Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,0
8 186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Nie spodziewałem się Twojego udziału w tak kasowym serialu! Oby tak dalej! Polacy są dumni :)

kotu2802

Fajnie by bylo, jakby udalo jej sie zrobic kariere w Usa, ale to kolejna podobna rola po Last Vegas...prostytutka z Europy Wsch. Iza Miko w "Chicago Fire" to samo...nie wiem czy doczekamy sie jakiejs znaczniejszej roli dla Polki w Hoolywood, choc im kibicuje..

kuradomowa84

a latka lecą, obie po 30-tce

kuradomowa84

Tylko Pola Negri zrobiła prawdziwą karierę w Hollywood, ale ona zanim wyjechała z kraju zmieniła imię i nazwisko na pseudonim. A nazwisko pożyczyła od swojej ulubionej włoskiej pisarki.
Jak ktoś chce zrobić karierę za granicą niech lepiej nie przyznaje się do pochodzenia.

Basia_101

Nawet legenda Poli Negri jest w Polsce dość koloryzowana. W USA dziś już nikt nie pamięta o Poli w przeciwieństwie do Glorii Swanson, Joan Crawford, Lillian Gish i innych gwiazdach kina niemego. Nie nakręcono o Niej żadnego dokumentu w Stanach, nic. Kiedy do filmów wprowadzono dźwięk kariera Poli w USA w zasadzie przestała istnieć. W Polsce mówi się ze nie angażowano Jej ze względu na silny akcent ale ciężko mi w to uwierzyć biorąc pod uwagę że Greta Garbo, Marlene Dietrich i Ingrid Bergman które również mówiły z akcentem, robiły karierę w najlepsze.

Basia_101

Bo jak pokazuje głośna afera z Weinsteinem, w USA kontakty i znajomości liczą się bardziej niż gdziekolwiek indziej, jak nie masz koligacji rodzinnych/znajomości to nawet amerykankom jest się ciężko przebić, a co dopiero człowiekowi z zewnątrz. https://www.youtube.com/watch?v=26ENcEtKTQk w Polsce jest podobnie, ale w USA to przybrało ekstremalną formę.

kotu2802

O jakim serialu mowa?

agarafka

True Detective, drugi sezon, mała rólka, ale prestiż jest.

anne_was

To pewnie w dalszych odcinkach, jak dotąd nie zauważyłam.

agarafka

W drugim odcinku drugiego sezonu była napewno ;)

kuradomowa84

Właśnie oglądam 2 sezon, odcinek 2 - jest w 46 minucie. :) Ponoć będzie w jeszcze jednej scenie.

kotu2802

Piękna kobieta!

kotu2802

Pisz, proszę, swoje zdanie, a nie za wszystkich Polaków. Bardziej wiarygodnie brzmi i nie uderza w tych, którzy mogliby się nie zgadzać, a są polskiej narodowości. To tak ogólnie. Pozdrawiam.

kotu2802

Ty tez extra zagrala:

https://m.youtube.com/watch?v=tGmrkKG39LQ

kotu2802

ALE GADA JAK KRETYNKA:
" Otóż nazywam się Weronika Anna Dolores Rosati. Święta Weronika otarła Jezusowi twarz. Anna to matka Marii Dziewicy. A Dolores – matka cierpiąca. To ostatnie imię sama sobie wybrałam podczas bierzmowania".
Źródło: „Gala” nr 5, 2009.

kotu2802

Strasznie jestem dumny, że jakaś polka daję dupy starym dziadom, żeby zagra jakiś epizod.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones