PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841967}

Dzień trzeci

The Third Day
6,6 4 818
ocen
6,6 10 1 4818
8,0 3
oceny krytyków
Dzień trzeci
powrót do forum serialu Dzień trzeci

Serial w odcieniu butelkowej zieleni. Genialne zdjęcia, muzyka, Jude... Do 3 odc. oglądało się spoko, potem zrobiło się zbyt ciężko. Za dużo pojechanej schizy.

niedzielaaaa

To ja też się wypowiem. Cześć 1 "Lato" odcinek 1 i 2 całkiem niezłe, a finał tragedia przynajmniej dla mnie. To samo w 2 części "Zima", pierwsze 2 odcinki zapowiadały się ciekawie, zwłaszcza ten 5. Natomiast finał rozczarowuje. Nie takiego zakończenia się spodziewałem. Najpierw Jess mówi że nikomu więcej nie zrobią krzywdy, tymczasem mieszkańcy wiążą Sama i Helen i przytrzymuja ich w gospodzie, gdzie zgodnie z przewidywaniami ratuje ich córka, przypadkowo trzymając nóż kuchenny . Po pierwszej części można było dojść do wniosku, że na Osea odbędą się jakieś obrzędy, rytuały i napewno jedna z głównych postaci którzy przyjechali na wyspę, skończą tragicznie. Podsumowując, cała otoczka serialu jeśli chodzi o muzykę, zdjęcia a nawet klimat jest na dobrym poziomie. Aktorsko też jest nienajgorzej, natomiast momentami serial jest absurdalnie głupi i można było się postarać o lepsze rozwiązania i zakończenie. Jak dla mnie takie można 6.5/10.

Taio

Zgadzam się. Zakończenia w jakimś stopniu zaskakujące, ale cienkie właśnie. Generalnie oglądałam dalej dla całej tej wspomnianej otoczki. Serial w klimacie jaki lubię. Szkoda, że fabuła rozjechała się w absurdach, a wszelkich emocji zaczęły ostatecznie dostarczać sceny rzezi na mieszkańcach wyspy (a to już nie dla mnie). Nie miałam żadnych oczekiwań, ale wszystko poszło w możliwie najgorszą stronę z tym serialem, w moim odbiorze.

ocenił(a) serial na 5
niedzielaaaa

Do trzeciego odcinka był nieco przekombinowany i męczący ale chociaż intrygujący, zaś od czwartego to już bardziej żenada i scenariuszowa masakra. W ogóle nie byłem w stanie się tu z nikim utożsamić, przez co historia przestała mnie frapować. Najbardziej interesowały mnie powiadomienia na telefonie, a i tak z szacunku zatrzymywałem w trakcie sprawdzania. Dawno się tak nie zawiodłem, straszna wydmuszka.

PS. Dlaczego Wojownik od HBO nie ma takiej reklamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones