PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778573}

Atypowy

Atypical
7,7 56 145
ocen
7,7 10 1 56145
8,0 4
oceny krytyków
Atypowy
powrót do forum serialu Atypowy

Czy będzie 3 sezon?

ocenił(a) serial na 9

Jestem po świetnym 2 sezonie i bardzo chciałbym kontynuacje. Macie jakieś informacje na ten temat?

pio73

Jeszcze za wcześnie na ogłoszenie trzeciego sezonu, nie ma oficjalnego komunikatu od Netflixa w tej sprawie, ale opinie są pozytywne więc ja się spodziewam kontynuacji :)

shinyuu

chce Ci sie ogladac 3 sezon z lesbijkami w rolach glownych? lepiej chyba zeby nie robili.

ZEN_film

kolejny ćwierćinteligent..

neuutralna

ZEN ma trochę racji, miałem zamiar podwyższyć ocenę po drugim sezonie ale niestety wątek homo...

WybraniecC

Też miałam podwyższyć, no ale tyle tych wątków hetero...

WybraniecC

czyżby był pan homofobem?

ocenił(a) serial na 7
neuutralna

Żenujący poziom. Czy każdy musi być tolerancyjny ? Kogoś mogą obrzydzac zwiazki jednopłciowe i co w tym nienormalnego ? Homofob co to wgl za śmieszne pojęcie. Co do tego wątku w serialu mam nadzieję że będzie szybko rozwiązany bo do tej pory był bardzo dobry.

WybraniecC

kolejny niedorozwinięty polaczek który zaniza ocene dobremu serialowi bo ma wątek homo XD

jaczeg

Sam jesteś niedorozwinięty, skoro nie szanujesz orientacji drugiej osoby. Skoro jest hetero, to może niechcieć oglądać homo na ekranie.

ocenił(a) serial na 10
neuutralna

tu nie chodzi o to czy ktoś jest homo czy hetero tylko że to jest nagłe odwracanie czyjejś orientacji seksualnej w ramach poprawności politycznej. No cóż taka moda nastała żeby w każdym serialu była jakaś osoba homoseksualna

MrMcMateusz

Niektórzy są biseksualni, a bohaterka ma naście lat - wszystkie o swojej seksualności dopiero się powoli dowiaduje, to naturalny wiek odkrywania takich rzeczy.

MrMcMateusz

prawda jest taka, że odkąd zaczęłam oglądać ten serial podejrzewałam ją o bycie bi. Nie uważam, żeby zmieniono jej orinetację. To tak nie działa, poza tym niektórzy ludzie orientują się dopiero po wielu latach. Osoby biseksualne mogą czuć pociąg fizyczny i romantyczny do obu płci, więc nie widzę tutaj nic dziwnego.

ocenił(a) serial na 9
MrMcMateusz

A nie wpadłeś na to, że nie świecie nie istnieją tylko ludzie heteroseksualni? I to w pełni normalne, że skoro widzimy ich w realnym życiu (a widzimy, tylko czasem nawet o tym nie wiemy), to takie osoby będą widziane w popkulaturze? Wyjrzyj czasem dalej niż czubek własnego nosa i poszerz swoje horyzonty myślowe.

ocenił(a) serial na 9
kurvalu

Autorowi posta chodziło o to, że w popkulturze widzimy ich duużo więcej niż w realnym życiu i trudno się z tym nie zgodzić. W każdym razie w przypadku Casey może to wyjść na plus dla serialu. Na pewno będzie się dużo działo, a przecież o to w tym wszystkim chodzi.

ocenił(a) serial na 7
kurvalu

Dzisiejsza popkultura to też śmiech na sali. Każdy wie że heteroseksualni nie są jedyni na świecie no i ? I dlatego trzeba na siłę promować wszystko co inne ? Nie każdy sobie tego życzy.

ZEN_film

Przeczytaj tytuł tego serialu. Tylko głośno i bardzo powoli.

ex_machina_durejko

tytul nawiazuje do glownego bohatera i jego odchylenia" jesli twierdzisz ze rodzenstwo lesbijki, czy geja i dziecka autystycznego jest powtarzalne to gratulacje.

ex_machina_durejko

A-typowy, no właśnie to słowo klucz tego serialu ale czy aby dotyczyło casey ?
Poza tym atypowy wg. większości jest homo, jednak malo kto spogląda jak typowy jest każdy homo. Ta orientacja niesie ze sobą mnóstwo cech typowych tylko dla orientacji homo. Geja pozna się po gestach, mowie, ubiorze, zachowaniu - to zespół niezwykle typowych cech dla nich wszystkich. To odróżnia ich od reszty ale pomiędzy nimi nie widać różnic.
Netflix strzelił sobie samobója zmianą orientacji Casey, a jeśli ktoś od początku widział w niej biseksualistkę, to powodzenia życzę w wróżeniu z kart i karierze w MezoTV.

sycyl

Ja tam wolę zakładać, że wszyscy są w ogóle homo, dopóki nie ujawnią się jako hetero. ;)

ocenił(a) serial na 9
ZEN_film

Oglądałam 3 sezon na netflixie, dosłownie wczoraj, a teraz zniknął. Ktoś orientuje się może, dlaczego?

ocenił(a) serial na 9
vivetuvida

Też oglądałem trzeci sezon, co prawda nie "Atypowego", bo jeszcze nie wiadomo czy powstanie, ale kto by się takimi drobiazgami przejmował. Ważne, że to był trzeci sezon.

ocenił(a) serial na 9
ZEN_film

jest na to sposób - nie ogladaj

ocenił(a) serial na 7
ZEN_film

Z całego serialu wychwyciłeś tylko lesbijki? Zboczuś z Ciebie.

ocenił(a) serial na 9
pio73

Będzie 3 sezon!

basiaBasia0_

I oby na tym trzecim się nie skończyło. Serial jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones