PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661974}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,0 10 786
ocen
7,0 10 1 10786
Jeździec bez głowy
powrót do forum serialu Jeździec bez głowy

SH dostało 3 sezon !

ocenił(a) serial na 8

Taki oto news z FOX-owego facebooka:

FOX has renewed mystery-adventure series SLEEPY HOLLOW for a third season, it was announced today by David Madden, President, Entertainment, Fox Broadcasting Company. Television producer Clifton Campbell has signed on as executive producer and showrunner.

ocenił(a) serial na 7
outlands

Bardzo się cieszę. Już się bałam, że kolejny serial, w który się wkręciłam, pójdzie do odstrzału :)

Cherry_Z

ja nie mogłam sie pogodzić ( nawet moja 12-letnia też) że zakończyli serial na dwóch sezonach a tu niespodzianka że będzie trzeci :)

outlands

Bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że wykorzystają dobrze ten kolejny sezon :)

dori46

Niestety skądś wiem, iż zobaczymy tylko siedem epizodów w trzecim sezonie... Mam nadzieję, że moje źródło jest niepewne! Czy ktoś z Was mógłby zaprzeczyć inną wiedzą niż moja?

avitt

Naprawdę? Nie słyszałam o tym, mam nadzieję że to nieprawdziwe informacje, bo póki co ten sezon jest dobry (choć wiele osób twierdzi inaczej...)

dori46

Nie mam pewnych informacji co do następnych epizodów, ale od pierwszego sezonu tego tworu jestem zainfekowany tą propozycją.

ocenił(a) serial na 8
avitt

Jeżeli kierujesz się liczba odcinków wyświetloną na filmwebie to nie rób tego. Często tak jest, żę serial który leci na styku lat tzn końcówka jednego roku i początek drugiego nie ma wyświetlonych dokładnych danych jeśli chodzi o ilość odcinków w danym sezonie. Np The Walking Dead

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones