PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 850
ocen
7,1 10 1 11850
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

Była spora dyskusja podczas 1 sezonu, a więc pora na nasze domysły w sezonie drugim.
Najdziwniejszy jest nowy syn szeryfa: sporo wie o głównych bohaterach i ich śledzi (Brook)
Nauczycielka może, ale jednak czy to nie znowu kopia Piper ?
Zoe, łamiemy kanony i czarnoskóry morderca, albo przynajmniej wspólnik ?
Troy James, a może ktoś jeszcze nie pokazywany ?
Po dwóch odcinkach mało coś powiedzieć, ale pobawić się można :)

ocenił(a) serial na 8
Skejcik

Moim zdaniem na pewno nikt kto jeszcze nie został pokazany, Piper pokazała się w 2 tu wątpię żebyśmy dopiero w 3 albo 4 dostali kogoś i to zupełnie mało głównego, ja z nowej obstawiam Zoe a ze starej.....Emmę albo Noah chociaż go uwielbiam.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Noah prawdopodobnie jest zabójcą , Na jednym trailerze zobaczyłem jak wkłada maskę był lekko odwrócony, Ale sądzę że to on.

ocenił(a) serial na 8
hunter56

widziałem, ale po takim czymś zazwyczaj się nie wzoruję, na zwiastunach zawsze wszystko wygląda inaczej, a bardzo wątpię żeby pokazali nam na trailerze rozwiązanie, raczej nigdy tk nie ma, chociaż i tak Noah obstawiam najbardziej z oryginalnej obsady. Tak samo niektórzy sądzili że kieran zginie bo widać jak go morderca dźga, ja wiedziałem że to na pewno nic prawdziwego i okazało się ze to sen Emmy.

Rrouge

racja

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Po 6 odcinku Noah nadal jest podejrzany , To nie wyłączenie audycji było dziwne tak jak by chciał zniszczyć Audrey przed wszystkimi.

hunter56

może niechcący

ocenił(a) serial na 9
hedlio

nie sadze

ocenił(a) serial na 7
Skejcik

Syn szeryfa dziwnie się zachowuje, ale wydaje mi się, że to nie on. Zbyt rzuca się to w oczy. To musi być ktoś kto z pozoru nie wydał by się podejrzany. Nie wiem dlaczego, ale myślę, że coś jeszcze będzie z Kieranem. Nie mam pojęcia czy jest mordercą, ale mam jakieś dziwne przeczucia. Może dlatego, że kojarzy mi się trochę z chłopakiem Cindy z pierwszej części Krzyka.
Ten Eli też taki trochę dziwny, ale też jakoś nie pasuje mi na mordercę. W sumie trochę nie ma kogo podejrzewać, bo nie wiadomo jaki mogliby mieć związek z Piper. Jedynym możliwym związkiem jest Troy James. Albo to on albo jego dziecko, jeśli w ogóle jakieś posiada.
A przypomniało mi się coś. W 1 odcinku była scena w której cała 6 spotkała się w domu Kierana, żeby powitać Emmę. Jake porównał Emmę do dziewczyny z filmu Przerwana lekcja muzyki. Niby szczegół, ale jak został porwany i obudził się w stodole to morderca zostawił mu liścik gdzie wspomina o tej przerwanej lekcji. Skoro morderca o tym wiedział to znaczy, że ktoś z 6 jest w to zamieszany dlatego podejrzewam Kierana. Chyba, że ktoś w jakiś sposób ich podsłuchuje.

ocenił(a) serial na 7
alienowa

Sidney ;) Cindy była w Scary Movie.

Możliwe, że to Kieran. Choć skoro sezon 1 był kopią Scream3 jeśli chodzi o motyw zabójcy, to idąc kolejnością coś na wzór Scream2 (bycie sławnym - Mikey lub zemsta - pani Loomis).
Fajna uwaga z Jakiem :)

ocenił(a) serial na 5
Skejcik

Mam to samo z Kieranem... po prostu mam takie przeczucie. A w trailerze na cały sezon widać, jak zostaje dźgnięty. Od razu skojarzyło mi się jak Billy Loomis został dźgnięty, żeby uznać go za martwego, a potem okazał się mordercą.

ocenił(a) serial na 7
Skejcik

Tak chodziło mi o Sidney, ale jak zauważyłam błąd było już po fakcie :)
Było Scream 3 czyli tak trochę od środka to może być Scream 2 albo Scream 4 :) Ciekawe co nam zaserwują twórcy.

ocenił(a) serial na 7
alienowa

Pewnie ktoś niepozorny będzie jak Zoe.
Zawsze tak teasują pokazując jaki ktoś jest dziwny a później się okazuje, że jest w miarę normalny tylko tak stylizowany.
Jak nie Zoe to syn szeryfa który zrobił ranking szóstki, gdzie Jake jest na końcu, czyli pierwszy do zabicia. 4 jest Brooke więc na pewno nie ona jest następna a Noah jest 3. 1 i drugie miejsce dla Emmy i Audrey. Zostaje więc Kieran który zginie jako drugi :)

Jeszcze może być nauczycielka ale tylko z powodu powielonego motywu z zabujaniem się Noah i jej fascynacją psychiką, ale taka jest jej praca więc wątpię.

ocenił(a) serial na 7
HIKOL

Też pomyślałam o tej numeracji syna szeryfa, kto ma kiedy zginąć, ale czy to nie jest zbyt proste?
Chyba, że wiedzieli iż każdy pomyśli, że to zbyt oczywiste, że to syn szeryfa, bo sobie ich tak ponumerował i do tego dziwnie się zachowuje. Troche takie mącenie w głowach.
Mam nadzieje, że to nie on, bo to znaczy, że musieli by się go pozbyć, ale lubię go oglądać. Jest tak dziwnie fajny i mroczny w środku.
Nauczycielka to powtórka z rozrywki czyli Piper i nie chciałabym żeby była to ona.
Jeśli to Zoe to nie wiem jaki miałaby mieć motyw, bo raczej dzieckiem z rodziny Jamesów nie jest.

ocenił(a) serial na 7
alienowa

Piper w pierwszym sezonie też mi się rzucala w oczy ale nie przyjmowalem do wiadomości ze może to być ktoś tak oczywisty.

ocenił(a) serial na 7
HIKOL

Np. To że jej ojciec zginął(jak Brandon james)

ocenił(a) serial na 7
HIKOL

Syn szeryfa zbyt oczywisty, morderca Latynos to też by było ciekawe ;) Czyli łamanie kanonów - "seryjny morderca na ogół jest biały" :) Choć może on chce coś dowieść o idealnych znajomych, że nie są tacy. Ma jakiś powód by ich śledzić.
Zoe jest tak trochę z boku, tak samo jak Piper tylko ona by raczej była wspólnikiem mordercy, albo zostanie najlepszą kumpelą Emmy.

Choć wątki w 1 sezonie były czerpane w innych horrorów więc w tym przypadku też może być tak z motywem, a nie tylko czerpane z serii Scream W.Cravena.

Zobaczymy co będzie w 3 odcinku.

ocenił(a) serial na 7
HIKOL

Może faktycznie ma ukryty jakiś motyw. Chociaż mam cichą nadzieję, że ktoś z 1 sezonu jest w to zamieszany.
Dopiero 2 odcinki a tyle teorii. Ciekawe co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 7
alienowa

Jeszcze zapomniałem o możliwości, że zabójcą jest matką Piper.

ocenił(a) serial na 7
HIKOL

Dobra teraz mnie zaintrygowałeś :) Przecież matka Piper to też matka Emmy więc czemu miałaby mordować bądź być wspólnikiem mordercy? Jestem ciekawa Twojej teorii :)

ocenił(a) serial na 7
alienowa

A zapomniałem o tym że była oddana do adopcji debil ze mnie xd. Nie no matka Emmy raczej nie morduje xd

ocenił(a) serial na 7
HIKOL

Hah a już myślałam że wysnułeś niesamowitą teorie spiskową ;)

alienowa

Nie wydaje wam się, że Audrey jest podejrzana? Wiem, że nie jest zabójcą, ale co zrobiła w 1 sezonie czego tak się boi? Bardzo ciekawi mnie ten wątek...

ocenił(a) serial na 7
Mejki12

Wydaje mi się, że ona w 1 sezonie pomagała troche Piper bo może chciała się za coś zemścić, ale w pewnym momencie zaszło to za daleko i się wycofała. Przecież zabiła Piper. Dlatego może teraz morderca ją nęka i oskarża o zdradę.

ocenił(a) serial na 9
Skejcik

Myslę ze Piper miała jeszcze jednego wspolnika (mezyzne) z ktorym była w zwiazku o którym Audrey nie miała pojęcia. Na tę rolę pasują mi Kieran i Noah. Na pewno to ktoś ze starej 6 (teraz juz 5). Bardzo dobre spostrzenie osoby wyzej na temat "Przerwanej lekcji muzyki" to od razu nam odrzuca nowe postacie, ktore po prostu są statystami do morderstw ;).

Audrey możemy odrzucić na 100%. Brooke rowniez odpada, Emma? chyba jedynie pod wzgledem że ma przez wydarzenia z pierwszego sezonu ma rozdwojenie jaźni czy coś.

Pojawienie się ojca Emmy też rzuca mi na niego podejrzenie. Sidney z serii krzyk chcieli zabić chłopak brat kuzynka, wiec czemu tutaj by nie ojciec? :P poza tym Piper jak ktoś tez zwrócił uwage poznalismy w drugim odcinku, jego równiez :) a motyw? urojenie że ludzie którzy otaczają Emme jej szkodzą i nie sa szczerymi przyjaciółmi. A czemu przesladuje Audrey? Dlatego że wie ze pomagała Piper w przesladowaniu jego córki. Chce ją sobie zostawić ja na sam koniec. To jak z tą numeracja która mówił syn szeryfa. 6-Jake 5-Kieran 4-Brooke 3-Noah 2-Audrey i Emma nr 1 (no mysle ze Emmy raczej nie zabije :P).

Także podsumowując licze i uwazam że w tym sezonie mordercą bedzie mezczyzna :) Serial się dopiero zaczyna wiec nasze podejrzenia i tak beda się zmieniac :D

ocenił(a) serial na 7
Maciulaa

Też dobre rozkminiasz :D Choć wg mnie ojciec właśnie raczej nie, ale kto wie.

Maciulaa

bardzo bym tego nie chciała, ale z tej numeracji trochę mi się nasuwa myśl, że mordercą może być Noah. Patrząc od początku listy: Emmy jest główną bohaterką więc, pomijając rozdwojenie jaźni, raczej nie morduje (chyba, że Twórcy chcą naprawdę nas zaskoczyć). Audrey na 100 % nie jest mordercą, bo morderca przecież teraz ją prześladuje za współpracę z Piper. Kolejny na liście jest... Noah. Pozostali to płotki, którzy są tylko po to, żeby było czyją krew rozlewać. :) Poza tym dziwi mnie, że tak inteligenty gość, maniak horrorów nie połapał się jeszcze, że coś z Audrey jest nie tak. Dziwne to jakieś. Może Noah okaże się mordercą, a syn szeryfa zajmie jego miejsce jako główny freak-geek? ;)

ocenił(a) serial na 7
ruusu_s_tumma

Ciekawa teoria :) Masz racje, Noah niby taki inteligent i rozkminiacz a się nie połapał że Audrey się dziwnie zachowuje.

ocenił(a) serial na 9
ruusu_s_tumma

Moim zdaniem gdzies w 6-7 odcinku Noah powie Audrey że wie o jej wspolpracy od dawna czy cos :) to rzeczywiscie nierealne żeby nie wpadł na to, nawet po jej samych zachowaniu u niego w domu kiedy miał obejrzeć nagranie z kamerki jasno coś oznacza ze ma ona coś na sumieniu. Chyba że: 1. Sama w koncu peknie i mu powie o tym lub 2. To on jest wlasnie mordercą ;)

ruusu_s_tumma

a co myślicie o połączeniu Noah - syn obecnego Szeryfa? :)

ocenił(a) serial na 8
Skejcik

Ja jeszcze myślę że nadal może być 2 morderców (ktoś ze starej obsady i ktoś z nowej).

Skejcik

Ja stawiam na nauczycielke.Czyli cos na styl Krzyku 2.Matka Billego.
Ze niby jakos powiazana z Piper.
Po prostu za bardzo sie przymila do Emmy

ocenił(a) serial na 7
MichaelMy

imo to nie nauczycielka. Zobaczymy czy ktoś nowy pokaże się w 3 odcinku.
Może Troy James (brat Brandona) + jego wspólnik z otoczenia Emmy.

ocenił(a) serial na 3
Skejcik

ja obstawiam kuzyna Kierena jak narazie, namowil matke zeby zostaloi, do tego w Krzyku zarzynali sie tez po rodzinie ;p

ocenił(a) serial na 7
Skejcik

Mogliby dać Troya. Jakiś zwrot akcji by był. W 2 pierwszych odcinkach tak o nim wspominali, że myślałam iż się pojawi. A tu nic. Chociaż dopiero za nami 3 odcinki więc jest nadzieja.

ocenił(a) serial na 7
alienowa

na imdb nie ma w obsadzie nikogo jeśli chodzi o Troya. Wg mnie ktoś z dwójki kto był kinie, a druga osoba była w kostiumie podczas akcji w motelu.
Co do obsady w 2 sezonie jest dwóch kaskaderów w roli mordercy, więc albo po prostu zwykła zamiana, albo mamy odróżnić jakoś, że jest dwóch zabójców np różnica wzrostu czy coś :D

ocenił(a) serial na 7
Skejcik

To szkoda. Miałam taką nadzieję, że się pojawi.
Na pewno ktoś jest zamieszany z osób, które przeżyły w 1 sezonie.
Jak morderca lata na czarno, wszystko na nim wisi, kamera pokazuje z różnych ujęć przez chwilę to ciężko wywnioskować czy to inna osoba się kryje pod maską :)

ocenił(a) serial na 5
alienowa

2 kaskaderów, z czego jeden 2015-2016 (14 epi) drugi 2016 (11 epi).
1 sezon sugerował, iż jest zabójca - Piper i pomocnik(pomocnicy) - ktoś wysoki, silny i szybki (scena ataku na Willa); a przecież była gdzieś tam w historii jeszcze Audrey (i tu mam pytanie, kto zabił Rachel? Bo scena ataku wskazuje, iż morderca był mniej więcej (może nawet mniej) tego samego wzrostu co Rachel; do tego zupełnie inny styl zabójstwa od pozostałych - nie ostrym narzędziem, a przez powieszenie i to dodatkowo później upozorowane na samobójstwo - przewieszenie w stylu Piper?).
Wpierw jako tego wysokiego pomocnika podejrzewałem Jake'a (miał motyw, cios nożem "cudem" ominął narządy), ale zmarło mu się (choć niektórzy twierdzą, iż nie wyklucza to tego, iż był pomocnikiem, w końcu mogło być ich więcej niż 2-3, ale moim zdaniem byłoby to przesadzone). Chyba, że coś zgubiłem, ale jednego, wysokiego, mordercy powinniśmy szukać wśród starej obsady (albo wśród wysokich). Chyba, że nie powinniśmy przywiązywać wagi do wzrostu itd., ale po co wtedy 2 różnych kaskaderów?
Ojciec raczej odpada, nie wygląda na kogoś, kto zrzuciłby strój mordercy, wszedł do baru, wstawił się, pobił barmana i podrzucił korkociąg jednocześnie :p Ktoś musiałby mu pomóc.
Nowa postać - Eli (i przy okazji jego matka) pojawiają się (jeśli się nie mylę), przynajmniej fizycznie, dopiero w drugim odcinku (tak samo jak Piper) - czy scenarzyści pójdą tą samą drogą dwa razy? Plus - nie jest wysoki, więc może być najwyżej nr 2
Syn szeryfa - man who know everything - sprowadza się z ojcem, wie nawet za dużo. Mógłby pasować wzrostem do nr 1, ale raczej nie było go w mieście?
Zoe - była z ekipą, więc nie jest mordercą z motelu, na nr 2 brak poszlak.
Szeryf morderca? No, no man, please.
Nauczycielka - kolejny odpowiednik Piper, co chce się wkupić w łaski Emmy? Tyle, że tym razem poluje na Audrey? Za dużo kombinacji jak na dane, które mamy.

Ze starej obsady część osób typuje, że to Kieran - przenosi się na kanapę w nowym sezonie (mógł w tym czasie "upolować" Jake'a), w poprzednim ma motyw wobec Willa, morderca pojawia się w kręgielni po tym jak Kieran "jedzie szukać" Emmy; tyle, że nie wyjaśniałoby to dlaczego Jake (chyba, że pomocników było naprawdę wielu i on (Kieran albo Jake) się dowiedział (i tu mnóstwo teorii) - ale to serio byłaby przesada).

Można tak rozpisywać i rozpisywać. Na razie mało danych, podejrzewam, że może pojawić się jeszcze przynajmniej jedna nowa postać (Troy - a może to ojciec Audrey?, dziecko Troya - hmm, a jakby Eli był synem Troya? :p, etc.) Podstawowe pytania są - jaki jest motyw prześladowania Audrey (co takiego zrobiła oprócz tych listów? czyżby to ona zabiła Rachel?) i co chciała powiedzieć Piper na sam koniec (bo te słowa wcale nie musiały dotyczyć Audrey albo właściwie - tylko jej). A potem dopiero będzie się patrzeć na poczynania bohaterów. Było 10 odcinków, ma być 14. Potrzeba jeszcze z 2-3, żeby wytypować najważniejszą 3 podejrzanych.

ocenił(a) serial na 5
John_Revolte

Zapomniałem dodać, że podejrzewanie Kierana jest tak samo prawdziwe jak podejrzewanie "chorej psychicznie" Emmy. Równie dobrze może okazać się, że ze starej ekipy współpracowało więcej osób (chociażby Noah mógł mieć motywy, ale przecież "on jest za miły"; "on jest zawsze jak coś się dzieje" itd.) z Piper (była aż tak zdolna, że potrafiła obsługiwać system powiadomień na całe miasto, blokować połączenia itd? A może "niezdolna" do tego Audrey?). (początkowo myślałem o tym, że jest więcej niż jeden morderca i wszystkie morderstwa nie są ze sobą powiązane poza tym, że mordercy zrzucają winę na "Ghosta" a dopiero jeden odcinek dał mi do zrozumienia, że główny morderca jest tylko jeden, a "reszta" jej pomaga - więc tu czekam na to samo)

ocenił(a) serial na 8
John_Revolte

Jakoś wątpię żeby tak dużo osób współpracowało ze starej ekipy, to moim zdaniem było by już mocno przesadzona, dla mnie 2 lub 3 mordercy to już wystarczy, najlepiej 2, myślę po prostu że Piper miała 2 pomocników, jedną z nich była Audrey, a drugą jakaś inna osoba, której Audrey nie znała i o której nie miała pojęcia.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Też mi się wydaje, że ze starej ekipy były 2 osoby jako pomocnicy (Audrey i ktoś wyższy), ale z drugiej nie wyklucza to tego, iż ktoś inny ze starej ekipy jest nowym mordercą (bo w zasadzie nie wiemy do końca o co chodzi nowemu mordercy - czy mści się za śmierć Piper czy z innych powodów). Taka hipotetyczna sytuacja - Audrey i (powiedzmy) Jake współpracowali z Piper, Kieran dowiedział się o tym i w zemście za ojca zabija :p (na takie rozwiązanie wskazywałoby to, że póki co Emma jest na uboczu - czyli nowy morderca nie miał tego samego celu co Piper, ani też nie kontynuuje jej "spuścizny"; z drugiej strony bardziej prawdopodobne wydaje się, iż nikt nie wiedział do końca o co chodzi Piper, a morderca jest po prostu drugim pomocnikiem). Możliwości póki co jest za wiele, nie znamy ani pełnego motywu Audrey (bo co oznacza, że chciała pokazać, że są inne?) ani drugiego pomocnika w pierwszym sezonie; nie znamy też w pełni motywu w tym sezonie (z jednej wrabia Audrey, z drugiej morduje osoby, które mogły coś wiedzieć). Dużo informacji podaje Noah w podcastach, więc może coś tu się się wiązać.

ocenił(a) serial na 7
John_Revolte

Na razie jest za dużo możliwości i za mało informacji. Jedynie przypuszczenia i wyobraźnia widza. Może w 4 odcinku coś się więcej rozkręci i rozjaśni choć z drugiej strony jak ma być 14 odc. to muszą troche to wlec żeby za szybko nieskończyć. Nie to co w 1 sezonie gdzie akcja leciała szybkim tempem.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Mnie zastanawia coś jeszcze. Nie wiem, czy zauważyliście, że np w scenie, kiedy Brook jest na komisariacie zgłosić zaginięcie Jake'a i rozmawia z synem szeryfa, to kiedy zostaje zawołana przez policjantkę Stavo pisze coś na telefonie i chwilę później Brook dostaje smsa niby od Jake'a. To samo dzieje się w scenie w kinie, kiedy wychodzą po spotkaniu Bronsona. Stavo trzyma w ręku telefon, kiedy Brook pisze do Jake'a i on jej odpisuje "Ok, hasta la vista". Dodatkowo syn szeryfa jest latynosem, więc zna hiszpański.

ocenił(a) serial na 7
Slowick

Też właśnie zwróciłam na to uwagę. Czyżby przypadek? A może Stavo się z nią tylko drażni podszywając się po Jake'a i to nie ma nic wspólnego z mordercą. Korzysta z sytuacji gdy nie ma w pobliżu Jake'a nie wiedząc że nie żyje.

ocenił(a) serial na 9
John_Revolte

Za bardzo to rozkminiasz (co jest oczywiscie na plus!) po prostu wyjaśnienie kto bedzie mordercą, bedzie dużo prostsze, a zagłębianie się w technologiczne sprawki itp nie ma już znaczenia. Jedynie to fakt że to 3 osoba prawdopodobnie zabiła Rachel.

Tu by można wprowadzić ciekawą rzecz jak to że Piper współpracowała z Audrey a był jeszcze jeden oddzielny morderca ktory chcial w tym samym czasie powyrzynać wszystkich - to on zabił Rachel, kiedy nastepne morderstwa się ujawniły (te wykonane przez Piper i Audrey) wycofał się i teraz powraca i to on zabija. Tu byłby idealny Noah ktory juz wczesniej chcial stworzyć wlasny horror na zywo czy coś :P . To byłoby ciekawe ale raczej nierealne :).

Mordercą jest w 80% drugi pomocnik Piper (o ile go miała) o ktorym Audrey nie miała pojęcia ( może to on był technicznym geniuszem i zabił Rachel? ).

ocenił(a) serial na 5
Maciulaa

Po obejrzeniu ostatniego odcinka mam wrażenie, że pojawiło się jeszcze więcej fałszywych tropów. Eli (cała noc poza domem, hiszpański, przymilanie do Emmy, Kieran, brak reakcji na narkotyk), Stavo (maska, brak reakcji na narkotyk, rysunki, hiszpański, telefon), Noah (z jednej strony Audrey - z drugiej Riley i Zoe, te "przypadkowe odkrycia", ale przecież mina zaskoczenia gdy pojawia się trup :p);

Ale wydaje się, że jest tam ktoś poza, ktoś kto pozostaje w cieniu (bo gdy wszystko się dzieje, wydaje się, że wszyscy pozostają w domku, a ktoś jednak goni Emmę). Ten odcinek też za dużo nie pomógł xD

John_Revolte

może coś przegapiłam (z pewnością coś przegapiłam!), ale dlaczego znajomość hiszpańskiego ma wskazywać na mordercę? :)

ps. Mogę się mylić, ale Eli chyba mówił po włosku, nie hiszpański.

ocenił(a) serial na 9
ruusu_s_tumma

Chodzi za pewne o smsy do Brooke z nr Jake gdzie była wiadomosc "hasta la vista babe" (czy jak to się pisze i jakoś tak ta wiadomosc brzmiała :P) co miałobyc niby potwierdzeniem że Jake jest w Meksyku z rodzicami :) Czyli morderca zna jezyk hiszpanski czyli ten który obowiązuje w Meksyku :)

John_Revolte

Dziękuję za wyjaśnienie. :)
Trochę to ma sens, ale mało przekonujące. ;P "Hasta la vista babe" jest kultowym cytatem z Terminatora II i nie trzeba umieć hiszpańskiego, żeby znać ten tekst. Zwłaszcza, kiedy się jest Amerykańskim nastolatkiem.

ocenił(a) serial na 8
ruusu_s_tumma

tak, dlatego to jest tylko jedna z wielu poszlak

ruusu_s_tumma

Po przeczytaniu twojego tekstu przypomniało mi się coś, co może być znaczące... W pierwszym sezonie Noah kilka razy wspominał, że uwielbia Terminatora... Ugh, w ogóle tym nie pomogłam, bo pojawiają się kolejne pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones