PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177729}

Mroczny rycerz

Dark Knight
7,0 213
ocen
7,0 10 1 213
Mroczny rycerz
powrót do forum serialu Mroczny rycerz

Baaardzo kiepściutko

ocenił(a) serial na 3

Hmmmm, po tytule można się spodziewać czegoś mrocznego. Niestety, to taki Robin Hood z masą niedorzecznych elementów fantasy, smoków, krasnoludków itp. Klimat jest raczej wesoły, taki bardziej przygodowy. Ech, efekty komputerowe są jakby zrobione na Amidze :D, mimo ze to serial z 2000 roku. . . Coś dobrego o tym serialu powiedzieć? Hmmm no ciężko. Może niektóre kostiumy są zrobione całkiem całkiem, ale ogólnie cały serial to strata czasu.

Chce ktoś zweryfikować moją wypowiedź? Zapraszam do oglądania Tele 5, od poniedziałku do piątku o 17.15. Hmmm skusi się ktos? raczej nie, w końcu o tej porze jest Zorro na dwójce :D

Roy_v_beck

No cóż.. mi tam się film podoba, a szczególnie te peleryny są boskie i klimacik jest ekstra, dla mnie obejrzenie tego typu serialu to relaks^^

Roy_v_beck

pewnie ze nie jest to film szczegolnych lotow ale mi sie podoba bardzo przyjemnie się ogląda. czy ktos wie gdzie mozna znalezc ten serial?

badwolf

tele 5 nadaje ten serial o od 6 kwietnia....Leci o 13.00

exstra

Chciałabym to zobaczyć, lubię takie seriale/filmy w klimacie: lochy, smoki, czarodzieje, klimat z gier rpg :D Szkoda że leci o 13 bo jestem wtedy w szkole:(

ocenił(a) serial na 9
Roy_v_beck

oglądałem kilka ostatnich odcinków na dniach na tele5. Co do czego to serial ciekawy dla znawców gatunku, mi też się podobał. Ciekawe czy jest gdzieś dostępny do pobrania, bo w TV to denerwują te ciągłe przerwy reklamowe bo można stracić wątek.

ocenił(a) serial na 7
Roy_v_beck

Mroczny rycerz, czy Zorro-piekielnie trudny wybór. Serial nie był taki zły. Kostiumy-owszem, świetne.Przypomniała mi się scena z opętanymi zakonnicami w klasztorze:) Podobnych ciekawych smaczków było naprawdę wiele.

Roy_v_beck

nie wiem co Ty chcesz od tego serialu? xD mi tak jak kolegom powyżej całkiem fajnie się ogląda:) fakt, faktem, że ostatni odcinek jakiś taki ni jaki:/ ...jeśli ktoś wie skąd to można pobrać prosiłbym o namiary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones