Tim CurryI

Timothy James Curry

8,2
8 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Curry

Jak można było tak skopać rolę Ympera Trymona w "Kolorze magii"? Zresztą inne role też
niezbyt wybitne ("Straszny film 2", "Kevin sam w Nowym Jorku")...

ponder

A oglądałeś "Wrzask", "Legendę", "To" i "Rocky Horror Picture Show" ?
Domyślam się że nie. Więc się zapoznaj a potem mów że miał "niezbyt wybitne role".
[ Jon Voight i Robert De Niro też mieli niezbyt wybitne role - jeden grał w "Superdzieciaki 2" a drugi w "Rocky i Łoś Superktoś" ] - to twój tok myślenia, wymieniasz jakies komedie familijne sprzed kilku/kilkunastu lat i myslisz że do tego ogranicza sie kariera swietnego aktora - chociaz w przypadku Tima Curry bardzo niedocenionego.

Bloodbane

Ja osobiście uważam że bardzo dobrze zagrał w Kolorach Magii. Kwestia gustu najwyraźniej.

ponder

Co Ty opowiadasz? W Kolorze Magii zagrał dobrze (:

systemofadown

Zagrał tragicznie zarówno w "Kolorze" jak i, w wymienionym przez pana Bloodbane'a, "To". Ale od czasu ostatniego posta obejrzałem "Rocky Horror Picture Show", przez co zmuszony jestem podnieść mu ocenę (zdecydowanie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w życiu i świetna rola Curry'ego).

ponder

jak dla mnie on jest na tyle charyzmatycznym i ciekawym aktorem, że uwielbiam go w każdym wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones