PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866824}
7,9 19 498
ocen
7,9 10 1 19498
7,7 10
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Andor
powrót do forum serialu Gwiezdne wojny: Andor

Codzienne szare życie robotników w fabryce, sprawy administracyjno-urzędowe, bezbarwne życie zwykłych mieszkańców coruscant, usypiające przyjęcia burżuazji politycznej.
Przez to wszystko przetacza się fabuła, którą cechują dwie rzeczy:
1 przewidywalność - cały czas wiadomo w jakim kierunku wszystko zmierza
2 powtarzalność - wszystko już było w star wars albo poza star wars

Wszystkie odcinki są takie same, dialogi jednakowe "imperium jest złe trzeba się przeciwstawić", "rebeliantów trzeba znaleźć i zniszczyć"

ocenił(a) serial na 7
dubbelvla

Serial jak na razie nie ma wad,a czego ty oczekiwales?Przeczytaj temat odnosnie 9 tego odcinka:"Ktos powie,znowu praktycznie ni sie nie dzieje",moze cos zrozumiesz..

aronn

O Panie, wbiłem poczytać komentarze a tu szok i zostałem zacytowany. Czuję się zaszczycony

ocenił(a) serial na 1
aronn

nie ma nic do rozumienia w tym serialu; ten serial to przerost formy nad treścią, której praktycznie nie ma; jest to typowe u disneja, który do mistrzostwa doprowadził sprzedaż ładnie opakowanej pustki

ocenił(a) serial na 7
dubbelvla

Wlasnie tresci jest duzo.

ocenił(a) serial na 1
aronn

tylko, że płytkie te treści i cały czas te same

ocenił(a) serial na 7
dubbelvla

A na co liczylas,co oczekiwalas?Bo dla mnie plytka to bylo ostatnia trylogia wlasnie,

ocenił(a) serial na 3
dubbelvla

To. Showrunnerzy pomylili światy przedstawione. Jeszcze inna sprawa, że postacie nie rozmawiają ze sobą jak ludzie, tylko wygłaszają pompatyczne przemowy, które na każdym kroku muszą być jakimś komentarzem społecznym.

ocenił(a) serial na 9
dubbelvla

Nie wiem o którym serialu piszesz, ale dla odmiany polecam serial "Andor", to zupełnie nowa jakość w świecie GW. :-)

Leszy2

Najnudniejszy serial w historii. Tu nic sie nie dziej. I nie chodzi mi o strzaly czy wybuchy. Wiecej akcji jest jakby postawić kamere na tasmie produkcyjnej w LG. Byly ciekawe zywe postaci. Tutaj wszystkie sa plaskie. Postacie sa jednowymiarowymi wydmuszkami. Główny bohater jest nudny szary bez życia. Oglądając to czuje jedynie przygnębienie i nudę.

ocenił(a) serial na 9
evan_252

Nie chodzi ci o strzały czy wybuchy? Tak jakby ktoś utożsamiał strzały i wybuchy z brakiem nudy. Ciekawe kto? Bo dla mnie to strzały i wybuchy są nudne, chyba że są niespodziewane. W gwiezdnych wojnach obok ciekawych żywych postaci były ciekawe nieżywe postaci. Ale chyba nie o żywość tu chodzi. Andor jest bardzo ciekawy właśnie dlatego, że jest szary i "bez życia". Ty pewnie też byś był gdybyś miał takie życie.
nie wiem co ci polecić? Może jakąś 'brazylijską' telenowelę, może kreskówkę albo kabaret.....?

Leszy2

Hm oj trafilem w sedno. Nie ogladam seriali by oglądać szare zycie. Choc dla mnie brazylijski serial jest wlasnie tez szarym zyciem bo przeciez watek kto spał z kim jest juz tak obstukany i przejedzony ze jest super nudny. Ale to raczej dla ludzi co lubia dom smoka bo tam to taki brazyliski serial ze smokami. Tak od serialu wymagam ciekawej wciagajacej fabuly i ciekawych postaci. Włączam tv by zobaczyć cos ciekawszego niz wlasne zycie. Niestety andor jest dla mnie jak w stanie w kolejce w zusie czy urzędzie w deszczowy dzień. A staram sie unikac takich sytuacji wiec po co to jeszcze oglądać?

ocenił(a) serial na 9
evan_252

Mam dokładnie tak samo tylko, że na odwrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones