PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746305}

Ja cię, bracie!

Brotherhood
5,4 73
oceny
5,4 10 1 73

Ja cię, bracie
powrót do forum serialu Ja cię, bracie!

Oglądam pierwszy odcinek na CC. Parę żartów o Polakach, ale nawet sympatyczne. Czy dziewczyna, która gra Blankę, to nie jest aktorka, która grała Julię w serialu TVNu?

ihatemondays

Np.: "Polski jest prawie jak grecki" :)

ihatemondays

Tak, to ona, w naprawdę ona :D "Zawsze chciałam przelecieć kogoś, kto wyglada jak Harry Potter"

ihatemondays

Jaja były w tej biedronce,a sprzedawczyni fakt to polska aktorka,ja ją pamiętam z 1 odc.serialu Rodzinka.pl w którym grała opiekunkę do dzieciaków.Ogólnie serial dobry,myślałem że będzie gorszy,tylko czemu CC nie puścił go od pierwszego odc.tylko od 2?.:D

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Też mnie to intryguje... Z chęcią obejrzę pierwszy odcinek. :) Lubię brytyjskie seriale i brytyjski humor! Mam nadzieję że wraz ze wzrostem fanów serialu wpłynie również pierwszy odcinek!

ihatemondays

Aha,mam jeszcze takie pytanie,nie wiesz może czemu ten najmłodszy brat się w ogóle nie odzywa?,jest niemową?. ;)

jazdowicz2666

Nie odzywa się od śmierci swojej matki, pewnie z powodu traumy.

ihatemondays

A i wszystko jasne,dzięki ziomek za info.

ocenił(a) serial na 8
ihatemondays

Fajnie, że wymyślili jakiś normalny wątek z miłością i wgl. :) Przyjemny odcinek i pozytywne zaskoczenie. No i super że wzięli Polkę, bo jej serialowy ojciec już chyba nie był polskim aktorem bo takim łamanym polskim gadał xd Super :) Wgl. fajny serial :) Z początku myslałam, że amerykański bo nie oglądam od 1 odc., a tu zaskoczenie że brytyjski :) Myślę, że się dobrze zapowiada ;*

Caroline_Z

To prawda,zapowiada się fajnie,tylko niestety nie ma co się zbytnio do niego przyzwyczajać,bo ma tylko 8 odc.No chyba że nakręcą 2 sezon. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones