytkownik usunięty

Miałem niezwykłą przyjemność poznać pana Stanisława kiedy ten przyjechał do mojego małego miasteczka by bawic gawiedź podczas karnawału góralskiego. Człowiek to jest ze złotym sercem, wręcz rycerskość tryska od jego osoby . Jest jednynym z kilku znanych mi arktorów który nie tylko nie traktuje swojej osoby jako niewiadomo kto!!! Wspaniały aktor a przede wszystkim człowiek. Jeden z niewielu doswiadczony życiowo pan Stanisław (może to zabrzmi śmiesznie) jest moim ideałem aktora. Gratuluję Panu wszystkiego co pan w zyciu zdobył i życze sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.:):):)

użytkownik usunięty

Szanowny Panie (proszę wybaczyć ten trochę ogólnikowy zwrot
ale niestety nie znalazłem Pańskiego podpisu),
Wielkie dzieki za mile słowa zwlaszcza za te o "normalności " - gdybym był panną pewnie bym się zarumienił , ale po wielu latach pracy w zawodzie przyjmuję Pańskie słowa nie jako pusty komplement ale jako serdeczne uwagi. Myślę że w tym zabieganym świecie ważne jest, żeby zatrzymywać się na chwilę i mieć czas popatrzeć w oczy i chcieć zrozumieć - nawet jeżeli czasem pachnie naiwnością, i myślę że: tyle czlowieka jak długo pamietają go inni. Pozdrawiam ciepło, życze zdrowia i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś sie spotkamy
Staszek Jaskulka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones