miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Mały Nicolás: Życie kanciarza

Pícaro: El pequeño Nicolás
2024
53m
5,5 27
ocen
5,5 10 1 27
Jako nastolatek Mały Nicolás brylował wśród polityków, milionerów i arystokratów. W tym serialu dokumentalnym najważniejsze osobistości powracają do jego historii. więcej mniej
Mały Nicolás: Życie kanciarza zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Niesamowita historia wzlotu i upadku "Małego Nicolása" - hiszpańskiego przestępcy, który wystawił władze na próbę. W wieku zaledwie 14 lat przeskoczył ze świata klubów nocnych do polityki, biznesu i służb specjalnych, ocierając się nawet o rodzinę królewską. Wiódł życie pełne wielkich interesów, podróży, romansów, pałaców, komisji orazNiesamowita historia wzlotu i upadku "Małego Nicolása" - hiszpańskiego przestępcy, który wystawił władze na próbę. W wieku zaledwie 14 lat przeskoczył ze świata klubów nocnych do polityki, biznesu i służb specjalnych, ocierając się nawet o rodzinę królewską. Wiódł życie pełne wielkich interesów, podróży, romansów, pałaców, komisji oraz imprez - do momentu wydania nakazu jego aresztowania w 2014 roku. Ten serial dokumentalny pokazuje najbardziej kontrowersyjne etapy jego pełnej niewiadomych historii przez pryzmat różnych bohaterów, bazując na niepublikowanych materiałach.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Pícaro: El pequeño Nicolás
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum