PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150157}
6,6 2 235
ocen
6,6 10 1 2235
Don Matteo
powrót do forum serialu Don Matteo

jak to ma w zwyczaju TVP z końcem wakacji zmienia się ramówka i przerwane zostanie nadawanie (po wyemitowaniu 4 odcinków!!!) serialu Don Matteo :( Co o tym sądzicie? Po co w ogóle zaczyna się nadawać serial, a potem przerywa kiedy zdobył już grupkę, myślę że dość liczną, wiernych fanów!

maciejk9

No nie! Miałam zamiar nagrywać odcinki DM i po przyjściu ze szkoły je oglądać. No ale, niestety nie będzie mi to dane... 2 lata temu oglądałam DM na Pulsie i bardzo żałowałam, że przestali emitować ten serial po 4 części ( wg mnie najlepszej - najśmieszniejszej serii [Capitano i Pani burmistrz xD ]). Liczyłam, że może TVP pokaże 5 serie, w której ten wątek jest kontynuowany(urywki na YouTubie), ale sie pomyliłam...

ocenił(a) serial na 10
daria926

Przerwali nadawanie 4 serii, a teraz po wyemitowaniu kilku odcinków 5 ponownie przerwali nadawanie serialu!!! Płynie z tego prosty wniosek- nie warto oglądać żadnego serialu w TVP. I jak tu płacić abonament? P.S. Zostaje "Ojciec Mateusz", ale jest to dla mnie jedynie dosyć kiepska (niestety) interpretacja włoskiego oryginału...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones