PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 253
oceny
7,3 10 1 63253
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Bo poprzedni temat skończył nam się po 2 dniach :) A jak to wcześniej wspomniałam, sesyjki AA
gdzieś się muszą odbywać :P

ocenił(a) serial na 3
Kawusia25_2

Oliver przyznaje się do morderstwa Sary, czyli musiał ją zabić ktoś kogo on dobrze zna, że wziął na siebie winę. Obstawiam dwie opcje, Zrobiła to Thea i z wiadomych przyczyn Oliver bierze winę na siebie lub Malcolm i Oliver czuje się winny, że go nie zabił i przez niego zginęła Sara.

kosciolek8

Wydaje mi się, że dobrze kombinujesz - to byłoby najlepsze rozwiązanie jakie obecnie przychodzi do głowy (chyba, że chcą to 'popaprać' jeszcze bardziej..) :)

ocenił(a) serial na 10
kosciolek8

Malcolma by nie bronił gdyby wiedział,że to on,no chyba,że nie chciał by ,by siostra znów straciła ojca,tym razem prawdziwego,ale przecież nie wie,że przebywała do tej pory z nim.

ocenił(a) serial na 3
mario_1981

Zapewne się dowie w tej scenie gdzie Malcolm robi za szmatę do stołu. I wie, że jak Liga przyjdzie po Merlyna to Thea też może ucierpieć.

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

z tego co mówi John Barrowman, Malcolm też będzie miał swoje 5 min podczas walki Rasa/Olivera:P
https://www.youtube.com/watch?v=od5dBodc_90
kto wie ??albo pojawi się żeby pomóc Olliemu??

bzyczek881126

URATUJE Olivera, hahaha xD <dżołk>

ocenił(a) serial na 8
matiiii

<dżołk tu> Pewnie że tak, będzie chciał się odwdzięczyć, za to że Oliver Go uratował ze dwa razy, przecież Malcolm znany jest z hojnego, nieustannego, niczym zatrzymanego, olbrzymiego okazywania wdzięczności. xD

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

ujawniony tytuł odcinka 3x14 , gdzie powróci Manu Bennett :)
http://www.spoilertv.com/2014/12/arrow-episode-314-title-revealed.html

bzyczek881126

no to sugeruje to chyba że Manu wystąpi w teraźniejszości a nie w flashbackach. Oby to nie był tylko jeden epizod.

ocenił(a) serial na 8
greet

oby oby już zacieram rączki, brakuje mi tego jego głosu i aparycji :D

bzyczek881126

Manu wchodzi i mówi: hello Kid

ocenił(a) serial na 8
greet

I keep my promise Kid :D

bzyczek881126

A później dodaje do tego co napisaliście: ale to nie ja zabiłem Sare xD

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Może nie zabił,ale może zlecił to komuś innemu,tylko nie pasuje mi tu to "Co ty tu robisz?" Ale może chciał wrobić np .małą Theę,bo przecież wiedział,że kiedy Oliver się dowie,to będzie musiał jej bronić i pójdzie do Ra'sa?Kurde,wszystko zależy od tego,co zobaczymy w nowym odcinku.Coś się wyjaśni,albo coś zagmatwa jeszcze bardziej.A co do Slade'a, to ciekawe,jak będzie wyglądał jego "powrót". Czy będzie w czasie teraźniejszym,czy jednak retrospekcje?A jeśli będzie realnie,to na dłużej,czy tylko jeden gościnny występ?Pokaże się,wciągnie Olivera głębiej w swoją intrygę i się gdzieś zaszyje na jakiś czas,czy może w ogóle się nie spotkają,ale będziemy widzieć go opuszczającego więzienie,lub sprzymierzającego się z kimś innym i na jakiś czas zniknie,obiecując powrót w przyszłości,by zająć się Oliverem?Tak właśnie nieraz myślałem,że dostaniemy Slade'a choćby na chwilę,nawet by tylko pokazać,że zwiał z pierdla i potem będzie chwilowy spokój na zregenerowanie sił i knucie nowego planu.Może producenci dogadali się w końcu z Manu i będzie już normalnie w czwartym sezonie,a póki co,wydarzenia zostaną tak poprowadzone,by wszystko potem do siebie pasowało.Może dlatego tak przeciągane jest wyjaśnienie śmierci Sary?Przecież normalnie w końcu by to wykryli,a tu coś brak determinacji ze strony Team Arrow.

mario_1981

W sumie to żartowałem z tym dodaniem, że nie zabił Sary - wszystko właśnie zależy, czego dowiemy się w najnowszym odcinku (o ile dowiemy się czegoś) i zakładam po prostu, że Slade nie będzie pełnił funkcji 'tego złego' na ten sezon podobnie jak Ty. Byłoby to zbyt szybkie. Liczę po prostu na dobre pokazanie Slade'a, który nawet po 'uwolnieniu' powie Oliverowi, że nie zapomniał co mu jest winien i zniknie z ekranu na następny, większy występ. Nie chciałbym się rozczarować później wraz z premierą 14 odcinka, że to albo retrospekcje albo coś gorszego jak SSquad :/ Chociaż póki co napawa mnie sam optymizm bo Slade pojawi się w s3 :D A gdyby jeszcze okazało się, że faktycznie uwolnił się i pojawił się w Starling tylko aby to powiedzieć Oliverowi to mogłoby to namieszać w Team Arrow i ich postrzeganiu 'kto zabił Sare' (w sensie: jeśli nie dowiedzą się w najnowszym odcinku 9 to Oliver i spółka musieli by założyć, że Slade maczał w tym palce w ten czy inny sposób).

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Wszystko jak zwykle zależy od twórców,bo jeśli faktycznie cokolwiek śledzą fora i wiedzą,że ludzie chcą nadal oglądać Slade'a, to może rzeczywiście powolutku szykują jego powrót w przyszłym sezonie,teraz nie,bo co za dużo,to niezdrowo.Nie można pozwolić,by się przejadł "wymagającej" amerykańskiej publiczności.No i tu właśnie nie do końca wiadomo,czy to będzie jego realne pojawienie się na przysłowiowe pięć minut,w sensie sceny na wyspie,gdzie razem z Bumerangiem wesoło dają nogę z celi (bardzo przyjemna opcja) czy np. Oliver po dotarciu do Nanda Parbat otrzymał by gołębiem pocztowym wiadomość o tym,że stary kumpel wpadł powiedzieć cześć i pokazali by nam ewentualnie potem scenę,gdzie Slade wpada do kryjówki,pyta o "dzieciaka" a dowiedziawszy się co i jak, obiecuje trzymać rękę na pulsie i wrócić innym razem.ALBO... jeszcze lepiej.Oliver idzie do Ra'sa ponieść karę za "zabicie" Sary,a w międzyczasie Slade wpada do reszty i mówi,że to on jest za to odpowiedzialny (niekoniecznie że sam zabił) i teraz młody za to beknie,co stanowiło pierwszy element jego zemsty i powrotu do akcji.

mario_1981

Kurcze, żyć nie umierać - tyle opcji :D W sumie nie wiem co lepsze ale czytając Twój komentarz naszła mnie jeszcze jedna opcja: a może Slade się zjawi wzorem swojego pojawienia się w s2, kiedy Oliver z ew. Sladem zdemolowali ArrowCave ale Oliver wierzył w halucynacje - a tutaj podobny zabieg, ale z motywem tego zabójstwa Sary mu coś.. odbija. Osobiście nie chciałbym takiej opcji bo oznaczałoby to przesunięcie akcji ze Sladem na później ale wszystko trzeba wziąć pod uwagę. O, jeszcze jedna myśl: a może Slade skumał się z Malcolmem albo vice versa? Cały czas mam wrażenie, że te wzmianki o więzieniu na wyspie nie są bezpodstawne, czy to mówi Malcolm czy Lyla.
Aha, tytuł 'the return' uważam za zmyłkę i wydaje mi się, że nie chodzi o 'powrót Slade'a'. Jakoś tak oczywiste by się to wydawało..

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Malcolm nie mówił tego tylko,żeby uświadomić Oliverowi,że wie o wszystkim,bo jest cwaniak i nie ma na niego choooja we wsi.Za tym musi się coś kryć.On jest zdolnym manipulatorem,pewnie mówił prawdę,że to nie on zabił Sarę,ale też nie znaczy to,że nie pomógł komuś innemu tego zrobić.Czarne strzały mogły służyć dla zmyłki.Na początku nie podejrzewano Macolma,bo niby nie żył.Gdy wyszło na jaw,że żyje,to się wszystkiego kategorycznie wyparł,Oliver mu uwierzył i ściągnął sobie na głowę Ligę,przypadek?A czy Amanda była by zdolna do gróźb pod adresem dziecka Johna i Lyly?Bo jeśli tak,to zapewne Lyla nie powiedziała by o ucieczce Slade'a.

mario_1981

"Gdy wyszło na jaw,że żyje,to się wszystkiego kategorycznie wyparł,Oliver mu uwierzył i ściągnął sobie na głowę Ligę,przypadek?"
Po najnowszym odcinku

SPOILER

wszystko nabiera sensu i o przypadku mowy nie ma, hehe :)

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Myślę że tylko w jednym odcinku. Może powróci na dłużej w nowym sezonie.

bzyczek881126

OMB, OMB, omb - 'the return' :D:D Fakt, może chodzić o kogo innego ale ja mam tylko przed oczyma Slade'a i jego powrót xd

ocenił(a) serial na 8
matiiii

musi o niego chodzić , bo Oliver wróci w odcinku 3x13, więc... tylko Slade !!!!

bzyczek881126

A może Oliver wróci w 3x14? Pierwsze moje skojarzenia, że może chodzić o Olivera.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

nieeee bo widziałam fotki z odcinka 3x13 i tam już był w stroju Arrowa z Royem więc... to musi chodzić o Slade'a :)

bzyczek881126

Więc tym bardziej się cies... jaram, mniejsze szanse na retrospekcje :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

im bliżej odcinka tym więcej będzie ujawnianych info :D tylko czekać ...

bzyczek881126

Nom, czekanie zabija :(

ocenił(a) serial na 8
matiiii

mnie wykańcza powolutku... ;(

bzyczek881126

Ale czarny Strasburger załatwi sprawę - chyba teleturniej nie ma przerwy? xD

ocenił(a) serial na 8
matiiii

no na pewno nie ma takiej jak Flash i Arrow ale wiesz na święta na pewno sobie od niego odpocznę :P

bzyczek881126

Ale wiesz, pomyślałem, że może NIE odpoczniesz.. xP

ocenił(a) serial na 8
matiiii

hihi oj zdecydowanie odpocznę :)

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Marc Guggenheim właśnie potwierdził że tytuł odc 3x14 The Return nie jest powiązany ani z Oliverem ani ze Sladem, więc zostaje.... Tommy ??? :P

bzyczek881126

Hahaha, chciałbym rzec 'a nie mówiłem?' :D Z pewnością chodzi o postać, którą widzowie już widzieli, w końcu 'powrót' (Tommy wydaje się być hardkorem więc stawiam na inną postać, ale też pewnie nie chodzi o kogoś 'złego' - TAKI tytuł pasowałby tylko do pokroju Slade'a więc stawiam na kogoś z tych 'dobrych' xd)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Shado? :D

Sushimaster

Slade w jakiejkolwiek formie w odcinku i.. powrót Shado, świetnie by się zgrało, haha xD

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Widzieliśmy jak Shado dostała kulę w łeb i została pochowana, no bez przesady xD.

ocenił(a) serial na 8
pl_szajba

nie ma opcji na powrót Shado i Tommiego bo żeby kogoś ożywić za pomocą Lazarus Pit trzeba go tam stosunkowo szybko po śmierci zabrać, więc...

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Możliwe że Tommy, Stephen ostatnio wstawiał zdjęcia na IG się z aktorem który gra Tommyego więc kto wie

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Jeszcze taki urywek przed dzisiejszym odcinkiem
http://kawusia25.tumblr.com/post/104855996891/solicity97-new-arrow-3x09-clip-fel icity-and

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Kolejny clip z 3x09
http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=112227# .VIiaN3ebPoo.twitter

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

spoiler?? odnośnie odcinka 3x14 The Return !!!!
http://www.spoilertv.com/2014/12/arrow-episode-314-return-bts-photo-of.html

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Zdjęcie z 3x13
http://kawusia25.tumblr.com/post/104941164301/canadagraphs1-arrow-shoots-scene-f or-episode

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Lazarus Pit na plakacie promującym nast odcinek :P
http://moviepilot.com/posts/2014/12/12/oliver-queen-a-k-a-the-arrow-is-returning -from-the-dead-officially-as-arrow-2-0-2502495?lt_source=external,manual,manual, manual,manual

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

to pewnie fan art ale mimo wszystko fajnie wygląda :P

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Slade ... :D
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/arrow-slade-wilson-return-details-756 716

bzyczek881126

Odnoszę wrażenie, że Manu zgaduje mówiąc o 'ucieczce'. Nie mniej wolałbym Slade'a w teraźniejszości niż halucynacje/retrospekcje/wizje/cokolwiek innego :)))

Kawusia25_2

Cześć :) co prawda nie czytałem komiksów i jestem przed obejrzeniem odcinka 9, ale że już zapoznałem się mniej więcej po Waszych wypowiedziach z jego fabułą to napiszę Wam co wg. mnie może się stać z OQ i kto może go zanieść do Jamy Łazarza (bo raczej Smoczych Kul nikt nie zbierał więc go nie wskrzeszą inaczej :D) otóż:

- na trailerze widać, że ktoś odnajduje OQ leżącego w śniegu wydaje mi się, że może to być ..... tra ta ta ta ta Deathstroke. Dlaczego ? Otóż Slade powiedział mu, że się na nim zemści itd. więc może zechce go wskrzesić aby własnoręcznie zabić OQ.

- lub drugą moją opcją jest Tommy ( WAT ?? przecież Tommy nie żyje) ale powiedzcie mi czy Malcolm nie mógł go przemycić i wrzucić do Jamy ? Pewnie mógł :)




Ashgan_

Głos z trailera należy do Maseo lub Malcolma. Nie mogę na 100 % rozgryźć do kogo. Sam początek brzmi jak Maseo, ale końcówka już dobrze mogłaby należeć do Malcolma.

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Kilka informacji od Marca Guggenheima na temat nadchodzących odcinków :)

1) Felicity będzie obwiniała kogoś o śmierć Olivera
2) w nadchodzącym odcinku możemy spodziewać sie słów - "I don't want to be a woman you love "
3) Marc potwierdził że w odc 3x14 możemy spodziewać się po części ( lub mniej wiecej ) powrotu Tommiego
4) przygotujmy się na łzy w odc 3x11, ale zdecydowanie jeszcze więcej w odc 3x10 :((((
5 ) i ktos będzie wątpił w śmierć Olivera
6 ) jedno słowo opisujace odcinek 3x11 - " Canary" ;/
7 ) słowa opisujące Olicity w drugiej części sezonu - "w żałobie"

i dodatkowo wywiad z John Barrowmanem w którym mówi o kręceniu sceny z jego udziałem na wzgórzu gdzie walczył Oliver and ras :P

http://www.oliverandfelicity.com/2014/12/13/spoilers-a-possible-clue-to-the-teas er-for-episode-3-10/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones