PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199095}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Super S
7,7 6 944
oceny
7,7 10 1 6944
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Chodzi mnie o zakończenie jak zginęły te z tego cyrku księżyca nie mam pojęcia jak zostały zabite ?.Może ktoś pamięta bo zanim będzie ta seria w TV 4 powtarzana to jeszcze dużo czasu jest a chciałem sobie przypomnieć jak na koniec Bunny i jej koleżanki pokonały te z tego bractwa ?.Jak ktoś pamięta czy one tego konia Pegaza odnalazły i czy wszystkie z nich zginęły czy któraś przeżyła i przeszła na dobrą stronę ?.Fani napiszcie coś o tej walce końcowej co się stało z nimi czy wszystkie z tego bractwa zostały pokonane ?.

ocenił(a) serial na 7

Chodzi ci o amazoński kwartet? Rozbiły swoje kule i odeszły od Nehelenii, na odchodnym podprowadzając jej złoty kryształ. ;) Przeżyły i prawdopodobnie zaczęły żyć jako normalne dziewczyny. W mandze natomiast były czarodziejkami z planetoid i miały czekać, aż Chibiusa stanie się dorosłą wojowniczką, by być jej towarzyszkami w walce, tak jak czarodziejki wewnętrznego układu słonecznego dla Usagi.
Jeśli chodzi o ofiary śmiertelne to ta seria była wyjątkowo łagodna, wszyscy praktycznie przezyli i nawrócili się na stronę dobra -no oprócz Zirconii, która była główną antagonistką ostatecznie.

milkaway

Ale tylko anime było łagodne, w mandze tylko Amazon Quartet przeżyły, inni zgineli. A jeśli mnie pamięć nie myli (a raczej nie myli) to w mandze Neherenia tuż przed śmiercią zmieniła się w Zirconię. No i w anime Zirconia była jakimś brzydkim alter-ego Nehereni, którego ona nie chciała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones