Fleabag
powrót do forum 1 sezonu

Podobno to komedia...

ocenił(a) serial na 3

Obejrzeliśmy z dziewczyną pierwsze 2 odcinki pierwszego sezonu. To był wieczór ciągłego zażenowania. Czy tutaj naprawdę jest coś, co kogokolwiek śmieszy? Czy ten serial jest tak świetnie oceniany ze względu na jakieś inne walory? Nie umiem zrozumieć wysokiej oceny tego dzieła. Czy po 2 odcinkach 1 sezonu nagle zacznie być lepiej / śmieszniej? Bo chyba nie dam rady włączyć 3 raz z własnej woli...

Duraj19

Mam tak samo. Tylko że ja wymęczyłem jeden odcinek... na 3 rzuty.

ocenił(a) serial na 8
Duraj19

Nie każdego śmieszy to samo, jeśli po dwóch odcinkach Ci się nie podoba, to odpuść, to nie serial dla Ciebie.

ocenił(a) serial na 8
Duraj19

Macie inne poczucie humoru, inne podejście. Serial na pewno jest oryginalny, mi serial sie podobał 8 na 10

ocenił(a) serial na 7
Duraj19

Jak dla mnie bardzo dobra produkcja, ale też nie rozumiem tych zachwytów i nazywania tego arcydziełem.

ocenił(a) serial na 9
Duraj19

Ja obejrzałam 2 albo 3 odcinki i straszne zażenowanie mnie brało. Potem po dwóch latach obejrzałam ponownie jeden odcinek i znów byłam zazeonwana. Dałam mu szansę dzisiaj jeszcze raz i wciągnęłam go w całości. Pod warstwą cringeu jest cała poruszająca warstwa. Płakałam nawet parę razy. Może spróbujcie innego dnia obejrzeć, bez żadnych oczekiwań.

Duraj19

Pod płaszczykiem komedii kryje się inteligentna proza życia. To jest najważniejsze w tym serialu.

Duraj19

Ja wytrzymałem tylko jeden odcinek. Już pierwsze sceny mocno mnie irytowały gdy główna bohaterka poza swoją rolą, robiła za narratora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones