Uwe Boll

3,9
926 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Uwe Boll

Ode mnie 10/10

użytkownik usunięty

Uwe robi bardzo dobre filmy np Stoic czy Postal.Niestety polaczki nie potrafią znieść,że komuś Uwe może się podobać i jadą wszyscy jak jeden mąż oceniając na 1,a Stoic oczywiście na taką ocenę zasługuje.Far Cry,W imię króla,trylogia Bloodrayne to bardzo dobre filmy z fajnymi efektami specjalnymi,ale oczywiście jak na filmweb można mieć właśne zdanie.Ja zawyżyłem ocenę gdyż nie zgadzam się na takie traktowanie osoby Uwe,bo jego filmy są tak samo oceniane jak Kac kupa czy Justin Bieber,a czym na to sobie zasłużył czy Stoic rzeczywiście to taki tragiczny film jest?Facet sam zbiera pieniądze i sam kręci filmy szanuje go za to i nie zgadzam się na taką ocenę i wręcz nienawiść jaka do niego panuje na filmweb.

Jaki reżyser, tacy obrońcy.

Nie wiem jak można uważać, że ekranizacja Far Cry'a to bardzo dobry film.. Grając zachwycałem się i zagłębiałem w fabułę, a tutaj ? Brak jakiegokolwiek nawiązania do gry Crytek'u i Ubisoft'u. Trigeny nawet nie wyglądają tak jak powinny, a strzał w oko załatwia całą sprawę.. Gdzie tam w ogóle jakiekolwiek efekty specjalne ?!
Postal'a również obejrzałem i kicha, nie śmieszyły mnie tamtejsze żarty o ile takowe były..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones