PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Zachwyty nad naszym nieziemskim Panem Paczatorem...... i później długo, długo nic.... a na koniec mało istotne dysputy o francach, zazdrośnicach... szczeniakach i drewnach....zapraszam do dyskusji......

ocenił(a) serial na 5
sloneczkO_1

A ja nie, choć uwielbiam czytać jakie to przymioty ma pan szczeniak

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Heja właśnie zawitałam na forum.... oj widzę, że się ekscytujecie zwiastunem;) ahhahaha wystraszyli się reytingów.... hahhaha no Turki ubóstwiam was ;)

Spoko Marg.... jak dobrze pójdzie na koniec odcinka zdążysz wrócić ;)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Jedno trzeba im przyznać. Serial uwalnia w Nas twórczość. Jak nie wymyslamy piosenek to wymyslamy hasła albo różne nazwy ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Prawda, za każdym razem mamy odpuszczać, a dalej nadajemy i to takie rzeczy, że to na pokolenia przejdą te ksywki niektóre chyba :-DD

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Dokładnie.
Nawet Nas juz czytają.
Widziałam ten wpis na fb o Panu Paczatorze.

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dobra kochane to Ja idę oglądać odcinek.

Dobrej nocy życzę :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Yagizowych snów. Też idę oglądać :-)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Muszę Wam wagon wody kolońskiej zamówić, bo Was do soboty nie docucę;))) hahahhahaha;)
i jeszcze Rezene w hurtowych ilościach, bo mi zejdziecie na zawał ;)))

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Nie będzie tak źle. Chociaż zwiastun widziałam już ze 100 razy ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hahha to dobrze... no zwiastun to mniód na nasze dusze... ;) wiesz, że zwiastuny zawsze wychodzą Turkom najlepiej;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dokładnie :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Znikam spać, bo mi się oczy kleją.... odcinek pooglądam może w piątek... albo w sobotę, bo jeszcze całych 15 i16 nie widziałam, a postanowiłam wyrobić sobie opinię na podstawie faktów... na temat innych postaci serialu hahahhaa ale zabrzmiało ;)))

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ja dziś ogarnełam 16 i teraz zobaczyłam trochę 17.
Też już idę.

Dobranoc :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Hejka ;) O jaki avek ;) Piękny ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dziękuję :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Hejka dopiero wróciłam z terenu... widziałam zwiastun... no piękny.... zobaczymy czy się scenarzysty w sobotę ogarną... ahhahha poszli im reytingu to od razu wrzucili scen YagHaz na maxa.... oj Turki, Turki jak ja was znam ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dokładnie. Za dużo już tych seriali widziałysmy :))

Mam nadzieję,ze Hazan zatrzyma Yagiza. Podobał mi się ten tekst. Ciekawe do czego ona go potrzebuje ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Dokładnie my jesteśmy ekspertki jakich mało...

hahah no zobaczymy o co chodzi z tym nie odchodź ;)

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Dzień dobry :-)
Jak zwykle po przespanej nocy umysł się oczyścił, więc studzę radość. Nadal w zwiastunie Yagiz jest dobrą duszą/aniołem, nawet powiedział Hazan, że Sinan jej potrzebuje, bo kocha brata :-( Hazan mówi, że go potrzebuje i super, ale wciąż nikogo, absolutnie nikogo w tym serialu nie obchodzi czego ON potrzebuje :-((
Dlatego mimo cudownego zwiastuna nadal mam obawy o jego szczęście. Jeszcze jak patrzę jak płacze to już wiem, że tak kolorowo nie będzie.
Widzisz Margoargo nawet woda nie potrzebna, bo się sama ocuciłam :-)
Miłego przedpołudnia :-)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Heja;) Jakby co w pogotowiu trzymam zapas wody kolońskiej ;)

Nie wiem czy mam depresję jesienną, czy mam znowu przesyt seriali tureckich, ale jakoś nie jaram się nadmiernie tym zwiastunem, bo gdzieś z tyłu głowy mam, że znowu Turki mi spieprzą moje wyobrażenia .... bo to nie odchodź potrzebuję cię to może nie być z powodu oznak zakochania się Hazan w Yagizie... tylko ona go traktuje tylko i wyłącznie jako przyjaciela i kogoś do pomocy.... tak to widzę. Ze strony Yagiza to już jest miłość, z jej nie wydaje mi się....
Ot tak sobie podcinam skrzydła.....

Margoargo

Hej;) ranyści świata... Wczoraj bylam wieczorem offline więc wchodzę dziś i co ja tu widzę... Jestem totalnie do tyłu hee nowy zwiastun obejrzalam na szybko bo jestem w pracy ale z tego co widzę coś zaczyna się dziać...oby turki nam znów nie zapodali w tym zwiastunie wszystkich scenek YagHaz jakie mieli w rękawie ...już tak bywało hee;)) coś mi mówi też że Hazan mówi nie odchodz po to tylko żeby Yagiz jej znów pomagał i żeby miała w nim oparcie bo na Sinana nie może liczyć... A nie są to słowa wypowiedziane z miłości ... Ale może nas zaskoczą i rozwijają uczucie YagHaz... Teraz już mam mętlik w głowie na maksa;))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Dzisiaj też tak na to patrzę :-/ Walnęli mega zwiastun, ale jej raczej chodzi o pomoc w ratowaniu Ece, Sinana, rozszyfrowaniu Kerime. Nie wydaje mi się żeby jej prośba byłą bezinteresowna. Ona nie ma pojęcia o miłości Yagiza, a tym samym torturuje go bezwiednie ;-/ Pożyjemy i zobaczymy, ale też nie ma się co napalać.

manioszkamia

Szkoda mi tylko znów Yagiza... Jego łzy i smutna mina poprostu... Poprostu serce się kraje... Mam ochotę tam lecieć tym helikopterem i go przytulić;))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Dokładnie, też to mam. To drugi raz w serialu, kiedy jest taki smutny :-(( wpadł nieszczęśliwie w tą miłość. Ja nie wiem aktorek im brakuje w tej Turcji, czy co? Nie mogli mu jakieś fajnej dziewczyny dać tylko męczą go tą Hazan, co za szczeniakiem wzrokiem wodzi. Niczym nie zasłużył sobie na to. Szczeniak w drugą stronę, nic nie robi, a Hazan za nim jak ta ćma do ognia.

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Odcinki 15 i 16 były straszne. Nie chodzi mi tu o Yagiza, bo wiadomo, że akcja w sierocińcu cudowna :-)) ale same odcinki męczyły.
Ten ma już zupełnie inną dynamikę. Wyczytałam nawet, że się zmieniła ekipa, łącznie nawet podobno z reżyserem. To widać. Już w sobotę pisałam o tym i wczoraj jak oglądałam to potwierdziło mi się. Odcinek się nie dłuży. Nie licząc promila YagHaz i procenta Yagiza to sam odcinek bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Ja może w końcu obejrzę całe odcinki, żeby gdzieś nie umknęła mi wspaniałość szczeniaka.... taka niesprawiedliwa nie zamierzam być.... muszę się na własne oczy przekonać, jaki on jest wspaniały, żebym mogła odszczekać hahahhaha;) wszystkie" ale", które mam do niego;)
No mam nadzieję, że znajdę tyle argumentów, żebym mogła spokojnie "szczekać" ;) tylko takich argumentów dla prawdziwej kobiety, a nie matkującej nastolatki..... ;)))) oj grabię sobie ;)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

A tu parę filmików ;) życie trzeba sobie osłodzić ;)

https://www.youtube.com/watch?v=H6Wx_e-RuEQ
https://www.youtube.com/watch?v=fWsjIL7sHbY
https://www.youtube.com/watch?v=YF9yzCSbJ2I

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dziś Nasz Enginek kończy 36 lat.

Wszystkiego najlepszego :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Zgadza się wszystkiego najlepszego dla Engina... i niech gra tylko w świetnych serialach ;)
Czekam co pokaże w kanal D... bo tam będzie występował ;) jest w jesiennej ramówce...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ja też na to czekam :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

haha to sobie poczekamy, jedno mi tylko nie pasuje, chyba będzie miał wąsy, a ja najbardziej lubiłam go w looku z KPA.... i potem OK...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Gratuluje 15 tysiaków :))))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Dziękuję ani się obejrzałam a już 15 tysi na koncie... hahahha;) wariatka ze mnie ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Man in black najlepszy :-))
Takiego go kochamy, przystojny i niebezpieczny :-P
Też gratuluję 15 tyś. :-))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Oj tak ;) ciemny kolor pasuje Caglarowi :) ale ładnemu we wszystkim ładnie ;))))

A dziękuję.... tak właśnie tu czasem szalejemy, że 15 tys. w niecałe 2,5 roku.... wariatka ze mnie.... nieziemska...

użytkownik usunięty
Margoargo

Cześć Wam :)
Ja nowy zwiastun przyjęłam wręcz ze stoickim spokojem ( racja, jest ładny)... mi tu wygląda na kolejną manipulację Turków w celu podbicia reytingów... Znowu mamy wyrywki różnych wypowiedzi, niby mówi "nie idź, potrzebuję Cię" ale to słowa wyrwane z kontekstu, równie dobrze może powiedzieć, że go potrzebuje bo sama sobie nie rady z Sinanem czy coś w tym stylu :P wybaczcie mój pesymizm hahah, może jestem przewrażliwiona... bo za dużo razy przejechałam się na fragmanach i obecnie nie wierzę już w nic, co w nich pokazują... i wolę się nimi w ogóle nie sugerować... ale oby nie wyszło na moje, i zaskoczyli miło Nas wszystkie :)))

ocenił(a) serial na 8

Mówi żeby nie odchodził, a potem nad wodą, że jest robotem :-/ To ten sam dzień, bo Hazan ma tą samą bluzkę. Yagiz zawsze rano ma luźniejsze koszulki, a potem się przebiera, więc mu wpadła na chatę o poranku pewnie. Już zrobiłam śledztwo zwiastunowe i na 100% nas Turki kochaniutkie wkręcają :-((
Także się otrzepałam i czekam na sobotę.
Jest jak mówisz to że go potrzebuje o niczym nie świadczy, bo wszyscy Yagiza tam do czegoś potrzebują, nie licząc Yasemine. Wynika z tego, że ostatecznie to ona mu najlepiej życzy żeby wyjechał :-P

manioszkamia

Z tym tekstem że jest robotem to przegieła Hazan,a co już zapomniała jakie serce pokazał Yagiz w sierocińcu... Robot to z Sinana jest bo widać, że zaprogramowany na takie przykladowe programy automatyczne: Sinan dysząco-sapiący,Sinan obrażony,lub Sinan pijący i balujący hee;))
Yagiz ma uczucia jak nikt inny bo pomaga wszystkim wokoło ,ma dobre serce ale jak łatwo się o tym zapomina...
Tak Yasemin życzy mu najlepiej bo chociaż jako jedyna agituje za jego wyjazdem ...brawo Yasemin haa;)))

użytkownik usunięty
manioszkamia

ten tekst z robotem to faktycznie nie na miejscu... Hazan jak czasem coś palnie to ręce opadają... poza tym mam wrażenie, ze ona traktuje Yagiza wyłącznie po kumpelsku... teraz jak jakiś problem się pojawi to do niego będzie latać mam rozumieć.. czyli znowu Yagiz przez wszystkich wykorzystywany... wszyscy go nagle potrzebują, ale nikt się spyta czego on potrzebuje...
haha teraz Yasemin najlepsza... do czego to doszło...ale fakt... ona przynajmniej nie udaje, najchętniej sama by go jeszcze na lotnisko odwiozła, żeby się upewnić czy na pewno odleci :))))

ocenił(a) serial na 8

Hehe :-)) Ja nigdy nie lubiłam scen z Yasemine, ale w tym odcinku mi się zmieniło. Bardzo fajne miała akcje z Faziletką :-) Dobra z niej agentka. Trafił swój na swego.
Po obejrzeniu zwiastuna po raz milion pięćset :-P Doszłam do tego samego wniosku. Hazan jest miła dla Yagiza, ale po kumpelsku, niestety :-(( Z tym "nie odchodź" to bankowo jest interesowne, bo wie, że tylko Yagiz w tym towarzystwie ogarnia. Uczucia "love" nadal ma dla Sinana. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo to i tak lepsze niż rzucanie się na niego z pazurami na każdym kroku.
Podobnie było z tą rozmową w tym odcinku. Gadała z nim o Kerime i spoko, ale jak wszedł Sinan to po rozmowie.
Biedny Yagiz :-(( On nie jest beksa i te łzy mi łamią serce :-((

manioszkamia

Chciałam zaznaczyć, że mój Yagiz na aveku ma już dosyć szczeniaków heee;))) i woli kociaki;))także możemy robić za kociaki Yagiza;))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Super Avek :-))) Słodziutki, a właściwie słodziutcy :-))
Idealna równowaga dla płaczącego i smutnego Yagiza z następnego odcinka.

manioszkamia

Dzięki hee;)) i ta głeboka czerń tak im pasuje;))
Wałkuję ten zwiastun tak intensywnie że przed oczyma mam smutnego Yagiza i nie podoba mi się to... Eh...

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Co za avek ;)))) Cud mniód i malina ;)

Margoargo

Dzięki:))gratulacje z tych 15 tysiaków;)oby tak dalej;))
No Yagiz cud miód malinka ,taki do rany przyłożyć;))póki co jednak to jemu dowalają ehhh nacierpi się chłopak biedny...

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Dzięki ;) też tak będziesz szaleć jak ja ;)

Nasz Yagiz to normlanie prawie święty tyle musi znieść, znikąd pomocy, nikt się nie zapyta... jak się czuje, czy mu pomóc... tylko każdy Yagiz to , Yagiz tamto... teraz Hazan też... potrzebuje Yagiza... a on przez nią najbardziej cierpi.... normalnie Cierpienia Pięknego Paczatora mamy w tym serialu...

ocenił(a) serial na 5
Yagaaa

Śliczny Avek :))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

To już drugi raz w tym sezonie... łzy Yagiza będą nam łamać serce, bo mnie łamało, jak w 14 odcinku mówił, że oczy przyzwyczaiły mu się do samotności.... co to była za scena ;) Caglar mistrz ;)

Ja się nie nastawiam na zwiastun, bo Hazan raczej potrzebuje tylko i wyłącznie po kumpelsku.... i tyle... Czyli zakładacie, że rano Yagiz gada z Hazan , przebiera się i siedzą na ławce nad Bosforem.... hmmmm może tak być...

Oj Turki, Turki pokonaliście mnie swoimi pomysłami, nawet mi się analiz robić nie chce...

ocenił(a) serial na 8

Drugi zwiastun zrobił więcej w jeden dzień, niż tamten w 5 :-DDD

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Nie ma co się dziwić " miłe sceny " między Hazan i Yagizem robią wszystko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones