Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur

Chyba każdy zna słynne słowa: "Remember to keep yourself alive there is nothing more important than that". Zastanawiam się tylko nad ich pochodzeniem. To treść jakiegoś kawałka, czy też słowa z wywiadu? Będę wdzięczna za podanie źródła :)

PsychopatycznoOdwetowa

Słowa pochodzą z piosenki 2Pac feat. Elton John - Ghetto Gospel napisał ją i nagrał w tajemnicy przed fanami została wydana pośmiernie w 2004r ;) Słowa inspirujące ;)

xxxswaggiexxx

No tak, pojawiają się one na końcu teledysku. Tylko myślałam, że to taki dodatek niezwiązany z piosenką (cytat dodany do videoclipu pochodzący skądinąd). Bo w samym tekście te słowa nie padają...chybaże w tej oryginalnej wersji :)

PsychopatycznoOdwetowa

To są słowa matki kierowane do syna. Chodzi oczywiście o Afeni i Tupaca, ale również o inne matki oraz synów z ghetta. Jakby nie było, podkreślają moc utworu.

Troublesome

Dzięki! Czyli tak na dobrą sprawę to są słowa Afeni, nie Tupaca.

PsychopatycznoOdwetowa

Nie ma za co. :)

Troublesome

bruh, zrujnowałeś mi temat!

Lance_Vance

Nie mógłbym patrzeć na strzelanie do sarenek. Koniec z kłusownictwem!

Troublesome

prawa natury czy uczenie - tutaj nie miałem tego dylematu. choć w moich og stronach jada się dziczyznę, to też (oksymoron czy nie? -->) nie miałbym serca buck-buck.

btw., og wersja ghetto gospel jednym z najlepszych paca, prawdopodobnie top 10.

Lance_Vance

Na pewno jeden z lepszych, ale nie wiem czy na top 10. Brakuje mi Eminema w refrenie, yeaa.

xxxswaggiexxx

W tajemnicy? Możesz wyjaśnić? Brzmi tajemniczo. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones