Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro Sezon 6, Odcinek 5
Odcinek Czarne lustro (2011)

Demon 79

1h 15m
5,9 3 053
oceny
5,9 10 1 3053
Czarne lustro
powrót do forum s6e5

Nie w moim guście

ocenił(a) serial na 10

Zawsze ceniłem najbardziej Czarne Lustro jak potrafi przedstawić ułomności ludzi w oparciu o 'złą technologie'. Może z wyjątkiem Hymnu Państwowego i jeszcze kilku innych. Sezon 6 z wyjątkiem Beyond the Sea jakoś mi nie przypadł do gustu. Też tak macie?

ocenił(a) serial na 8
Lobit

Zależy czego poszukujesz. Ja spodziewałem się, że nowy sezon będzie bardzo "nowoczesny".

ocenił(a) serial na 10
Lobit

Oczywiście jest pewien niedosyt, gdyż seria właśnie jest kojarzona z technologiami, alternatywnymi światami itd. Jednak nie oceniałbym ich tak mocno krytycznie tylko dlatego, że nie dostałem tego do czego przyzwyczaili mnie twórcy. Autorzy robią swoje i dobrze. Mamy dwa odcinki o technologii i trzy gdzie motywem przewodnim jest tajemnica. Trzeba pamiętać, że to już 6 sezon i trudno wałkować wciąż te same tematy.

ocenił(a) serial na 10
Iron_Heart

Nie oceniam bardzo krytycznie, jedynie piszę o gustach. Ja tam bym wolał, żeby wałkowali temat technologii jeszcze przez 10 sezonów :). Zresztą, od pierwszego sezonu do piątego chyba nikomu to się nie znudziło.

Lobit

Tak, tylko 1 odcinek obejrzałem do końca. Ten sezon jest nieudany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones