PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 163 882
oceny
8,2 10 1 163882
8,0 22
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

jaką rolę w całej układance odegra "lodziarz" z przyczepy campingowej :D

ocenił(a) serial na 8
szykuj

to prawie to samo ;)

ocenił(a) serial na 10
dongwidon

Nim jest Eryk - tatuaż jednorożca z tęczą. Nie bez powodu pokazali ten tatuaż. W 1953 jak znaleźli dwa ciała

użytkownik usunięty
Jemickon

Ooo faktycznie

ocenił(a) serial na 5
dongwidon

Mnie intryguje to, w jaki sposób pies przeszedł w przyszłość przez tunel w jaskini, skoro po drodze są drzwi otwierane klamką.

ocenił(a) serial na 8
gohamora

O tym samym wtedy pomyślałam. Zdrowi faceci męczyli się z tymi ciężkimi drzwiami, a mały zwierzak przemknął jak tornado

Majka_10

A mnie bardziej interesuje, jak to było z Mikkelem. Ktoś go porwał? Jeśli tak, jak przecisnął się z dzieckiem przez ten tunel? Czy po prostu dziura się otworzyła i ot, wleciał w nią?

detresse

Jonas z przyszłości go tam wziął. Przecież dorosły Michael opowiada zajście Jonasowi gdy ten przychodzi przekonać go aby zrezygnował z samobójstwa.

Majka_10

Claudia pomogła psu przejść o czym sama wspomniała.

ohpeggysue

Oni zadali te pytania 2 lata temu. Teraz (jeśli oglądali 2 sezon) też to wiedzą :)

Dzikopysk

Przyszło Ci do głowy ze ktoś mógł skończyć serial wczoraj i przykładowo czytać sobie forum, bo ma różne pytania, na które szuka odpowiedzi?

ocenił(a) serial na 9
ohpeggysue

Jeśli obejrzał drugi sezon to raczej na te pytania nie szukał odpowiedzi, bo miał je podane jak na tacy.

ocenił(a) serial na 9
gohamora

a przypadkiem drzwi nie były zainstalowane tylko od strony roku 2019? Pies przeszedł z 1953 do 1986.

ocenił(a) serial na 10
remember

Dokładnie, w czasie kiedy ten piesek przeszedł nie było jeszcze zainstalowanych tych drzwi. Mnie bardziej zastanawia dlaczego Ulrich po próbie zabicia małego Helge nie pobiegł od razu do tunelu żeby wrócić w do 2019 tylko stwierdził że pójdzie sobie na spacer wzdłuż ulicy cały ubabrany w krew....

użytkownik usunięty
gohamora

Może drzwi były otwarte?

ocenił(a) serial na 10
dongwidon

hahahahahahaha dobre :D a tak na serio to mysle ze wszystko przyjdzie z czasem bo tak na prawde jest duzo wątków ktore nie niedokończone

ocenił(a) serial na 7
dongwidon

Mnie się wydaje, że "lodziarz" jest po prostu dla zmyłki. Peter kilka razy prosił o odwagę, żeby odróżnić dobro od zła i uniknąć tego, co złe właśnie: powtarzał to również po tym, jak - przed odnalezieniem ciała Madsa - pojechał na parking spotkać się z prostytutką. Przez to, że recytował te słowa od pierwszego odcinka, mógł wydawać się widzom podejrzany, a tak naprawdę czuł się winny tylko ze względu na zdradę. Tak to przynajmniej wygląda na tę chwilę - no i wprowadza, powiedzmy, jakiś element humorystyczny, ale nie wiadomo, co wydarzy się w kolejnym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
dongwidon

robil lody

ocenił(a) serial na 10
dongwidon

No i w 2 sezonie okazało się, że jest to siostra/brat od Woolera (policjanta z jednym okiem) a także Franziska przekazywała jej recepty na leki hormonalne (wypisywane przez jej ojca Petera)

ocenił(a) serial na 9
dongwidon

Mogę się mylić, ale teraz w drugim sezonie, w którymś odcinku, było ujęcie na ścianę w domu Adama z tymi wszystkimi zdjęciami i wydaje mi się, że gdzieś po prawej stronie na dole było zdjęcie "lodziarza". Czyli może ma jakąś jeszcze ukrytą rolę w tej intrydze.

ocenił(a) serial na 10
jesustookmyphone

Też tak mi się zdaje. Ale akurat jego zdjęcie mi umknęło. Brawo za spostrzegawczość.

ocenił(a) serial na 10
_minotaur__

Sprawdziłam i go nie widzę.

ocenił(a) serial na 10
dongwidon

Ten serial to jawna dyskryminacja. Tylko jedna mała rola z transem i żadnych homoseksualnych głównych postaci!? Toż to nie może tak być.

ocenił(a) serial na 10
kalekpi

No co Ty gadasz? Przecież mąż Charlotte okazał się gejem, tak jak i żona tego starego policjanta... także proporcje zostały zachowane xDDD

dongwidon

Kurczę, czy jest ktoś po 3 sezonie i potrafi mi wyjaśnić, co ten koleś robił przy stole ze wszystkimi bohaterami w ostatnim odcinku? On jest partnerem Petera Dopplera (mąż Charlotte)??

ocenił(a) serial na 8
Apage

Przeżyły tylko osoby, które nie były "zrodzone" w wyniku tej pętli. Dlatego nie ma tam nikogo z Nielsenów, czy Charlotte. Bernadette jest siostrą tego policjanta, który miał ranne oko. Oni nie są zamieszani w te komplikacje, dlatego siedzą przy stole. A ponieważ Peter nie wstydzi się już uczuć, związał się z Bernadette.
Ps to nie jest koleś,czy transwestya tylko kobieta transpłciowa, a to różnica ;)

Dishwasher

a jakie to ma znaczenie?

ocenił(a) serial na 10
Apage

Właśnie przed chwilą skończyłam 3 sezon i próbuję sobie to wszystko poukładać.
Nie jest łatwo.
I tak, wynika z tego, ze jest z Peterem.

dongwidon

On wyglada jak sobowtór Ralpha Kamińskiego.

ocenił(a) serial na 3
dongwidon

Niepotrzebną. Jak cały serial:/ Niemieckie scfi? Nie pomyliłem sie. NIGDY WIĘCEJ ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones