Aniela

2025 -
6,4 21 tys. ocen
6,4 10 1 20771
5,1 10 krytyków
Aniela
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

sezon 1

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałam ten serial z sentymentu do Małgorzaty Kożuchowskiej, ale niestety muszę przyznać, że poziom tej produkcji pozostawia wiele do życzenia.

Na plus:

Technicznie zrealizowany na dobrym poziomie – zdjęcia i montaż są dynamiczne, co sprawia, że ogląda się go dość płynnie. Choć trudno uznać to za szczególne...

więcej

Nosił tytuł Druga Szansa. Też główna rolę grała Kożuchowska. To jakiś żart? Przecież cały zarys, nawet scena w tramwaju czy autobusie z biletem jest identyczna. Żenada

Niby polski serial, a dobry. Może nie tak dobry, jak Behawiorysta, czy #BringBackAlicie, ale fajnie, że Polska potrafi tworzyć fajne seriale.

ocenił(a) serial na 7

Podobał mi się ten serial. Jak się przymruży oko na te wszystkie skróty, to nawet można się uśmiechnąć.

Unikam seriali polskich jak ognia,więc cieszę się,że włączyłam ten i tylko dlatego,że bylam ciekawa roli Kożuchowskiej. Okazuje się,że nie dość,że trafiłam w końcu na coś świeżego,to jeszcze Kożuchowska ma naprawdę dryg do tego rodzaju formy przekazu.
Polecam,żeby się odmóżczyc i zobaczyć coś z przymrużeniem oka. :-)

więcej

ocenił(a) serial na 8

W końcu polski serial, który ufa inteligencji widza. Cieszy mnie, że coraz częściej pojawiają się produkcje, w których reżyser nie prowadzi widza za rękę.

Kilka zabawnych dialogów serialu nie czyni. Nie pomaga chaotyczna (udająca wystrzałową) forma. Umyka i problem bohaterki, i sens opowieści.

ocenił(a) serial na 8

serial jest super, lubię ten brudny klimat, lekką kliszę, zabawę konwencją, każdy aktor odwalił tutaj kawał mega roboty. genialne.

ocenił(a) serial na 7

Wszystko pokazane w tak krzywym zwierciadle, że aż ja poczułam się wykrzywiona od nadmiaru tych absurdów. Ale... serio, podobało mi się!
Porównania Kożuchowskiej do Warnke nieprzypadkowe i nieuniknione, ale Warnke tak się wryła w polską "kulturę", że ciężko byłoby nie dostrzec podobieństwa. Choć Kożuchowska...ona jest...

więcej

Zupełnie inna fabuła, ale w bohaterce czuć tę samą mieszaninę humoru, smutku i mroku. No i czwartą ścianę tak samo łamią. Super serial.

O matko, jak mnie wkurza ten zabieg. Sztuczne to i niepotrzebne.

Po zmianie reżysera w 5 odcinku klimat okropnie siada, ciężko było dokończyć oglądanie.

ocenił(a) serial na 2

Co to ma być? Lansowanie Kożuchowskiej za wszelką cenę bo już dawno nigdzie nie dostaje ról? Przykro ogladać ten serial. Może rodowici Warszawiacy rozumieją "praga" ale reszta Polski nie ma pojęcia o co chodzi w tym serialu. Ludzie...... dramat. Aktorzy wybitni że zdecydowali się w tym zagrać - szok !!!!! OŚMIESZENI...

więcej

Obrzydliwa scena w sypialni (2 odcinek), naprawdę mogli sobie darować przyrodzenie Poniedziałka, walory Dancewicz...Coś obrzydliwego.....

Dramatycznie odrzucająca. Do tego jak zwykle za dużo bluzgów, za dużo seksualności. Fabuła gubi się w tym gąszczu wulgaryzmów chamstwa i złej muzyki.

ocenił(a) serial na 3
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Zawsze się zastanawiałam, czemu jest w tylu reklamach, serialach. Dopiero w Anieli zobaczyłam w niej świetna aktorkę. Nawet poczułam nic sympatii:)

w sensie pozytywne. Miała to być kolejna debilna polska produkcja do kasacji po 15 minutach wraz z torsjami, a okazało się, że to całkiem, całkiem serialik.
Choć z początku tego nie widać, bo mimo iż akcja zawiązuje się szybko, dopiero po jakimś czasie okazuje się, że serial ma swoją głębię, swoje żarty i smaczki....

wizualnie kilka fajnych momentów, ale ogólnie padaka

"Aniela" to jeden z tych seriali, które zostają z widzem na dłużej. Zrealizowany z rozmachem, z pomysłem i – co najważniejsze – z wyśmienitą obsadą, która nadaje całości niepowtarzalnego charakteru.

Na szczególne wyróżnienie zasługują Małgorzata Kożuchowska i Pławiak – oboje stworzyli role życia. Kożuchowska zagrała...

więcej