Tyler Posey I

Tyler Garcia Posey

7,9
6 452 oceny gry aktorskiej
Tyler Posey I
Tyler Garcia Posey przyszedł na świat 18 października 1991 roku w kalifornijskim mieście Santa Monica, jednak wychowywał się w Santa Clarita. Jest pochodzenia irlandzkiego, szkockiego, angielskiego i meksykańskiego. Ma troje rodzeństwa: Dereka, Jesse'go oraz Mayrę.

W wieku 6 lat wyraził zainteresowanie aktorstwem i zaczął uczęszczać na zajęcia teatralne. Po dwóch latach został zaangażowany do pierwszej produkcji zatytułowanej "Siła i honor". Niedługo potem wystąpił w filmie akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej - "Na własną rękę". Wkrótce podróżował po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, gdzie pracował na planie innych projektów. Na początku 2001 roku otrzymał jedną z głównych ról w serialu "Doc", w którym występował przez cztery lata. W przeciągu kilku lat współpracował z takimi sławami jak: Jennifer Lopez, Ralph Fiennes czy Stanley Tucci. W 2010 roku został zaangażowany do filmu "Zostać legendą", gdzie partnerował swojemu ojcu.

Poza aktorstwem Tyler zajmuje się także muzyką. W 2009 roku wraz ze swoim przyjacielem, Alexem założył zespół rockowy zatytułowany "Lost in Kostko", do którego wkrótce potem dołączyli ich znajomi: Freddy i Jeremy. Zespół wydał swój debiutancki album pod tytułem "You’re Going To Need A Towel".

W 2011 roku aktor otrzymał główną rolę w serialu stacji MTV - "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak", gdzie wciela się w postać Scotta McCalla. W 2012 roku został uhonorowany nagrodą Teen Choice, w kategorii telewizyjny aktor lata. Niedługo potem otrzymał ponownie kilka nominacji do nagród Teen Choice, a także do nagrody Saturn, w kategorii najlepsza kreacja młodego aktora w serialu telewizyjnym. W 2015 roku został również współproducentem do piątego sezonu produkcji.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 października 1991

miejsce urodzenia: Santa Monica, Kalifornia, USA

wzrost: 178 cm

Teen Choice
Zdobył 2 nagrody Teen Choice, 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Jego ojcem jest John Posey.
Był brany pod uwagę do roli Jacoba Blacka w filmie "Zmierzch". Ostatecznie angaż otrzymał Taylor Lautner.

Wystąpił w następujących teledyskach:
- 2011 r.  - "Our Deal" - Best Coast, teledysk został wyreżyserowany przez Drew Barrymore,
- 2016 r. - "Colors" - Halsey.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy tylko ja uważam, że ten film miałaby nawet potencjał, gdyby, z tego co wyczytałam w ciekawostkach, Jacoba grał Tyler Posey, a Edwarda Tyler Hoechlin? Oglądałabym go wtedy chociażby dla dwóch przystojniaków, z resztą, to mogłoby być dość ciekawa odsłona dwóch wilków XD

nie sadzicie ze ma troche krzywa twarz??

przydałoby się dodać, że też tam gra

https://www.youtube.com/watch?v=JGulAZnnTKA

Wyglada jak Daren Kagasoff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones