Filmwebowcy, odcinek 2
W agencji tematem numer jeden jest nowa pracowniczka, Elfijka. Vanessie nie podoba się, że
dziewczyna wzbudza takie zainteresowanie. Bogdan znowu nie może przyjść do pracy, gdyż ma
gorączkę. Elmoo podaje mu lekarstwa od Elżbiety Chojnickiej. Vanessa patrząc wilczym
wzrokiem, mówi Elfilii,...
W końcu jest z porządnego domu państwa koniaczków. Jakby mogła wtedy zmieniać partnerów jak rękawiczki, gdyby weszła w związek małżeński?
Gdy koleżanki Zosi pytają się jej w przedszkolu czym się zajmuję jej tata, ta odpowiada: który?
Kiedy postać Agnieszki zniknie z Klanu? Mogłaby wyjechać za granicę z Zosią i jej...
Można się było dowiedzieć paru interesujących rzeczy - okazuje się, że w Klanie są pewne wytyczne - nie można m.in. trzymać rąk w kieszeniach spodni, łokci na stole, ze scen erotycznych można pokazywać tylko przebudzenie "po", a tak ogólnie to wszyscy mają się ładnie wysławiać i być kulturalni, a najgorsze...
W obu wypadkach można się porzygać.
Czy w tym serialu jest jakakolwiek negatywna (niegroteskowa) postać?
Zauważyliście, że ten mały zachowuje się, jak farbowane lisy z kadry Smudy, a teraz Fornalika? Wybrzydza na jajecznice, lasagne, a jakies tortille mu w głowie. Ciekawy jestem, czy plastikowa Baśka mu gotuje....
Olka przedstawia się, jako święta, zaś wszystkich w około uświadamia o chorobie Norberta. Trochę to niesprawiedliwe wobec Norberta.
Feliks zarabia od lat na siebie, miał etat w ratuszu, w zakładzie pogrzebowym, nie płaci rachunków, chyba nie płaci nawet za jedzenie i co, i nie zaoszczędził 1000 zł.? Wtf?
Ten mały zaczyna się robic groźny. Dzisiaj naciąga na tortillę, a jutro zacznie przerzucać dragi przez meksykańską granicę.
Swoją drogą ta jego ''meksykańskość'' jest zabawna. Je tylko lokane potrawy, pisze po hiszpańsku, brakuje tylko smobrero i marakasów.
Od czasu do czasu oglądam tę wspaniałą produkcję, ale ominęłam kilka sezonów i nie wiem, co się wtedy działo w życiu bohaterów. Mam więc prośbę - czy jakaś dobra duszyczka byłaby w stanie wypisać wszystkich chłopaków/mężczyzn obu panien Lubicz? Ja mam wrażenie, że ich liczba idzie już w dziesiątki...
w sumie wiekszosc mi nie przeszkadza, ale osotatnio byl odcinek w ktorym Anulka chciala
zapisac sie na rozne zajecia. czy tylko ja mam wrazenie ze to dziecko ledwo sie wyslawia? ona
mowi niewyraznie, ma jakas wade wymowy. czy nie ma juz w Polsce dzieci ktore wyraznie mowia?
Zosia jest mlodsza a mowi bardzo...
Ja nie wiem, może ja za stara jestem, ale przepraszam bardzo, komu Miłosz się oświadcza -
rodzicom czy Bożenie? Mój narzeczony zaskoczył oświadczynami MNIE. I nie pytał "masz ochotę na
jeszcze jeden pierścionek? to zbierz rodziców jutro". No ludu. Co to jest? To jest niby to
romantyczne wydanie? Ja już nie mogę...
Filmwebowcy, odcinek 1
W agencji reklamowej „Filmweb” panuje normalny, zwykły dzień. Awdar pilnuje porządku,
Vanessa maluje sobie paznokcie, Eva „lata” po korytarzach i plotkuje. Kat – sekretarka w
agencji potajemnie wyciąga tarot i szklaną kulę. Zamyka się w kanciapie, ubiera czarną
suknię, klęka i wydaje...
a Elżbieta(depresja): NO WIESZ KOBIECE SPRAWY. To co Grażynka facet, że nie zrozumie, że ta była u ginekologa. i jeszcze to motto:JA TEŻ SIĘ BADAM, NALEŻY SIĘ BADAĆ. Wiocha. W XXI w normalnym jest, że kobiety chodzą do ginekologa i się badają co jakis czas