PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 465
ocen
8,0 10 1 2465
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

Chciałem obejrzeć sobie to od początku i zauważyłem dziwne rozbieżności ... Hiszpański pierwszy sezon ma 13 odcinków i trwają ponad godzinę. Wersja polska pierwszego sezonu przykładowo na takim player.pl ma 15 odcinków po około 50 min. Nie byłoby problemu gdyby nie to, że są braki !!! Ostatni 15 odcinek kończy się jakby w połowie gdy Komisarz zabiera Markize... Później jest już pierwszy odcinek drugiego sezonu i już nie ma kontynuacji tego odcinka, a Gonzalo już wie, że to komisarz zabił jego żonę i jest jego bratem a wcześniej nie wiedział ... DLACZEGO ?!

ocenił(a) serial na 10
Pasjonat32

bo polska jest pop ierdolona

ocenił(a) serial na 10
daisy95

xDDD
Ty oglądałeś Hiszpańską ?

ocenił(a) serial na 10
Pasjonat32

Oglądałaś*

ocenił(a) serial na 10
Pasjonat32

tak, uczylam sie swego czasu hiszpanskiego ale od kiedy przestalam nie che mi sie dumac co mowia xD

ocenił(a) serial na 10
daisy95

Już myślałem, że jedyne co mi zostało to nauka hiszpańskiego.... ale udało się i mogę z tym poczekać aż do 6 sezonu ;d ! Znalazłem brakujące dwa odcinki pierwszego sezonu których nie było na player.pl ( 16,17 ) gdzieś na krańcach internetu ;P Na popularnych stronach z filmami było nawet mniej niż na player.pl a to też były okrojone wersje... Szkoda, że przerwali emisję tego serialu na TVN7. Polskie stacje to porażka, zamiast emitować taki wspaniały serial to emitują jakichś turasów albo trudny sprawy cebulionów :/

ocenił(a) serial na 10
Pasjonat32

wiesz co no wlasnie te niby seriale typu trudne sprawy, szkola mnie wkur najbardziej, oglada to cala patologia i sie pozniej dziwia , ze ludzie to debile.... ja kiedys z chomika pobieralam bylam tak zdesperowana ;p

daisy95

Też pobierałam z chomika wszystkie odcinki włacznie z 4 sezonem 5 ogl na necie i tyle juz nie zagłebiam się żeby siedzieć i oglądać po hiszpańsku, kiedys tak robiłam ale jak i miało się wiecej czasu :D

ocenił(a) serial na 10
stokrotka251

na chomika jest sezon 6 z napisami, pobrałem odcinki i oglądałem.

ocenił(a) serial na 10
markac1996

na tvn player nie ma wszystkich odcinków z piątego sezonu,paru brakuje, pamiętam jak wtedy jak oglądałem w telewizji tych odcinków brakujących nie było,po prostu w polsce ich nie emitowali.Można znaleźć te odcinki na chomika z napisami.

markac1996

o to dzięki za info bo nawet nie wiedziałam :) to można kiedy ję oglądnąć

daisy95

...

ocenił(a) serial na 8
Pasjonat32

Wychodzi Ci niezgodność, bo do dziś brakowało na stronie player.pl 2 ostatnich odcinków 1 sezonu (16 + 17), ale na moją wczorajszą reklamację już dziś dodali, więc wszystko powinno się zgadzać.
Dla wszystkich, którzy się trochę gubią, dla porządku podaję układ polski:
1 sezon - 17 odc.
2 sezon - 18 odc.
3 sezon - 19 odc.
4 sezon - 18 odc.
5 sezon - 19 odc.
Ostatni polski 19 odc. 5 sezonu kończy się dokładnie jak 13 odcinek hiszpański 5 sezonu = 64 odcinek hiszpański w klasyfikacji ogólnej, czyli żeby oglądać ciąg dalszy po wszystkim co wyemitowała TVN 7, trzeba zacząć od 65 ESP odcinka (S05E14).
Pozdrawiam wszystkich miłośników serialu.
Może trochę popiszecie do TVN na maila widzowie@tvn.pl lub na stronie http://player.pl/kontakt.html - jak sama piszę to mi odpisują, że mam "..indywidualne oczekiwania dotyczące serialu "Czerwony Orzeł"." , jakbym tylko jedyna do nich pisała o ciąg dalszy.

basmata

Przepraszam, za offtop. W którym odcinku "Czerwonego orła" jest łaszywy ksiądz oraz utrata wzroku przez syna głównego bohatera?

ocenił(a) serial na 8
Christine888

Tego o czym piszesz nie było w żadnym regularnym odcinku, tylko w odcinku specjalnym (film kinowy pełnometrażowy), który w polskiej telewizji nosił tytuł "Hiszpańska intryga" (Aguila Roja - La Pelicula).

basmata

Dziękuję:)

basmata

Dokładnie

ocenił(a) serial na 10
basmata

Tego już raczej nie wznowią :/ Wolą cały czas emitować trudne sprawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones