Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro Sezon 6, Odcinek 5
Odcinek Czarne lustro (2011)

Demon 79

1h 15m
5,9 3 054
oceny
5,9 10 1 3054
Czarne lustro
powrót do forum s6e5

Nieporozumienie

ocenił(a) serial na 7

Najgorszy odcinek czarnego lustra 0/10

ocenił(a) serial na 6
Adison_Becker

Kompletnie nie pasuje do konwencji Black Mirror. Już bardziej do Gabinetu del Toro, ale to chyba mój ulubiony odcinek z tego sezonu. Nawet można by było z tego zrobić miniserial.

McGyverPL

To prawda. Nie jest to sf, raczej mroczne fantasy, którego nie lubię, ale przynajmniej było spójne logicznie, przemoc była uzasadniona (w przeciwieństwie do siekierezady w kosmosie), a puenta ciekawa.

Adison_Becker

Gunwo totalne, nie wiem jakim cudem ktoś to podpiął pod Black Mirror.

ocenił(a) serial na 8
Adison_Becker

Bez przesady, najgorszy odcinek to był czwarty, ten z paparazzi i wilkołakiem.

ocenił(a) serial na 6
Jax_Teller

Dokładnie

ocenił(a) serial na 7
Adison_Becker

Najlepszy odcinek,dobor muzyki,humor,glowna bohaterka itd

ocenił(a) serial na 6
aronn

Mam to samo zdanie, mimo, że to kolejny odcinek "nie black mirror" ale moim zdaniem najlepszy z całego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Adison_Becker

Biorąc pod uwagę, że w nim spoiler nie spoiler świat się skończył w 1979, a pozostałe odcinki dzieją się później gdzie żadnego końca nie było to nawet nie jest częścią Czarnego Lustra, chyba że w jakimś wszechświecie alternatywnym. I pełna zgoda, najgorszy odcinek

ocenił(a) serial na 10
niwrok_2015

Ale odcinki Black Mirror nie są kanoniczne. Te niektóre wątki które się czasem przeplatają są raczej traktowane jako Ester eggs.

Adison_Becker

tak jak i Twoj caly komentarz. ten najgorszy i tez nieporozumienie :) co musi w sobie miec odcinek aby lemingi zaklasyfikowaly go do kategorii czarnego lustra?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones