PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607451}
5,4 2 446
ocen
5,4 10 1 2446
Życie nad rozlewiskiem
powrót do forum serialu Życie nad rozlewiskiem

Wprost uwielbiam spokój tego serialu - muzykę, krajobrazy. Wyciszam się i marzę o spokojnym życiu w tak pięknym miejscu.
Wszystkie wątki lubię, a nowa seria bardzo mi się podoba i czekam z utęsknieniem na niedzielne wieczory z rozlewiskiem... Dziwne, ale przez książkę nie mogę przebrnąć - Barbara opisana jako babuszka mi nie pasuję (może to się w książce zmienia, ale ja czytałam tylko początek) - wolę zdecydowanie panią Małgosię w roli bardziej nowoczesnej kobiety z urokiem i ciepłem.
PS. Mam nadzieję, że Marysia będzie z Krzysztofem.

marta_k24

Jedynym plusem tego serialu sa własnie Mazury, krajobrazy, spokojna muzyka, nastrój wiejskiej sielanki! Ogólnie czasem takim kiczem tam zajeżdżają, że zęby bolą! Gra niektórych aktorów woła o pomstę do nieba! Jak lubię Brodzik to gra chyba najgorzej ze wszystkich. Dobrze to tam gra chyba tylko ta matka księdza, jej stłamszony syn, organista, Kaśka oraz jeszcze paru innych starszych aktorów. Tym niemniej dla ładnych widoczków mozna sobie zobaczyć serial

ocenił(a) serial na 8
marta_k24

Z ust mi to wyjęłaś. SPOKÓJ. Kicz nie kicz, ale serial jest niesamowicie uspokajający i zupełnie odmienny od natłoku całej reszty produkcji "trendy". może jeszcze Blondynka.

chemas

No właśnie ja odkryłam na tvp seriale i jakoś zaczęłam oglądać i choć widzę, że to jest słaby serial, to jednak ujmuje mnie jego klimat i spokój :)

ocenił(a) serial na 8
Lotta_Rosie

Otuż to. Może moja ocena jest na wyrost, ale ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones