Haven
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 10

Jak myślicie xD. Będzie 5 sezon? :P

barti824

To zależy od oglądalności i od tego ile jeszcze mogą na nim zarobić. Osobiście bym chciała ale obawiam się ze wszystko zakończą na czwartym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
brgoss

Mam tylko nadzieję, że jeśli stacja SyFy zdecyduje nie dać kolejnego sezonu "Haven" (oby nie!!!), to nie zostaniemy z cliff-hangerem kończącym nie tylko sezon a i cały serial... Naprawdę liczę na 5 sezon, bo niby wszystko powoli zmierza do końca, dość sporo wyjaśniono w tym 4 sezonie, ale do końca tylko 3 odcinki.... Według mnie trochę mało, żeby zamknąć choćby większość wątków. A i aktorzy namawiają, by wspierać serial na twitterze czy get-glue, by go oglądać, bo tylko tak można liczyć na 5 sezon, więc moim zdaniem historia do końca nie jest zamknięta. Najbliższy piątkowy (sobotni) odcinek będzie jednocześnie 50 odcinkiem serialu w ogóle, to dobra okazja by ogłosić zamówienie na 5 sezon :D

Nessi92

To prawda, chociaż ostatni odcinek jest już nakręcony. (widziałam jakiś czas temu zdjęcie z planu na twitterze) ;) Więc skoro nie jest potwierdzone, czy SyFy zdecyduje się na 5 sezon, to musieli zrobić "uniwersalny" odcinek. Taki, który będzie można kontynuować, i taki, który mógłby ewentualnie zakończyć ten serial :)
Osobiście uważam, że 5 sezon będzie, bo SyFy dużo stracą, jeżeli usuną Haven z anteny.

ocenił(a) serial na 6
noas

Albo mogli zrobić dwie wersje odcinka. Dość popularna praktyka w takich wypadkach.

ocenił(a) serial na 8
noas

Zgadzam się z ostatnim zdaniem - według mnie SyFy nie mają drugiego trwającego już serialu, który miałby porównywalną ilość widzów, może poza "Lost Girl", ale nie wiem, bo poza "Haven" nic nie oglądam spod szyldu tej stacji. A wprowadzanie nowości zawsze wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego liczę na 5 sezon :)
A jeśli się tak nie stanie to liczę na sensowne zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
Nessi92

wszystko zalezy od ogladalnosci , ja im nie daruje braku kontynuacji THE BORGIAS i mojego ukochanego serialu RZYM . Oby haven tez nie urwali tak jak z tymi dwoma ktore wymienilem

parsxzywykutafon

Oglądalność nie powala, ale spodziewam się, że jednak piąty sezon będzie, bo jak ktoś wcześniej pisał, jest to jedyny serial stacji SyFy, któy tak długo już trwa. Może zrobią jeszcze jeden sezon i będzie on ostatnim.. zobaczymy ;)

Edit:
Serial stacji SyFy"Eureka" miał trochę lepszą oglądalność niż Haven i został skończony na pięciu sezonach...Więc oby Haven dostał chociaż ten piąty sezon.

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

Patrząc tylko na oglądalność to jest ona zbliżona do tej w 3 sezonie. Martwi mnie jednak że chyba decyzja nie została jeszcze podjęta, to może oznaczać że w przypadku nagrania dwóch wersji zakończenia i tak pokażą tę nie kończącą opowieści, jak to było w przypadku Eureki, a potem mogą jednak stwierdzić ze kolejnego sezonu nie będzie.

ocenił(a) serial na 8
Euralia

Wydaje mi się, że władze SyFy grają na zwłokę - myślę, że decyzja o 5 sezonie jest już podjęta, tylko oni droczą się z widzami, to zachęcanie, żeby oglądać, komentować na twitterze etc... Wszystko po to, żeby w finale mieć oglądalność tak dużą jak się da.

Myślę, że dostaniemy 5 sezon, który będzie ostatnim, finałowym i mnie by to w sumie pasowało, przeciągać nie ma po co, a wszystko można spokojnie wyjaśnić.

ocenił(a) serial na 8
elenkaa

a kiedy w ogole bedzie ost odcinek ?

parsxzywykutafon

13 grudnia będzie ostatni odcinek czwartego sezonu..

ocenił(a) serial na 8
elenkaa

aaaaaaaaaaaa czyli jest ich 13 a nie 12 dziekuje elenkaa

parsxzywykutafon

Właśnie dlatego jak widzę że serial jest z SyFy raczej nie napalam się na oglądanie. Bo oni właśnie tak robią, kończą za szybko, prawie urywają wątki i koniec. Uważam że że nie mają stylu i szacunku dla widza.

ocenił(a) serial na 8
brgoss

a co sadzisz o HBO?jak mozna bylo zakonczyc Borgias i wspanialy RZYM ? to dopiero byl brak stylu

parsxzywykutafon

Rzym jeszcze tak źle nie zakończyli. Trochę było chaosu ale mniej więcej wszystkie wątki dobrnęły do końca. Co do Borgias to dopiero zamierzam go obejrzeć w niedalekiej przyszłości ;-)

ocenił(a) serial na 8
Kasandra_666

tak ale watek co dalej z vorenusem?pullem i jego synem , ogolnie mogli dokrecic jeszcze ze dwa sezony az np do smierci obydwu przyjaciol

ocenił(a) serial na 9
parsxzywykutafon

Borgias robił Showtime, nie SyFy

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

a to przepraszam i dziekuje -pozdro

ocenił(a) serial na 8
barti824

Wiadomość z twittera Erica Balfoura , aktora wcielającego się w rolę Duke'a z dzisiaj:
"#Haven fam, I hear things are looking good for #Haven S5 but we need the last 2 episodes ratings to be epic! Plz RT!"

myślę, że możemy być dobrej myśli :)
poza tym zaraz po emisji 4x12 planowany jest livestream z aktorami, scenarzystami itd, mam nadzieję, że wtedy ogłoszą 5ty sezon :)

ocenił(a) serial na 9
barti824

4 sezon zakończył się dużym pytaniem - co dalej !!!?

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

myślę, że zakończenie 4 sezonu to otwarcie drogi na sezon 5, więc szansa na 5 jest :)

ocenił(a) serial na 8
joanman

Musi byc 5 sezon to się nie może tak skończyć

Akstalis

Knekia Magjetté ‏@KnekiaKnekiam 23 h
@SyfyHaven @ERICBALFOUR will there be a season 5 of Haven?

ERIC BALFOUR ‏@ERICBALFOUR 23 h
Of course there will be ;) “@KnekiaKnekiam: @SyfyHaven @ERICBALFOUR will there be a season 5 of Haven?”

No i będzie 5 sezon!:)

ocenił(a) serial na 9
wormsik

super wiadomość :D

ocenił(a) serial na 8
wormsik

świetna wiadomość na sam początek roku :D jeszcze czekam na oficjalne potwierdzenie ze strony SyFy, jednak wolę mieć to 'na piśmie' :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
EddieGrey

Przepraszam, nie ten wątek :) ale i tak czekam na Haven :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones