PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 930
ocen
8,4 10 1 157930
7,8 33
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

jestem po dwóch odcinkach. Gra aktorska rewelacyjna, scenariusz poprowadzony świetnie. Zgoda. Ale tak mrocznego serialu, takiego serialu gdzie nie ma dobra, generalnie wszyscy są źli to jeszcze nie widziałem. Dość zmęczony jestem po tych dwóch odcinkach. Umęczony ciężkim klimatem, wszechogarniającym złem. Ale serial jest dobry... Na odtrutkę włączę sobie Niezniszczalnych, gdzie dobro od zła jest oddzielone jasną granicą i dobro zawsze zwycięża. :-)

Neko_

nawet ten detektyw co ma rodzinę to też w pewnej materii jest zły ale nie zły w każdym aspekcie- bo ma odruchy altruistyczne (patrz prostytutka) - tylko (albo aż) zły w stosunku do swojej rodziny, a trudno o większe draństwo zaserwować swojej rodzinie. No ale jak powiedziałem, to dopiero dwa odcinki. Zobaczymy co przyniosą kolejne odcinki. Będziemy męczyć się dalej.

ocenił(a) serial na 8
Neko_

Męczyć się to dobre słowo ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Juz to kilka razy pisałem ale, ten serial należy oglądać tak jak czyta się książkę, czyli na spokojnie i bez zbędnych oczekiwań, trzeba dać się porwać historii, nie jest to typowy serial akcji, chociaż tej też będzie wystarczająco. Pamiętam że po pierwszych trzech odcinkach odpuściłem, jakoś nie czułem tego serialu, to pewnie dlatego że oglądałem go na zmianę z "Hannibalem" czyli o wiele żywszym serialem, , ale postanowiłem skończyć oglądać Detektywa i to była świetna decyzja :)

ocenił(a) serial na 8
Neko_

Gomorre(serial) obejrzyj,to jest dopiero brudny i mroczny klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones