For All Mankind

2019 - 2027
7,8 10 tys. ocen
7,8 10 1 10090
8,0 3 krytyków
For All Mankind
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) serial na 8

Myślicie, że Apple da zielone światło na sezon 5? Formuła jest już trochę wyeksploatowana. Ciekawe co mogłoby być głównym wątkiem...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

serial pokazuje świat w którym wyścig zbrojeń przede wszystkim przełożył się na wyścig kosmiczny a to z kolei spowodowało znaczące postępy naukowe i technologiczne. to serial który wydaje mi się ma uświadomić nam ludziom że kosmos jest konieczny ponieważ w kosmosie zasoby są nieskończone.

sezon 4

ocenił(a) serial na 8

Czy wiadomo coś kiedy premiera czwartego sezonu?

Moze nie zrozumialem przeslania (to moje osobiste odczucie i proszę się nie kierować nim w odbieranie serialu jako calosci) jako fan eksploracji kosmosu interesuje sie bardzo wyscigiem w kosmos. Pierwsze 3 odcinki są naprawdę fajne, później robi się z tego zwyczajna opera mydlana, pomijam nieścisłości w działaniu...

nie sądzicie że założenie serialowe jest troszkę wzięte z d? przecież Związek Radziecki rozpadł się z powodu wyścigu kosmicznego na który go nie było stać!

Scifi, które jest bardziej o ludziach niż o scifi. Bardzo powolne tempo małymi kroczkami rozwala na kawałki, jednocześnie spore skoki w czasie utrzymują koncentrację widza. Zero wypełniaczy. Perfect, but not For All Mankind.

Ktoś coś o 4 sezonie wie?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Czy ktoś wie czy trzeci sezon nakręcą?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

ale od jakiegoś czasu widzę tylko szczękę Marshall .

Trzymanie się za rączki, przytulaski i dramaty rodzinno - partnerskie z Księżycem i polityką w tle. Tego się możecie spodziewać. Tego jest najwięcej.

W tym serialu „sf” jest wiele: problem równouprawnienia kobiet, problem gejów, rasizm, wojna, nawet nazizm. Celowość tych wątków nie jest obiektem mojej oceny. Brakuje tylko jednego - kosmosu. Jeśli ktoś chciał zobaczyć serial o kosmosie to niech lepiej obejrzy film Ad Astra, tam jest więcej kosmosu niż w całym...

No i te zakończenie, niesamowity serial.

ocenił(a) serial na 9

Każdy kolejny sezon to kolejna włączona w obieg butla nitro. Aż strach pomyśleć z jaką prędkością będę leciał wraz z historią, bohaterami w sezonie 4. Nie mogę się doczekać!!

Ciekawa alternatywa , świetny miszmasz historii z sci-fi , ścieżka dźwiękowa wypas . Może byśmy tam byli , albo i dalej gdyby nie trywialne wielomiliardowe rzeczy . VanSanten , co za kobieta , a i Wietnamczyk daje radę .

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Obejrzałem wszystko na raz, jest naprawdę dobrze zrealizowane. Jednak na Apple można polegać jeśli chodzi o jakość produkcji. Nie mogę się doczekać następnych odcinków.

Od pierwszego odcinka wciąga. Na pewno spodoba się miłośnikom kosmosu, historii alternatywnych. Swietne sceny (szczególnie mające miejsce w kosmosie, super efekty), gra aktorska wedlug mnie na bardzo wysokim poziomie, świetnie dobrani aktorzy. No i na koniec, Tracy Stevens <3


P.s zastanawia mnie dlaczego zwiastuny na...

więcej