PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641490}

Lękosław Wiewiórka

Scaredy Squirrel
5,3 203  oceny
5,3 10 1 203
Lękosław Wiewiórka
powrót do forum serialu Lękosław Wiewiórka

Przyjemna produkcja

użytkownik usunięty

Myślałem, że to będzie jakieś debilstwo, ale okazało się, że tylko opening jest irytujący. Ogólnie mówiąc: postacie mogą być, humor jest, animacja podobna jak w Jimmy Cool, które lubię, czyli grafika jak grafika. Ogólnie polecam.

ocenił(a) serial na 9

Ja tak samo pomyślałem , kiedy to zobaczyłem po raz pierwszy , ale za drugim razem wciągnęło mnie to , chociaż od ok .10 lat nie oglądam takich rzeczy. Za kilka lat , jak się będę nudził wypożyczę książkę("Sqaredy Squirrel")...

ocenił(a) serial na 10
Siperleone

Moim zdaniem świetne tłumaczenie :)

ocenił(a) serial na 9
Sheella

Tłumaczenie OK przez wielkie O , ale nie przetłumaczyli 8 odcinka i sam będę musiał sobie tłumaczyć. Jakby nasz kraj był 2 razy większy to byśmy mieli premiery wszystkich odcinków na początku 2011 , wtedy kiedy w Kanadzie. Ale amerykańce traktują Nas , Polski Naród , jak mniejszość społeczną. Durni nacjonaliści...

ocenił(a) serial na 7
Siperleone

Oj nie zgadzam się. To że mamy opóźnioną premierę w Polsce, to nie oznacza że Kanadyjczycy to nacjonaliści. To czy bajka będzie tłumaczona i pokazywana w Polsce zależy od kanałów bądź producentów. Kanada udostępnia swoje filmy tak jak wszyzcy, tylko za prawa do nich trzeba płacić. Dlatego nie chodzi o amerykański nacjonalizm, lecz o Polskie złote.

Siperleone

Bzdury opowiadasz. Amerykanie szanują Polskę i liczą się z nią.