PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747572}

Moja nadzieja

Esperanza mía
8,2 1 260
ocen
8,2 10 1 1260
Moja nadzieja
powrót do forum serialu Moja nadzieja
manioszkamia

No i kuźwa, dopiero co napisałam, że można się spodziewać wszystkiego po naszej TV i że mam nadzieję, że niczego nie wytną. Prorok jaki czy co? Wkurzona jestem!

strawberry_fields_fv

Mogli wyciąć cześć wątku z tą siostrą Celeste i darować sobie to picie jajek a zostawić tak ważną scenę z Tomasem i Espe.

just346

Który jest oficjalny fan page serialu? Ten? https://www.facebook.com/MojaNadziejaPolska/?fref=ts
Może ktoś chętny napisać oburzone komentarze? Ja nie mam konta na fb i nie będe zakładać tylko z tego powodu ;-)

ocenił(a) serial na 9
strawberry_fields_fv

a sądzisz, że to coś da??

a ja np. czytam streszczenia serialu na novela.pl i tam chyba są opisy takie jak puszczane u nas w tv, więc jak jest to już z góry zaplanowane to raczej nici ze zmian;/

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

no właśnie, bo o to chodzi, że to uczucie między nimi bierze się z czegoś, a nie z powietrza. Jakieś takie subtelne sceny pokazują, że między nimi rodzi się uczucie, że są różne sytuacje, które ich do siebie zbliżają, że się sobie podobają, ich reakcje, zachowania i postawy. Więc jak najbardziej takie sceny są mega cenne. Żeby uczucie między nimi było wiarygodne.

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

odcinek 34:
moje ulubione "cooo?!?!" Esperanzy, raz w rozmowie z Lolą raz na posterunku gdy policjant jej mówi, że zaczeka w areszcie.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Espe uciekająca przed Tomasem na końcu odcinka próbująca wejść przez zamknięte drzwi, jak dla mnie mistrzostwo :D i Tom zazdrosny o Maximo <3

ocenił(a) serial na 9
goodmaggie

no akcja z drzwiami była niezła;p
w ogóle Tomas i Eva mieli śmiesznie zdziwione miny gdy Espe dogadywała się z Maximem po nauce parkowania;p Swoją drogą niby dwaj bracia Tomas i Maximo a zupełnie inni. np. akcja z pachołkiem do parkowania Maximo pytał, "a Tomas to postawił? przestawimy, poszerzymy pole działania" ;p no niemożliwy;)

maaajenka

Metody Maxima w nauce Espe były świetne. Od razu dziewczynie lepiej poszło.
A z tym wycinaniem scen to żenada. Też jestem rozczarowana

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

I Espe wkońcu ma prawko :) Max chciał jej pomóc ale i tak Tomas zainterweniował :D A swoją drogą czy w Argentynie wystarczy umieć parkować żeby dostać prawko?
Kurcze miałam nadzieję na ucieczkę Pana Młodego sprzed ołtarza :( Ciekawe jak to dalej rozwiną.
Tomas się ładnie migał od odpowiedzi gdy Espe pytała go czy się zakochał kiedyś a ten o ciasteczkach dyskutuje. Ale i tak biedaczek sam się oszukuje :)
Piękna była ta scena co się oboje modlili :) A potem jak na siebie wpadli Espe zrobiłam fajną minę do figurki :D
A ten tekst Espe: "amatorka w zakonie, amatorka za kółkiem" :D Z tej dziewczyny to prawdziwa piratka drogowa, bałabym się wsiąść z nią do samochodu :D A ostatnia scena genialna, Espe w obronie Maxa :D

Tak w ogóle to gdzie zniknęło sloneczko?

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Też mnie zdziwiło, że tak niewiele trzeba do prawka. Wymieniłaś wszystkie fajne scenki. Jeszcze bym dodała rozmowę/spowiedź Loli do Tomasa, jak się obracała i jego miny jak jej słuchał (się chłopina zakłopotał). No i Espe-rajd po mieście, inwektywy do kierowców były przednie, śmiałam się w głos.
Ehhh... ogólnie atmosfera się zagęszcza coraz bardziej i scenki między protami coraz cięższe emocjonalnie (już nie jest tak lekko, raczej smutno)... no ale... wiadomo... to nie jest łatwa miłość, jeszcze trzeba trochę dla niej pocierpieć. Czekam na coś weselszego, mam nadzieję że jeszcze będzie.

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

popieram wszystkie powyższe. Szczególnie ta modlitwa i porozumiewawcze spojrzenie Espe na figurkę Matki Bożej gdy modli się aby pokonać to uczucie i gdy wchodzi Tomas;p no i rozmowa Espe z Tomasem w kuchni bardzo fajna. Rozmowa Tomasa z Lolą też super, bardzo fajnie Tomas wyglądał w tej rozmowie, jego postawa, spojrzenie. No i super, że podszedł do tej rozmowy jak człowiek, doradził, starał się zrozumieć, a nie opier***dzielił ją za sam pomysł i powiedział, że do ślubu 0 se***xu. No i ostatnia scena genialna, jak Espe "potrąca" Maximo, on dosłownie stał tak, żeby "przykleić" się do szyby. no i jeszcze pyta się czy go zawieść do szpitala. Genialne;p

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Też się pozytywnie zaskoczyłam jeżeli chodzi o rozmowę Loli z Tomasem bo tak jak pisałaś spodziewałam się się tekstu w stylu: poczekaj do ślubu.

Ostatnia scena i Celeste: "Zabiła go" :D

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Fajne były te scenki :D

p_o_n_

Słoneczko udziela się ale w innych tematach. Tu nie pisze bo pewnie nie widziała odcinków. I trochę się rozchorowala. Jak wyzdrowieje to pewnie wpadnie i tutaj ;)

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Aha :) takie to dziwne że się nie udziela więc zapytałam :)

p_o_n_

Aż ją o to zapytam z ciekawości kiedy tu wróci. Ale pewnie niedługo się pojawi.

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Madzik znowu zablokowali nam 2 wątki?

sloneczkO_1

Które?

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Nie wiem dokładnie,bo zawsze ten wątek co teraz piszemy miałam jako 3 a teraz mam jako 1 .
Patrzę a tam 2 wątki bloknięte.

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

Dzięki za pamięć :D

Będę oglądać na żywo dopiero w piątek :D

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

No nie powiem: Twojej nieobecności nie da się nie zauważyć ;)

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

Ha ha ha

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

no i chociaż muszę przyznać, że kibicowałam aby ślub Jorge i Alicji się nie odbył, ale Alicja wyglądała super, o niebo lepiej niż za pierwszym podejściem:) no i ładnie się zachowała co do Loli, jak Pedro przytulał ojca to Alicja sama wyciągnęła rekę i dała buziaka Loli.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Z tą sukienką to masz rację, wcześniej wyglądała jakby dopiero co z łóżka wyszła i nie zdąrzyła się przebrać. A co do Loli to myślę że raczej do niej nastawienia nie zmieniła i to było takie "pod publiczkę"...

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

Mnie strasznie zdenerwowała Gienia.
Zamiast wspierać Beti ,to ta jeszcze jej kłody pod nogi podkłada,ze nie da sobie rady.
Okropna jest.
Rozwalił mnie jej tekst ,ze śpiewa sopranem dramatycznym ha ha

Nie podoba mi się wątek z ta siostra Celeste.
Jak dla mnie mogłoby w ogóle go nie być .

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

no Gienia okropna. A niby kocha Beti jak własną córkę. jasne. No a ta Celeste, tez taka niespełniona gwiazda z powodu tego konkursu. I jak dla mnie wygląda jak facet;p

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

nie wykluczam, że "pod publiczkę", albo pod wpływem chwili i emocji, ale było to ładne.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

No ładne, kobieta się cieszyła że mąż wkońcu po 21 latach razem powiedział TAK więc się ściskała nawet z Lolą :D

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

<hahaha> dokładnie tak było;p

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Witajcie :D

Melduję się,że żyję.
Trochę się rozchorowałam i nie mam ochoty na nic.

Nie widziałam na żywo wczorajszego i dzisiejszego odcinka.
Oglądałam dopiero dzisiaj wieczorem
Cały czas pisałam a tu nagle cisza.
Nie podobne to do mnie ha ha

Miło mi ,ze się o mnie martwicie.

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Heh u mnie akurat MN przegrywa z Sułtanem Sulejmanem.. Nie ma czasu więc pominęłam odc.wczorajszy. Muszę go dopiero nadrobić.

Biedrona112233

Hahah to samo pisałam ostatnio. Kilka razy rezygnuje z MN by zobaczyć WS. Ale teraz już się skończył, więc zostaje mi MN ;)

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

No ostatnie chwile Sulejmana musiałam zobaczyć. Nie no, to nie koniec dynastii Osmanów w tvp, od 25 będzie pra pra wnuk Sulejmanka władał w telewizji polskiej. Trzeba zobaczyć pierwsze odc.żeby mieć porównanie. :)

Biedrona112233

Będę oglądać chyba Kosem ale to już nie to samo co WS. Tyle że na otarcie łez wystarczy

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

36:
- spojrzenie Tomasa na faceta z recepcji w hotelu;p aż sobie biedny Tomas poprawil kolortkę od tych podejrzeń;p
- no i Esperanza z tą zazdrościa, trochę już przesadza, niedługo jej zabraknie wymówek i po prostu wyzna miłość Tomasowi.
- a z Evy to niezły kręt. Po co ona to robi. Chce zdobyć Tomasa, żeby zostawił kapłaństwo i do niej wrócił??

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Cieszę się że ktoś ma podobne spostrzeżenia. Eva dała czadu dziś, niezłe było to z telefonem do koleżanki - "mechanika" (ona to chodzący przekręt). Dziś mi trochę brakowało Espe i Tomiego razem, ale akcja z nocnym telefonem była też dobra. Niby nic a jednak się chłopina trochę tłumaczył. Zastanawia mnie tylko czy Tomi rzeczywiście już całkiem zapomniał o Evie, czy coś tam jeszcze zostało. Bo taki był przerażony tą nocą z nią, ale jednak trochę się na nią gapił w tej koszulce.
Wątek siostry Celeste, podobnie jak słoneczko, też uważam, za słaby, choć chwali się że wreszcie ktoś dopina Gieni.

ocenił(a) serial na 9
manioszkamia

ja myślę, że Tomas o Evie zapomniał i nic do niej nie czuje. Ale jednak to jego bratowa, więc muszą utrzymywać kontakt tym bardziej, że razem mieszkają. A mam wrażenie, że on wie, że ona jeszcze coś do niego czuje i po prostu czuje się z tym niezręcznie, nie chce takich sytuacji, nie chce żeby Eva mu się narzucała i coś kombinowała itd. No ale Eva jest cwańsza;p

a tak swoją drogą Tomas zna się na hydraulice, fotografii, a nie na motoryzacji?? oj Tomas, braki w elementarnym wykształceniu płci męskiej, skoro Eva dała radę go przechytrzyć;p

maaajenka

Akcja przy recepcji mnie powaliła. Hahaha boskie to było. I tekst recepcjonisty " różne rzeczy widziałem, gdyby to biurko potrafiło mówić " :D
Eva i jej intrygi. Śmiać mi się chciało jak niby dzwoniła po pomoc drogową :)

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Sceny w hotelu najlepsze, i ten tekst o płatkach róż w wannie :D
Beti już całkowicie przeszła na dobrą stronę klasztoru, ten jej tekst o: "Genovefa jest szalona i straszna" :D W sumie Beti mi się podobała w tym odcinku, jeszcze z tym tekstem przed wyskoczeniem z okna: "jestem delikatnej konstrukcji" :) I ciekawi mnie czy odnajdzie tego Tambora swojego...
Jeszcze mi się tekst Espe podobał: siostry są jak komarzyce, wszędzie ich pełno :D
Co do Evy to lubię kobietkę i się przyzwyczaiłam już do jej akcji żeby być jak najdłużej z Tomim. Obie z Espe upatrzyły sobie biedaka, żeby się o niego nie pobiły :D

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

no jak Espe chce wysłać Evę poza Argentynę, Amerykę, Ziemię, Kosmos i co tam jeszcze to różnie może być;p

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Wczoraj nie oglądałam .

Akcja z Espe śpiewająca gospel ha ha

Slodziutkie było to jak Tomas dał Espe czekoladę na podusie :-D

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Jakiś taki nudnawy ten odcinek mi się zdał, przez co rozumiem mało Espe i Tomasa. Obejrzałam zatem oryginał i oczywiście wycinka była. Może nie jakaś ostra (jak ostatnio), ale pominęli fajną/śmieszną przemowę Espe do Fede, a potem do Pedra, która kończy się małą wymianą zdań z Tomasem (11 min oryginalnego odcinka 38, bo tam jest to odpowiednik naszego 37). Nie rozumiem, dlaczego jak już muszą ciąć to nie wytną coś z Gienią i Celestę, tyle tego dziś było, że mogli spokojnie skubnąć. Tylko zabierają wątki z główną bohaterką. To powinna być świętość, nie do ruszenia. Już mnie to zaczyna pomału irytować.

Z miłych rzeczy to czekoladka rzeczywiście "słodka", no i Tomas nadworny łapacz mdlejących niewiast :-)

ocenił(a) serial na 7
manioszkamia

Mnie tez irytuje te wycinanie scen.

Jak matka przełożona rozmawiała z Gienka ,to jakoś mnie to nie ciekawiło.

Jutro nadrobię wczorajszy odcinek :D

sloneczkO_1

Hej wszystkim! Wpadłam na chwilę z pomysłem ;) Skoro wycinają te sceny, to może ktoś miałby ochotę je powycinać z oryginału i wrzucić z odpowiednim info na YT? Jest tu może magda10 z YT? Jeśli jesteś, to może Ty byś chciała coś takiego zrobić? :)

Ja się niestety nie znam :D
Pozdro!

ocenił(a) serial na 7
kejmyk

Ja nie mam konta na YT,bo kompletnie się na tym nie znam.

Chętnie zobaczyłabym te powycinane sceny :D

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Mi się podobało jak Eva wysmarowała całą twarz Maxowi szminką :D
Tak jak wspomniałaś Espe w gospel świetna :D Co ona by zrobiła bez tych swoich długich włosów, a Tomi to ją zawsze rozpozna :D
Ogólnie to denerwuje mnie już ta cała Matka Przełożona. Jest przykazania nie kłam, jak coś tam kojarzę zatajenie prawdy można uznać pod kłamstwo. Clara już kilka razy chciała wyznać prawdę ale ta kobieta jej zawsze to odradza. Wiem że wszystko powinno wyjść na jaw jak najpóźniej ale jednak wkurza mnie to zachowanie.
No czekoladka słodka ;) Ciekawe czy księżulek słyszał jak Espe to mówiła czy sam jest taki zdolny i na to wpadł.
A ta cała Celeste to mnie już zaczyna wkurzać. Czy ona czasem nie przeniosła się do Santa Rosa żeby odpocząć od sławy a już chce udzielać wywiadu. I w sumie cieszyłam się jak Gienka powiedziała o tych ślubach milczenia :D

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

"No czekoladka słodka ;) Ciekawe czy księżulek słyszał jak Espe to mówiła czy sam jest taki zdolny i na to wpadł. "

No właśnie tez sie nad tym zastanawialam czy nie pominełam tego wątku.
Pewnie wycieli fragment i wyszło jak wyszło.

Też mnie wkurza ta cała Celeste.

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Tak z grubsza przejrzałam te sceny i chyba nic nie wycieli. A Tomas potem pytał Matki przełożonej co to za kobieta na zdjęciu więc chyba nie słyszał rozmowy Espe z Jorge.

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

A jednak usłyszał to o czekoladce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones