PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 947
ocen
8,4 10 1 157947
7,8 33
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Plusy serialu Detektyw: ciekawe wątki poboczne, ciekawe postacie poboczne, niezła muzyka. Minusy
serialu Detektyw: przewidywalna akcja, brak klimatu, historyjki rodem z kina familijnego, słabe
aktorstwo, wogóle nie jest straszny, luki w scenariuszu, montaż na marnym poziomie, przeciętna
reżyseria, brak spójności, serial nierealistyczny, dojrzały widz będzie zawiedziony. No i czym było się
tak podniecać? No właśnie niczym. Widziałem 1,5 odcinka i wystawiam ocene 3.

ocenił(a) serial na 9
wally_walter

Przy "brak klimatu" zakrztusiłam się colą ze śmiechu. :P
Słabe prowo, 2.5/10.

ocenił(a) serial na 10
wally_walter

Jak ja lubię takie wypowiedzi. Najpierw należy pouczyć dojrzałego widza jak ma się poczuć po obejrzeniu serialu, potem stwierdzić że wystawia się ocenę po obejrzeniu półtorej odcinka. Gdzie niby są luki w scenariuszu? Co jest w serialu nierealistycznego? Gdzie Ty tam widzisz historyjki z kina familijnego? Czego konkretnie dotyczy zarzut braku spójności? Słabe aktorstwo, montaż, reżyseria?

ocenił(a) serial na 10
wally_walter

hahahahahhahaha no pękłam ze śmiechu!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
wally_walter

wally, wally....
coz chcesz osiagnac?
serial nieprzecietny, jak na Amerykanow - wybitny.
Pozdro

ocenił(a) serial na 10
wally_walter

Każdy ma swój gust. Mi np. serial się podobał, podobnie jak House of Cards (oceniony przez Ciebie na 3). Nie podobał mi się natomiast Zmierzch, któremu dałeś 10. Po prostu dla każdego coś innego i nie widzę powodów by czuć się specjalnie "dojrzalszym widzem" tylko dlatego, że lubi się Zmierzch a nie Detektywa :)

ocenił(a) serial na 9
wally_walter

Dojrzały widz, który dał 10 dla Zmierzchu. Brawo! Lepiej szykuj się na poniedziałek, bo gimnazjum zaczynasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones