PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Zachwyty nad naszym nieziemskim Panem Paczatorem...... i później długo, długo nic.... a na koniec mało istotne dysputy o francach, zazdrośnicach... szczeniakach i drewnach....zapraszam do dyskusji......

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Siema.
Co Wyście dzisiaj zjadły,ze tak szalejecie?
Teksty fenomenalne.
Uwielbiam Was czytać.
Dziś mi się z leksza poprawiło,ale to jeszcze nie jest to.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hejka ;)
Jak to czego się najadłyśmy ;) szaleju Yagizowego ;) wiesz, że mu jak się zafiksujemy to szalejemy nieziemsko ;)
Sama padam ze śmiechu z naszym tekstów;) oj fandom tego nie przeżyje;) tym bardziej, że jakieś ślady ktoś zostawił....

Znasz nas ;) jak zaczniemy to jesteśmy lepsze niż niejeden kabaret ;)

Cieszę się , że idzie ku dobremu ;)))) Trzymaj się Siostra :)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ktoś na FB użył zwrotu "Pan Paczator" i wbił tam taką szpilę Yagizową, że ach... :-D Myślałam, że Sinanki wezmą widły, ale obyło się bez rozlewu krwi, bo tam kilka Yagizowych jednak jest :-D
Ogólnie szpiegują nas równo, bo nawet wczoraj obgadywały jakie to są nienormalne fanatyczki Yagiza :DDD
TO MYYYY :DDDD
Strasznie się przejęłam i chyba przestanę już z wami pisać i w ogóle przestanę się jarać Yagizem, serialu nie będę też oglądać i płacz w kąciku tylko będę robić od teraz xD

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Właśnie zerkłam przelotnie ;) i dlatego wiem, że nas szpiegują ;) Jakoś nie mam specjalnych obaw....
Postać Sinana nie ma się jak bronić.... niech on w końcu zrobi coś rozsądnego, to nawet ja zmienię o nim zdanie ;)
Fanki Sinana mają hopla na jego punkcie , my mamy hopla na punkcie Yagiza ;) równowaga w przyrodzie musi być ;)
Ja myślę, że do pewnych wartości w życiu trzeba po prostu dojrzeć ;) Można być pełnoletnim, a niedojrzałym całe życie ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Od jakiś 2 odcinków już tylko powtarzają slogany z 1 serii, bo jak się przyjrzeć to nie licząc wzdychań, nie mają za wiele ze sobą wspólnego w nowej. Rozmowa nocą, ale to też Sinan gadał i to chyba nic wesołego. Nie ma się też zbytnio jak uchwycić jakiegoś dobrego czynu z jego strony, bo on rzeczywiście tylko za Hazan lata. Raz pojechał do willi za Seline, ale skończyło się na obrażeniu ojca po 5 min. My narzekamy, że rozwalają nam Yagiza, ale Bogiem a prawdą to Sinan też jakoś nie poprawił swojej sytuacji z Hazan.
W sobotę przytulas, więc musimy ubrać kaski żeby nie stracić przytomności jak już dostaniemy tym obuchem. Przynajmniej wiemy czego się spodziewać :-/
Ja się ogólnie cieszę, że są takie dwa fandomy, bo są emocje. Nawet czytałam co piszą o Sinanie, bo wyszłam z założenia, że jak dadzą jednak SinHaz to muszę postarać się go polubić. Argumenty nastolatek jednakowoż mnie nadal nie przekonały. Także jedyny sens w YagHaz :D

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Ja jak w końcu obejrzę całe odcinki od 15 do 17 pewnie bardziej szczegółowo wypowiem się w kwestii Sinana....ale to co widzę po turecku mnie nie przekonuje... w 15 odcinku obraził się na tatusia...walnął ziemią z grobu matki w niego... i poszedł pić... a potem, bo on cierpi, że tatuś się hajtnął z młódką... to poszedł na kolację... i rozwalił wszystko swoimi pretensjami, bo Yagiz wyjeżdża.... czy chociaż się zapytał dlaczego? nie już wydał osąd... jakoś nikt z rodzeństwa nie zapyta Yagiza jak się z tym wszystkim czuje??? Yagiz jest od ratowania tyłka wszystkim a zwłaszcza Sinanowi...
Jakby sinan nie wszczął tej kłótni w restauracji.... tylko spokojnie rodzeństwo by spędziło czas, to nie..... kij w mrowisko włożyć pierwszy, ale uspokoić mrówki to już nie ja.... to jest dorosłość i ogarnięcie ileż można... wystarczy tylko odrobię pomyśleć.... ale nie najlepiej wszcząć widowiskowo kłótnię i potem robić oczy kota ze shreka .... i przepraszać.... tylko kuźźźwa on ma dwadzieścia parę lat, a nie trzy.....
Małemu trzyletniemu dziecku jak mówisz nie wchodź do kałuży.... i tak wejdzie, a potem przeprasza, ale znowu wchodzi.... a już 10 letnie dziecko wejdzie raz a potem jak mu zwrócisz uwagę... już tego nie robi.... tego właśnie brakuje mi w zachowaniu Sinana, żeby móc się do niego przekonać.
Przecież scena jak Sinan przeprasza Yagiza - jak będzie tłumaczenie będziemy wiedzieć lepiej ;) to widać po minie Yagiza, że owszem jest jego bratem, więc mu wybacza, ale Yagiz nie ma przekonania.
Całe rodzeństwo jest w tej samej sytacji stracili matkę, która była dobrym duchem rodziny, ojciec wywinął im numer żeniąc się z Ece.... czyli inni się potrafią ogarnąć, a on i Selin nie... i jak ja mam się do niego przekonać???

Margoargo

tu szał i rozbudowane analizy jak za czasów Sezonu na miłośc, Kiralika albo Hayatimin aski :D

użytkownik usunięty
manioszkamia

siema :)
naprawdę nas podczytują??? bladego pojęcia nie miałam... jak tu trafiły ha ha...
ja tam nie wchodzę od miesięcy... jak widać dużo mnie omija... :D
boki zrywać... ja nie mogę haha :)

ocenił(a) serial na 5

A niech Nas czytają. Przecież my tu nic nie piszemy złego tylko sama prawdę.
Niech zobaczą , że My potrafimy się świetnie bawić.

Miłego dnia :))

użytkownik usunięty
sloneczkO_1

dokładnie tak, dobrze mówisz :)))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ukazał się nowy ranking par. Yagiz i Hazan na pierwszym miejscu 246 tys. głosów :-), Hazan ze szczeniaczkiem 92, więc chyba wiadome gdzie powinny iść scenarzysty. Oby oni też czytali i brali to pod uwagę :-D

manioszkamia

Hejka;))no Manio widzisz to jest dobra wiadomość;))potrafisz zapodać dobre info;))tak trzymaj;))
Skoro YagHaz ma tyle przewagi nad SinHaz to naprawdę scenarzyści może sie ockną z tego letargu i coś z taką info zrobią;))
Ale oni pewnie zrobią to co będą chcieli a jak chcą serial uśmiercić to pójdą w SinHaz i tyle... No chyba że...

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Nie, myślę pozytywnie. Będzie YagHaz. Po prostu musimy uzbroić się w cierpliwość na jakieś 2 odcinki jeszcze, a potem już z górki :-) No nie da się inaczej.
Obejrzałam sobie dziś kilka scen SinHaz (tak, dobrze napisałam :-P) i mam poczucie, że Sinanowi nie podoba się kobieca Hazan. Wręcz patrzy na nią z obrzydzeniem w tych sukienkach. Yagizowi szczęka opada i o mało serce mu nie wyskoczy, a ten z takim oburzeniem. Nawet teraz było tak jakby chciał żeby wróciła do starych strojów i stylu. Hazan już nie wróci do bycia babo-chłopem, a Sinanowi ta nowa nie do końca odpowiada. Mam przeczucie, że dojdą wreszcie do tego, że Hazan się zmieniła i nie jest tą samą frajerką. Sinan może też odpuści. Ich "zakochanie" nigdy nie przyjęło jakiś namiętnych form, więc tu jest ogrom naszej nadziei :-)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Tez to zauważyłam. Była też w tym odcinku taka akcja ( bo nie oglądałam dokładnie ) , że przyniósł jej torbę a tam rzeczy jakie nosiła wcześniej. A tu klops otwarla mu w sukience. Mina Sinana bezcenna.
Yagizowi się taka podoba , ale lubil ja już wcześniej.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Cieszę się, że nie tylko ja to zauważam :-) Kolejny dowód i punkt dla nas Yagizomanek :-))

manioszkamia

Też to zauważyłam hee;))kobieca Hazan nie bardzo leży Sinanowi... A ta sytacja jak założyła sukienkę a nie ciuchy które jej zostawił to mnie w fotel wcisła hee ;))
Także dokladnie cierpliwości odrobine i będzie YagHaz ,oczywiście Hazan musi się ogarnąć tylko i posłać Sinana na drzewo...żeby prostował banany;))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

OMG!!!
Widziałyście nowy zwiastun???
MIAZGA jakaś. Nic nie rozumiem, ale Yagiza dużo z Hazan :-D

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Wreszcie porządny zwiastun. Teraz to się skończę do soboty. Coś czuję, że na lifie będzie komplet :-P

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Właśnie przed chwila widziałam.
Ja dostałam zawału.

https://youtu.be/pbslKaSrLLw

Hazan mówi do Yagiza : " Nie odchodź " ( wtedy kiedy jest scenka z recznikiem i ona go za ręce bierze )

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

O matko :OO
Co tam się będzie odwalało?! Chyba włosy z głowy wyrwę do soboty xD
Jak zwykle zwiastun taki, że nic nie wiadomo, ale duuuuużo YagHaz :-))))
Internety wybuchły od tego zwiastuna :-DDD

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Przy brzegu mówi do Hazan: Nie jestem robotem, gdybym był robotem nie zrobiłbym tak (i ściera jej te łzy) :DDD

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

O no proszę.
Skąd to wiesz ha ha

Ja mam już palpitacje serca.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Wrzuciłam w tłumacza tłumaczenie rosjanek :-)) to z google tłumacz, więc wiadomo, że lipne, ale lepsze takie niż żadne :D
Ale nie wyobrażasz sobie bólu, którego doświadczałem. - Tak, tak. - Tak, dobrze. Do takiego robota, jak wszyscy "dobry" - Hazan słucha. Nie jestem robotem. "Gdybym był robotem, nie zrobiłbym tego, prawda?"
"Podejdź do swoich zmysłów, on jest twoim bratem!" - Nie spojrzy na dziewczynę, w której się kocha. - On cię potrzebuje.
- Nie mogę. "Miłość jest nonsensem". - Dokładniej to najgłupsza rzecz, która może się zdarzyć osobie. "Miłość jest lekkomyślnością".
- Nie ma lekkomyślności! "Nie odchodź!" - Yagyz, potrzebuję cię. "Ty ... ze swoim bratem ..." "Co ty robisz z moim bratem Hazan?"

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

No takie tłumaczenie lipne ,ale zawsze coś.
Fajne. Cos zaczyna się dziać :))

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

A te łzy Yagiza .
O matko.
Nie wiem jak Wy ,ale Ja odpalam helikopter i lecę do Stambułu.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

No, nic z tego nie wiadomo. Jak zawsze dadzą taki zwiastun, że nic z tego nie wiesz. Obaj tam są i na obu się gapi Hazan :-/ W mózgach trociny się robią od tego wszystkiego.
Ona mówi: Yagiz nie odchodź, potrzebuję Cię.
Ale to może się odnosić do wszystkiego.

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

No dokładnie.
Znowu Nam robią nadzieję,ale tak sobie myslę,ze postęp jakiś jest.
Hazan jeszcze nigdy nie dała się dotknąć Yagizowi ani ona tego nie zrobiła. A tu proszę.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Ale chyba Sinan bierze się za odbudowę domu dla Hazan, bo tak patrzył na ten budynek. Potem ją tam zastał, no już sama nie wiem :-/ Najpierw się ucieszyłam, że jest YagHaz, ale teraz jak się przyjrzałam to faktycznie różnie to można rozumieć :-/ No ducha wyzionę do soboty :-P

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Wydaje mi się,ze on ją zastał w pokoju Kerime jak patrzyła na zdjecia pod materacem.
Musze się przyjrzeć dokładniej.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Tak, masz rację, pomyliłam :-P
Teraz się zastanawiam, czy Yagiz się nie pakuje, a ta mu nie wyrywa koszulki z ręki :DD
Tak sobie marzę... ale jej wzrok...o Panie...no musi być dobrze :DD

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Bardzo bym chciała,żeby było dobrze.
Nie moge patrzeć jak Yagiz płacze.
Kurcze moje serce tego nie wytrzyma.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Ja też, ale ale faktycznie mam głos Margoargo teraz w głowie "Nie nakręcaj się" :-P
Więc biorę 5 oddechów i obejrzę jeszcze zwiastun jakieś 100 razy :-P

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Ha ha ha ja juz zobaczyłam ze sto razy ha ha ha

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahahahahha padłam, nie wiedziałam, że siedzę w Twojej głowie;)))
ale Manio masz rację.....mój głos mówi....Sakin Manio, Sakin :))))) tylko spokój nas uratuje ;))))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Na FB przetłumaczyły dziewczyny po polsku, normalnie, więc możesz rzucić okiem :D
Nadal niewiele to wyjaśnia, ale zdecydowanie zwiększa nasze szanse od ostatniego odcinka i zwiastunu numer 1 :-DD

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Juz patrze :))

Teraz ogladam " Milionleży " Gosciu odpowiada błyskawicznie. Zostały mu 3 pytania do miliona :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Też oglądam :-DD Miażdży system.

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

już nie wie ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

i na cyc..ach się wywali :-P

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

To samo chciałam napisać. Pokonały go cycki ha ha
Tak swoją drogą ja tez nie wiem co to za typ ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Ani ja, ale do kolegi zadzwonił, też lekarza to ja mówię "Lekarz, to kiedy on biustonosze ściągał jak pół życia w książkach siedzi, a drugie pół w golasach bez biustonoszy" :-P

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Ha ha ha poległ :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Yagiz mówi Hazan :On (Sinan) Cię potrzebuje. :-(((( Już nie wiem nic. Robią nas w ch...a normalnie w biały dzień.

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Nie mam pytań.
Wiesz dlaczego? Bo widzi jak Sinan się stacza a jako kochajacy brat nie moze tego mu zrobić.
No coż takie jest zycie.
Ma swoje zasady i ciężko mu je złamać.
Dlatego Yagiz równiez cierpi.

Trochę chaotycznie to napisałam ,ale Ty mnie zrozumiesz :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Wiem o ci chodzi. Taki jest. W sumie za to go kochamy :D
Zwiastun jednak jak zwykle więcej miesza niż pomaga. Taka jego rola, ale pewnie raiting im po takim zwiastunie poszybuje :-)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Podniesie się.
Spróbuję zobaczyć w sobote lajfa :))

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Byłam się ogarnąć :)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Hello, co tam u was słychać ?

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Zwiastun nowy wysadził internet :DD

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Widziałam :D pan robot Yagiz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones