PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Zakładam temat bo nie zauważyłam by w sumie telcia miała tak żeby od tak sobie powymieniać się zdankami na temat danego odcinka...A serial jest komentowany pod kilkoma np pytaniami dot.serialu . A więc powstaje więc dziewczyny do dzieła!!!

I dziś kolejny buziaczek w nosek i czółko...co się dziwić skoro już tyle dni mieszka w chatce dziadka... Z kolei załamał mnie ten jej wyczyn z przeprosinami...No ale dziewczynie chce się do męża ... No i te psy zaproponowane przez Lucie !!!

ocenił(a) serial na 8
11koala19

Dzisiaj wg mnie Octavio przegiął pałkę zostawiając Maricruz w chatce dziadka i nie pozwalając jej wrócić. I jeszcze bezczelnie dodał, że on w chatce nie zamieszka. Gdyby trafiło na mniej naiwną dziewczynę, już by straciła złudzenia co do miłości męża. Z przykrością stwierdzam, że Octavio nie zasługuje na miłość Maricruz. A w przyszłości powinien się czołgać jak dżdżownica błagając ją o wybaczenie. O!

Edi13

Dokładnie,a jak Ona chciała błagała na kolanach by z nią został to później jeszcze wyszedł sfochowany , co biedna niczemu nie jest winna i dobrze wie że Lucia też nie znosi MC ...A to że tamtej chciała wpieprzyć ,no zasłużyła sobie w końcu sama wie MC ma dzikie postępowanie...A On tylko się lituje nad nią jak wie że nie ma co jeść ale dopiero wtedy a tak nawet się nią nie zainteresował przez kilka dni...

11koala19

Mam nadzieje że MC da im popalić... Chociaż to jak mówił o ich dzieciach do Miguela to słodkie było.... Ale i tak ham z niego...

ocenił(a) serial na 10
11koala19

Dokładnie zostawił ją tam samą, głodną i nie przychodził tyle dni. Niby dom chce budować, ale pewnie tego nie zrobi. Najgorsze jest to ze ona naiwne mu wierzy i myśli ze on ją kocha, chociaż dziadek jej mówi że tylko ona go kocha. Wg mnie Oktavio sam nie wie czy ją kocha czy nie i dlatego tak się miota.

kate900

Ale trochę przesadza z tym miotaniem ...bo traktuje ją jak mu się podoba wedle humorków.... Nie znoszę ogólnie takiego zachowania także w życiu realistycznym.Tak albo tak -decyduj się a nie...
No z tym domem to tak jak z sukienkami ,butami i biżuterią które jej obiecywał he ...tyle miał jej dać a biedna chodzi ciągle w białej sukience ,pewnie nawet bez majtek (ale to mu pasuje zapewne) I w koszuli Lucii...

ocenił(a) serial na 3
11koala19

A mnie załamała głupota Octavio, jak MC zapytała go czy moze być w ciąży bo dleje i zbiera ją na wymioty. Na co on drzekł, ze nie jest to możliwe WTF? Chyba nie było by gdyby z nią nie sypiał. Wątpię by Octavio stosował prezerwatywy (bo-sorry za spojler, ale chyba wszyscy o tym wiedzą, MC będzie w ciąży), a chyba nie podejrzewa że MC bierze tabletki antykoncepcyjne.

ewelina84

Hah no dokładnie...też zwróciłam na to uwagę...Zabrzmiało to tak jakby przez pierwszą myśl nie chciał z nią dziecka....

ewelina84

biorąc pod uwagę jego porażającą 'inteligencję', pewnie myśli, że Marciruz nie zajdzie, bo to dziewczyna z buszu.

jasmin35

Ale przecież w "buszu" też mają dzieci :P

jagodajulia

ja tylko próbowałam zagłębić się w tok myśleniowy Octavio :) dla niego rzeczy oczywiste mogą już nie być tak oczywiste ;)

jasmin35

Ja jego toku myślenia nie ogarnia, więc nawet się nie zagłębiam :) Nie wiem na jakiej podstawie on stwierdził, że MC nie jest w ciąży.

jagodajulia

Może na takiej podstawie, że Maricruz ma płaski brzuch xDDD

Vanessa100

a może stwierdził, że skoro on nie chce mieć dziecka, to jego plemniki też nie xD przecież to oczywiste, że one mają go słuchać :)

jasmin35

haha z nim wszystko możliwe - jego tok myślenia i postępowania jest dziwny :D

jasmin35

hahahaha dobre XD

jagodajulia

Śmiać mi się chciało, gdy Octavio powiedział, że "przy Maricruz czuję się jak jaskiniowiec" :D

Vanessa100

a ja patrzac na Octavia czuję się jak mistrz intelektu :):)

Vanessa100

Taaa to było świetne...w tej telce mają zajebiste teksty...Oby tak dalej będzie się z czego pośmiać...

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

dokładnie to był hit i dodał ze mu się to podoba :)

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

sorry za spoiler, ale on bedzie stał przy niej, gdy ona będzie w zaawansowanej ciąży i też nie zauważy

kate900

Jak jest napisane w temacie --> "bieżące" to bieżące, to jest raczej łatwe do zrozumienia, czy może jednak nie?

ewelina84

Ej, odnośnie tego Twojego spoilera, akurat wszyscy o tym nie wiedzieli - ja nie.

Vanessa100

też się właśnie dowiedziałam...

ocenił(a) serial na 3
girl_with_tattoo

Aaaa mój błąd sorka, ale to ze główna bohaterka zachodzi w ciążę i mierzy się z nią w samotności to akurat punkt wspólny każdej telenoweli.

Edi13

wątpię by ktokolwiek kto jest troszkę bardziej ogarnięty od Maricruz wybaczył potem wszystko Octavio... po tylu upokorzeniach i poniżeniach z taką osobą nie chce się już mieć nic wspólnego. Octavio to podły cżłowiek, rozumiem, że czasem muszą odejść trochę od utartego schematu telenoweli i wprowadzić prota mniej skazitelnego, ale to jest przegięcie! Nie znoszę tego tępego młota! ostatnio nawet mam wrażenie że Miguel lepiej traktuje Maricruz niż jej własny mąż!

jasmin35

Też o tym pomyślałam...

użytkownik usunięty
jasmin35

Oj, mnie już nudzą wątki, że oboje się kochają i są szlachetni, tylko okoliczności zewnętrzne i inni ludzie nie pozwalają im być razem. W końcu jest coś nowego. Faktycznie takie coś w prawdziwym życiu raczej by się dobrze nie skończyło, ale to telenowela i nie musi być tak jak w życiu. :-)

Jestem tego samego zdania. Poza tym Octavio jest póki co takim 'uroczym' draniem, bo pomimo tego, ze nie jest w porządku w stosunku do Maricruz, to potrafi być naprawdę słodki. Daniel Arenas bardzo fajnie gra te rolę.

ocenił(a) serial na 10
Didi_5

Szkoda że nie ma tu przycisku "like" jak na fb. Zgadzam się z Tobą Didi_5 ;)

jasmin35

Wg mnie Octavio nie jest podły. Powiedziałabym raczej, że lekkomyślny, nieodpowiedzialny. Chyba nie do końca zdaje sobie sprawę, że przewrócił życie Maricruz do góry nogami.

Didi_5

I bardzo nad tym ubolewam. On sądzi, że kawałek rancza, czy pieniądze przywrócą uśmiech na twarzy MC...

jagodajulia

Chyba nie wie jeszcze. co to prawdziwa miłość:) Chyba myśli, że Maricruz po prostu o nim zapomni.

Didi_5

Wg mnie Octavio raczej nie myśli.

jagodajulia

Pewnie nie, bo gdyby myślał, to nie skomplikował/zrujnowałby życia Maricruz.
Myślę, że gdyby grał go jakiś mniej lubiany przeze mnie aktor (np. Jose Ron), to nie lubiłabym tej postaci, ale dzięki Arenasowi wiele mu mogę wybaczyć.

Didi_5

Wg mnie gdyby Octavio nie był takim egoistą i pomyślał o kimś innym, a nie tylko o sobie to lepiej by się to oglądało.
Ja Octavio na razie też wiele wybaczam :P Ale jak przekroczy granicę to nie będzie zmiłuj ;)
(Ja też nie przepadam za Jose Ronem :D XD Ale w tej nowej telce, co gra z Livią Brito to jako prot jest świetny, a przynajmniej był dopóki oglądałam, bo w pewnym momencie rzuciła, bo zaczęła mnie ta telka wkurzać)

jagodajulia

Ja to raczej nawet nie zacznę oglądać telki, w której Jose Ron gra główną rolę:D Do tej pory denerwował mnie w każdej roli, w jakiej go widziałam. Najbardziej chyba w CME (na szczęście Renata szybko go spławiła, tzn. jego postać:) no i później w LQNPA jeszcze bardziej mnie irytował.

Didi_5

Ja też tak miałam haha ale widoczki i Livia jakoś mnie zachęciły do zerknięcia na tę telkę i nawet chwilę oglądałam, ale później protka tak zaczęła mnie irytować, a Jose Ron, aż tak mi się nie podoba, aby tę telke ciągnąć dla niego. Nie mogę powiedzieć, że się do niego przekonałam, bo to jest to prawdą, ale w MIVAC, aż tak bardzo mnie nie denerwował, ale to zasługa roli i chyba troszkę wyglądu, bo wolę go chyba w zaroście niż bez.

Edi13

"A w przyszłości powinien się czołgać jak dżdżownica błagając ją o wybaczenie." Jak ja bym chciała to zobaczyć ;)

jagodajulia

Lucia i psy - psami to trzeba poszczuć Octavia ! ;)

Vanessa100

wszystkich poszczuć psmi z tego rancza, Miguela, Luicę i Esther, tego gnojka Eusebia i pindę służącą, która jest tak żałosna, że nawet nie pamiętam jej imienia

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Chciałabym, żeby Maricruz tak dowaliła Octavio, żeby się ze 3 lata nie mógł pozbierać... Traktuje ją jak śmiecia, a i tak to ona za wszystko przeprasza. Jeszcze dzisiaj wyszedł obrażony, bo go Marcruz nie zatrzymywała. Jedyny raz odpowiednio go potraktowała. Oby pożałował swojego postępowania

Edi13

Dokładnie. Octavio powinien z 500 razy przeprosić MC, bo on wcale tego nie robi. Jak już ktoś przeprasza to jest to MC i przeważnie nawet nie wiem za co przeprasza skoro niczego złego nie zrobiła...

11koala19

Octavio obiecał, że wybuduje jej dom (za ruski rok :D)

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Dobrze,że Maricruz pogoniła Octavio.

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Dobrze, że Maricruz pogoniła Octavio.

xKseniax

No dziś ładnie go pognała...Dobrze mu... A On odszedł obrażony zamiast na siłę ją przepraszać,mówić że nie odejdzie... Sam dobrze wiedział że ją skrzywdził , nie zaprzeczając słów brata a jeszcze się focha... Co za beznadziejny charakterek...

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Niech się wypcha z tymi swoimi obietnicami. Najpierw ją z domu wyrzuca, a potem chce dla niej budować. Obejdzie się cygańskie wesele bez marcepanów...

użytkownik usunięty
11koala19

A najgorsze jest to ,że nie kupuje jej ubrań bo nie ma niby pieniędzy ale byki kupił ,moim zdaniem jednego byka czy krowe mniej i okupić ,żonę ,a nie ,żeby biedna chodziła wtych samych ubraniach i na boso ,Ona po prostu to nawet nie powinna brać ze sobą tych ubrań on jako mąż powinien zadbać o jej garderobe ,ale nie ! waśnie Pan potrafi tylko na nią drzeć jape wytykać błędy ,wyrzucać z domu jak śmiecia niż zrobić by była szczśliwa )

11koala19

Wczoraj było zabawne, gdy do chatki Maricruz przyszła ta stara służąca i przez przypadek dwa razy wylali na nią wodę hahaha ;))
Mogli inaczej to nagrać - zamiast tej służącej powinien być Octavio haha ;))

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Maria jest zabawna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones