PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874618}

Katla

6,5 6 149
ocen
6,5 10 1 6149
Katla
powrót do forum serialu Katla

Nie dla mnie

ocenił(a) serial na 4

Domyślam się, że te sobowtóry miały za zadanie "naprawić" coś w życiu bohaterów, pomóc pogodzić się ze stratą, popracować nad zaniedbaną relacją. Tacy wulkaniczni kosmici o metafizycznym znaczeniu. Ale te reakcje bohaterów... A właściwie ich brak, żadnego zdziwienia, nienaturalne dla sytuacji postawy. Dla mnie serial ledwo do przejścia.

ocenił(a) serial na 3
Asia_G_filmweb

Właśnie absolutnie zaskakujące dla nas z żoną, są całkowicie odrealnione reakcje tych ludzi. Mam wrażenie, że ten wulkan nie tyle tworzy klony, co robi z ludzi debili. Brak jakiejkolwiek refleksji wśród bohaterów, całkowity brak uczuć, dociekliwości jest po prostu miażdżący dla tego serialu. Córka się znajduje po roku? Spoko. Dziecko po śmierci? Żaden problem. Mam klona który wygląda jak ja, nazywa się jak ja i w sumie podaje fakty z mojego życia? Przecież to dzień jak co dzień. A już szczytem były zabójstwa i samobójstwa klonów, które były realizowane jakby nic innego ci ludzie nie robili codziennie. Nie jestem w stanie doszukiwać się metafizyczności w tak fatalnie wyreżyserowanym serialu i podziwiam widzów którzy byli w stanie to osiągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones