Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Wstydzę się tego, że oglądałem filmy z jego udziałem. Powinni ich zakazać. Kiedyś żalił się, że musi płacić mafii. Mafia Putina mordująca dzieci mu nie przeszkadza.

Carlito78

Nie przesadzajmy. Też nie popieram tego co wygaduje, ale ludzie. Nauczmy się odróżniać twórczość, od życia prywatnego, poglądów itp.

frycek49

Polacy nigdy się nie nauczą, co widać najlepiej teraz na tym forum.

Radek_Traczyk

No niestety, a co było z Piotrem Sawickim pisarzem horrorów który też wypisywał haniebne teksty o wojnie na Ukrainie? Ok. wypowiedzi były potworne, dużo gorsze od tego co wyprawia Seagal. Nie mniej i tak zaczęto robić bojkot, oberwało się samemu Domowi Horroru wydawnictwu, które zostało zmuszone rozwiązać z nim umowę na książkę.

Carlito78

Mi wstyd za takie polskie lemingi jak ty, co ma gra aktorska do jego podglądów?

MistahVuhsace

Ma dużo, ale oglądaj sobie dalej jego filmy lemingu Putina. Ja po obejrzeniu materiałów z zabitymi ludźmi na Ukrainie, nie zamierzam patrzeć na gościa, który to popiera. Wolę obejrzeć coś z Van Dammem.

MistahVuhsace

Oglądaj więc sobie dalej. Ja po obejrzeniu materiałów z zabitymi ludźmi w Ukrainie, nie zamierzam oglądać gościa , dla którego to jest fajne. Wole obejrzeć coś z Van Dammem.

MistahVuhsace

Jeśli np. głosowałeś na kogoś kto został prezydentem a potem ten ktoś zabije np. dziecko na ulicy, to też będziesz głosować na niego na drugą kadencję, bo trzeba odróżnić życie prywatne od polityki ? Nie mów, że Seagal nikogo nie zabił. Nie musi. Zabija rękami Putina.

Carlito78

I tacy ludzie mają prawa wyborcze aż nie chcę się wierzyć xD Dlaczego nie zaprzestaniesz też oglądania filmów amerykańskich ze względu na ich "misje pokojowe" rozsiane po całym świecie? Czy to już ci zwisa koło ch*ja, bo nie jest tak rozdmuchana jak wojna na Ukrainie?

MistahVuhsace

Aha, czyli jest już jasne, że USA dla ciebie to terroryści a Rosja to kraj, który szerzy pokój na świecie. Nie będę tłumaczyć czym się różni zabijanie terrorystów od zabijania ludzi w kolejce po chleb, bo nie zrzumiesz, jeśli jesteś zaczadzony Putinem

Carlito78

Tylko że Amerkanie nie zabijają tylko terrorystów, a napadają na suwerenne kraje. Faktem jest że żadne mocarstwo nie jest w 100% czyste. Nie popieram Putina żeby było jasne, z dwojga złego wolę żyć w systemie amerykańskim, zachodnim, ale na litość boską oddzielajmy poglądy aktorów, od aktorstwa.

Carlito78

Ok tam. Putin pomógł mu zataić aferę z handlem ludźmi i pozbyć się dwóch Rosjanek z willi co mu służyły więc teraz nic tylko musi popierać bo mają na niego haka. :) A sabotować filmów nie trzeba bo od lat sam robi to najlepiej i nie da się już go oglądać.

RadoslawKamil

https://www.youtube.com/watch?v=Cllle4Kyqoo&ab_channel=euronews

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones