Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,0
8 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Czemu wśród filmów powyżej nie ma True Detective?

bartszatki

i House of Cards

Amy07

House of Cards? Który odcinek, bo nie przypominam sobie?

agentka_sam1

nie, nie, w żadnym. oglądałam te 2 seriale na przemian i mi się wszystko pomieszało :D przepraszam za zamieszanie ;)

Amy07

nic nie szkodzi :D

bartszatki

no właśnie ale w drugim sezonie i znowu gra prostytutkę...? ;)

bartszatki

Bo gdyby mieli w każdym filmie/serialu sensacyjnym role czwartoplanowych dziwek to by baza filmwebu nie wytrzymała. Szkoda tylko, że u nas robi się z tego propagandę sukcesu....

bartszatki

Bo nikt nie dodał. Przy obsadach seriali na filmwebie są często bardzo duże braki i to w dużo bardziej znaczących rolach niż ta Rosati.

andand22

W imdb jest ze grala w dwoch epizodach "True Dedective"
Na razie zobaczylem ja w pierwszym i od razu zerkam na filmweb czy faktycznie dobrze kojarze.
A tu nic.

tors

W pierwszym? Na 100% gra w drugim sezonie tj. z Colinem, Rachel i Taylorem. SPOILER: scena w klubie plus topless w basenie .

laddybird

Jak najbardziej ze w drugim sezonie :)
Lecz ja nie wspomnialem nic o sezonie, tylko na mysli mialem ze widzialem ja w jej pierwszym epizodzie, czyli jej pierwszym pojawieniem sie w tym serialu.

tors

Źle Cię zrozumiałam ;) W każdym razie - szkoda, że tak krótko na ekranie w "True Detective "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones