PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 378
ocen
7,0 10 1 14378
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Pierwsze odcinki trochę niemrawe były, ale potem to już się rozkręciło na całego i chciało się oglądać. Były emocje, zwroty akcji, a przede wszystkim świetna gra aktorska, zwłaszcza głównego antybohatera. Jedyne co mnie momentami denerwowało to wszechobecny wątek polityczny (zwłaszcza, że to świeży temat, od którego człowiek chce odpocząć podczas serialu, a nie się nim nakręcać) z ostatnich wyborów w USA, choć z drugiej strony właśnie na tym jest oparta fabuła. Plus za nieznane mi historie radykalnej feministki Valerie Solanas i przywódców sekt. Nawet nie myślałem że są prawdziwe, tylko wydawało mi się, że wymyślili je scenarzyści. O Koreshu i Gałęzi Dawidowej to powiedzmy, że wiedziałem akurat. Przywołano tu kawał historii USA, dotąd nieznany mi w większości.

ocenił(a) serial na 10
tulpa

Ja też pierwszy raz spotkałem się z tym serialem w 7 sezonie. I okazał się rwelacyjny. Akurat mnie te klimaty polityczne się podobały. Ja uważam że od samego początku było ciekawie. I ogólnie genialne występy Sary Paulson i Evana Petersa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones