Tim CurryI

Timothy James Curry

8,2
8 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Curry

Jak on z taką prezencją, ładną buzią, a przede wszystkim TALENTEM aktorskim nie zrobił kariery w branży filmowej i zagrał w niewielu filmach? Przecież oglądając "The Shout" Skolimowskiego czuć było taką aurę "young, up-and-coming", przed którym powinna stać wielka kariera. Co prawda bardzo dobrze szło mu w teatrze, ale dlaczego zagrał w tak niewielu filmach? :(

Salt_The_Fries

też mnie dziwi dlaczego nie zrobił kariery.. być może częściej pojawiał się w teatrze niż na ekranie?

Salt_The_Fries

wielki aktor , jak dla mnie glupota i zenada ze nie dicenili go za role w rocky horror picture show

Michal17

Człowiek o wielkim talencie i potencjale, jego kreacje ogląda się za każdym razem z niezwykłą przyjemnością. :)

Michal17

Jak nie docenili? Odgonić się od psychofanów nie mógł X)

Salt_The_Fries

A jak doskonale śpiewa

bemol33

ja też nie rozumiem czemu nie jest bardziej doceniany, genialny aktor, mega seksowny facet, świetny piosenkarz

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY <3

Salt_The_Fries

jego role w Rocky Horror Picture Show i Tropie są powalające!

Salt_The_Fries

Ja go uwielbiam. Jego uśmiech jest powalający, potrafi zagrać tak wiele emocji, tak wiele charakterów, tak różne osobowości i dziwactwa. Człowiek maszyna, ale niestety czasem gra w szmirach.

ladygreenroom

Grał, niestety. Jest po udarze, jeździ na wózku.

bemol33

No co Ty?! Wielka szkoda.

ladygreenroom

http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/160109694,tim-curry-pierwszy-raz-od-dawna-poka zal-sie-publicznie

bemol33

Straszne. Szkoda.

Salt_The_Fries

Jestem 100% hetero. Gdyby ten Tim Curry z 1975 roku zaczął mnie podrywać, to nie wiem, czy bym nie uległ.

10/10

nezumi1

Z tym uśmiechem a la joker trudno byłoby powiedzieć słowo sprzeciwu

Salt_The_Fries

Jeden z najbardziej zmarnowanych potencjałów aktorskich ever. Chociaż rolą w "Rocky Horror Picture Show" przeszedł do historii kina to współcześnie i tak większość kojarzy go z trzecioplanową rolą hotelowego recepcjonisty w "Kevinie..." :( Był scenicznym zwierzęciem obdarzonym olbrzymią dawką charyzmy i talentu dlatego tak bardzo szkoda, że nie dane mu było rozwinąć kariery tak jak na to zasługiwał...

lena_777

Tak, myślę dokładnie tak samo. Jego role ogląda się z przyjemnością, ale jednak - poza rolą Franka - nie dostał roli godnej swego talentu. Susan Sarandon odniosła duży sukces, dostała Oscara, Złote Globy, miala też dużo nominacji do tych nagród. Tim, ciągle pomijany, za Franka powinien dostać co najmniej nominację. Wielu brytyjskich aktorów dostaje ciekawe, duże role - Ralph Fines, Jeremy Irons, Gary Oldman... Chociaż - zawsze ma się wrażenie niedosytu.

Salt_The_Fries

Cóż, miarą jego wielkości niech będzie fakt, że nie widziałem wielu filmów z jego udziałem (co, naturalnie nadrobić muszę) lecz on tym produkcjom dodał tyle od siebie, że uważam go za jednego z moich ulubionych aktorów. Prawdziwy talent, geniusz komedii, mistrzowski aktorski warsztat. Zasługiwał na dużo więcej.

Salt_The_Fries

co chlop robote robil w scary movie i strzelajac smiechem to szacun normalnie,wystarczy ze pojawi sie na ekranie i moja morda sie cieszy :)

Salt_The_Fries

Niestety Rocky Horror Picture Show choć teraz kultowy to po wejściu do kin był klapą finansową i szybko stał się filmem puszczanym tylko późnym wieczorem na seansach dla filmowych maniaków i dopiero jako taki zaczął zbierać publiczność, ale dość powoli. O tym, że ten film nie był początkowo sukcesem świadczy również, to że prawie wszyscy twórcy i aktorzy nie zrobili wielkiej kariery z wyjątkiem Susan Sarandon, która raczej wybiła się dzięki innym filmom oraz Meat Loafowi, który wybił się jako muzyk, a nie aktor. Również reżyser tak naprawdę rozpoczął i zakończył swoją karierę na tym filmie.

Salt_The_Fries

Niestety Rocky Horror Picture Show choć teraz kultowy to po wejściu do kin był klapą finansową i szybko stał się filmem puszczanym tylko późnym wieczorem na seansach dla filmowych maniaków i dopiero jako taki zaczął zbierać publiczność ale dość powoli. O tym, że ten film nie był początkowo sukcesem świadczy również, to że prawie wszyscy twórcy i aktorzy nie zrobili wielkiej kariery z wyjątkiem Susan Sarandon, która raczej wybiła się dzięki innym filmom oraz Meat Loafowi, który wybił się jako muzyk, a nie aktor. Nawet reżyser jest dziś zapomniany. Niestety był to jednorazowy wystrzał wszystkich zaangażowanych twórców i aktorów i nie został on doceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones