PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 222
oceny
7,8 10 1 34222
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

szkoda wielka!!! puszczany o 7 rano (tyko dla wytrwałych) w wakacje !
przykro ze kolejny raz schodzi z anteny i nie wiadomo kiedy wróci ;(;(;(

kivinka

wstawałam dzień w dzień :D Ciężko było, ale postać Alana Aldy w pełni zasługiwała na wstawanie o tak "niewakacyjney" porze :D
Niestety, potem wyjechałam, wróciłam i... właściwie nie wiem, czy w ogóle wytrzymali do końca ostatniego sezonu. Wielka szkoda, że nie wyemitowali znowu tego ostatniego "odcinka"...

ghash_2

od następnego tygodnia M*A*S*H powraca do tvp2!
problem w tym, że będzie on pełnił honory w programie telewizyjnym otwierając każdy nowy dzień od poniedziałku do piątku - o godzinie 05:30:(:(:( wznawiają emisję od odcinka 92. Ech, co za pora... :(:(:(

ocenił(a) serial na 9
hawkeye_tcz

Chyba kogoś z lekka Bóg opóścił. To co tvp2 robi z M*A*S*H em to już przegięcie. Puszczają, nie puszczają, emitują od środka... I jak tu się nieskusić na ściągnięcie? Bardzo ciężko. Już by kpin sobie nie robili. Nawet ja jako zagorzała fanka serialu nie będę wstanie wstawać o 5.30....

ocenił(a) serial na 10
kawka_i_

kawka obudz sie zyjemy w 21 wieku i zapewne slyszalas o czyms takim jak nagrywarka ? mozna juz kupic za ogromna sume 200 zl lub niewiele wiecej wiec nie marudz tylko kup i po problemie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones