Steve McQueenI

Terence Steven McQueen

8,5
6 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve McQueen

taki wybitny i kultowy aktor jest na 162 miejscu listy Top aktorów???!!!A w pierwszej trzydziestce mamy jakiegos Michaela C.Halla czy Zacha Braffa? To jest jakaś pomyłka zeby kolesie ktorzy zdobyli popularnosc na jednym serialu byli wyżej niż taka Ikona jak Steve.no ale jak tu jest pełno gimnazjalistów...

marcin83_27

Teraz jest już na 212 ;(

marcin83_27

Widać, nie jest taki sweetaśny jak dzisiejsi "aktorzy" :/
Ale mnie to nie przeszkadza. Oglądajmy swoje. ;)

publow

A co się dziwicie jak dzisiaj numer jeden w telewizji to głupie seriale. Dzieci się zapatrują na takiego aktorzynę i jego promują nie tylko tym, że wpychają go na czołowe miejsca w rankingu, ale tym, że upodabniają się do niego. Nastolatki zamiast głosować na zdolności aktorskie głosują na gejowską urodę. Tym oto sposobem Steve McQueen znalazł się na odległej pozycji. Dla mnie Steve McQueen jest numerem jeden i wali mnie ta oszukańcza lista.

frediiii

Zagłosuj więc 10/10 a może coś to zmieni. Dla mnie to również bezapelacyjny numer 1.

pantehniczny

Dokładnie dzieciaki nie potrafią docenić prawdziwego aktora....patrząc na top 100 wielu nazwisk z McQueen'em na czele tam brakuje....

użytkownik usunięty
klejstos31

wrzućcie na luz... "ikona kina" nie wcale nie musi być w top 100 na filmweb! - można sobie założyć własną listę najlepszych a nie spierać się z gustami statystycznego intenauty, w końcu to po to jest ten portal żeby każdy mógł głosować

marcin83_27

ja ci odpowiem jak to jest. po prostu na tym portalu siedza dzieci najczesciej 16 lat a nie powazni ludzie. co takie dzieci moga wiedziec o klasyce. najbardziej mnie rozbraja obywatel kane na 200 miejscu. kabaret

marcin83_27

nie bój żaby, teraz jest na 67

toster_filmweb

a na dzień dzisiejszy jest na 49 miejscu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones