Tom Kaulitz

Tom Kaulitz-Trümper

4,0
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Kaulitz

W Gimnazjum dziewczyny z mojej klasy słuchały Tokio Hotel ale po latach im przeszło jednak Oni cały czas wydają płyty.Krytycy muzyczni mówią że ostatnie piosenki są lepsze niż te przed 5 lat jednak to przecież takie samo dno jak dawniej.Dziewczynki wypełniają całe koncerty wydzierają się płaczą,mdleją tak jak w latach 60 Betelsi ale Tokio Hotel to nie The Beatels więc to jest paranoja że wystarczy kilku kolesi aby którzy grają coś podobnego do rocka i wszystkie dziewczynki mają manie.

DoktorLejdo

Oj tam oj tam, każdy był kiedyś młody :D kiedyś byli Beatlesi, w czasach mojej młodości Tokio Hotel, potem Bieber czy Jonas Brothers, teraz to już sama nie wiem kto, ale na pewno ktoś jest, bo tak było, jest i będzie :P akurat ich ostatnie piosenki osobiście uważam za gorsze, a już wersja "Monsoon" z 2020 roku wypaliła mi uszy. Ale to tylko moje zdanie. Niech robią co chcą. Zawsze znajdzie się ktoś, kto doceni, i ktoś, kto skrytykuje. Takie życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones