PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104696}

Emil z Lönnebergi

Emil i Lönneberga
7,9 714
ocen
7,9 10 1 714
Emil z Lönnebergi
powrót do forum serialu Emil z Lönnebergi

Dlaczego? Oto dwie przyczyny:
1. W jednej ze scen Emil występuje w "stroju Adama"
2. Emil wiele razy dawał do zrozumienia że parobka Alfreda bardziej lubi od WŁASNEGO OJCA!!!

Hagan

To jest śmieszne. Mam wrażenie, że raczej sam jesteś dewiantem, skoro potrafisz to zobaczyć w ten sposób. Skąd się biorą tacy ludzie???!!!

Basilissa

A ja mam wrażenie że ciebie dziadek molestował za młodu i dlatego nie widzisz w tym nic złego, najważniejszymi osobami w życiu dziecka są rodzice, może w luterańskiej Szwecji dewiacje są tolerowane.

Hagan

Obydwie Twoje wypowiedzi są niestety żenujące. To tacy jak Ty tworzą spiskowe teorie dziejów, które uważam za wysoce zabawne. Po za tym nie masz pojęcia o różnicach kulturowych. Masz kantary na oczach i tendencje do postrzegania świata przez swoje skrajnie wąskie oglądanie świata, co zaburza i deformuje ocenę. Twoja wypowiedź świadczy również o braku tolerancji religijnej, co w dzisiejszych czasach, przy tendencjach do ekumenizmu jest również śmieszne. I masz ogromny problem z logiką. Czystość mojego spojrzenia na ten ciepły sympatyczny film, świadczy raczej o tym, że nigdy nie miałam żadnych podobnych problemów, natomiast Twoje bardzo agresywne wypowiedzi świadczą absolutnie o czymś przeciwnym. Skonsultuj się z psychologiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones